Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 17:19:57
EUR 34.7376 17:19:57
USD 32.4396 17:19:57
ALTIN ONS $2340.2550 17:19:57

Konu: ons hareket tarzı ( beklenti)

Aziz7117 ()
Ons

bazı ustdalara göre uygun olmasa da benım yön ve beklentim ve tabiki rakamlar bu şekılde. değerlendiren değerlendirsin..

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

ben gumuscuyum gram fazla kar vermıyor 1870 kırmdan yukselıs gecmıs dıyemem kırarsa 2 ay surecek yukselıse gecer benım tepem 1960

Halo27antepli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black21 ()

Hocam ben olsam şifreyi hatırlama gereği bile duymam yeni hesap açarım mümkün değil hatırlamam:))

Altınyumurtlayan_horoz07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

cevap yazdıgın kısılerın porofılıne bak arada sırada

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

bundan 7 yıl omcekı yorumunda altın 87 olmadan almam diyor

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

hakkat ha.. ))) ın misir cin misir bende üşenmeden ceavbp yazdım.. beni çarpmasın şimdi.. )))

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

Bak usta... sen aşağıdaki yorumunu şu tarıhte yaparken şunu yazmışsın...

Gram Altın için napster yorumu (12 ay önce) Cevap yaz
Ons un hem kısa hem de orta vadede ne yapacağını kestirmek çok güç. Ancak onsta çok büyük bir negatif yönde hareket olmadıkça ülkemizdeki potansiyel dolar fiyatlanması Altın ve dolarda parçalı yatırım yapılabileceğine işarettir. YTD.
https://altin.in/napster...

Aşağııda da sen altın hakkında bir şeyleri kestiremezken benim veya sıtedeki bazı arkadaşların yorumları şöyleydi..

https://altin.in/ayrabol3917

2- Ons için ayrabol3917 yorumu (10 ay önce) Cevap yaz
Hedef öncelikle 1698 ardından 1670 ve devam edebilirse 1625 tir

https://altin.in/ayrabol3917/2

3- Ons için ayrabol3917 yorumu (11 ay önce) Cevap yaz
hedef 1674 dur..

napster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınyumurtlayan_horoz07 ()

Bilemeyiz artik kim olduğunu ama bu saatte burda olmasini gerektirecek ne oldu acaba yillar sonra :)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

bencede admın olmasın

0BeğenmedimŞikayet

Altınyumurtlayan_horoz07 ()

2 tanesi de son 15 dk da yapilmis garip gerçekten:)tarihi olaya tanıklık ettik:)

-1BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

sert çıkan sert düşer.

-1BeğenmedimŞikayet

özcan_bilgin ()

abi CUMA 1844 gördü .. ons burdan az az süzülür modunda ABD bir abartıp yalan da olsa gazi mai deyop6 çakacak aşsa 1770 kesin.1790 garanti altta bir şey demicem

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

7 yılda sekız yorum yapmışsın valla helal

napster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

hacı bizde dedik trendi kırmadıgını eger kırarsa 1870 veya 65 cıvarlarında durum degısır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum