Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 18:37:15
EUR 34.9191 18:37:15
USD 32.4917 18:37:15
ALTIN ONS $2331.8250 18:37:15

Konu: Bakalım 10 Mayıs 2021 kuru ne olacak?

Yorumlar (149)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolarda ki bosluklar kapnmaz kapansaydi eski bosluklar kapanirdi o yuzden kimse o bosluk kapanacak diye beklemesin derim. Oraya dustugunde dolar 10 uzerine atar ben bu kadar diyorum :) ytd

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Nevkar1976 bana hakaret ettiği sırada
O şahısla o anda mesajlaşıp iyi dileklerde bulunurken gördüm onu
O yüzden engelledim hocam

https://altin.in/bildirim

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolar kuru onemli etken onceki dususlede dolar kuru hep dusuktu :) o yuzden 2 tl dusmemis olabilir birde hep yuzde 20 duzeltme yapti ama hic yuzde 30 denemedi :) ya yuzde 30 yaparsa o zmaan olmaz mi :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sanki bana 1862 de tikanacak gibi geldi geri cekilirse once 1802 e kadar gumus de 26.8 veya 27.01 e kadar o zaman orayi kirar yukselis kanalina gecebilir diye dusunuyorum :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah. Ben grafik analizi kuvvetli sizin gibi bir ustanın görüşlerini önemsiyorum. Ancak bu rakamları görünce başka bir metal mi diye aklıma takıldı. Sanırım bilmediğimiz için böyle garip durumları yorumlamak bizim için ufuk ötesi.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dost bari dolari revize et 7.68 dip daha asagisi gelmez bak demedi deme. Birde oraya gelirse 9 a sert cikar. Ytd

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dost 3. x bekliyordu dolar 7 lirayken simdi dip seviyeyi yukari cekmeye calisiyoruz. Dostla sohbet yani panige gerek yok kardesim :)

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Doge bugun cok saldi arkadasa 4 den aldirdim 7.1 e kadar cikacak mi bilmiyirum gideri var gibi duruyor ara ara bakiyorum 0.61 i gecerse belki deneyebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Bende rica etmiştim engeli kaldırsın diye geçen hafta ama kalkmadı ; (((

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben dusecek demiyorum. Yanlis algi olusmasin. Ben dusme ihtimali var 7 nin alti yok demeyin diyorum sadece :) ytd

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bi elde bize at bizde barişalim birde umut hocam engellemis beni oysaki iyi anlasirdik bi yanlismi oldu anlamadim

https://altin.in/bildirim

erol37 umut kardeşim önemli bir durum olmadıysa engeli kaldırabilir mi diye soruyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben beklemiyorum zaten :) ben de 19.8 yada 21.8 ons son dolarda bende 7.68 son daha asagisi yok simdilik :) ons duserse dolar 9. x yakar ons cikarsada dolar da cok dusmez :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

5.2 yakabilir 8.7 dolar kuru ile 9 a cikmis olursa o zaman 5.5 yakar ama :) dost sanallarda bizim tenekeye bakmiyor

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hayretle izliyoruz. Bakalım bu dialog nereye varacak. 4. xx 5. xx? Ben bu değerlerin tozlu sayfalarda yerini aldığını sanıyordum. Şaşırtıcı.

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Ama bende hedefi 8.20 uzak değil yani

12 13 zor gibi

Birde geçen sene farklı gümüş talep çok yükseldi
Bu sene ; )))
İzleyelim bakalım hayırlısı diyelim inşallah

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Vurkaç %10 alt coı n lerde arada mantıklı en selaleden al 2 haftada kaç

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Doge 4 tl alis 5.1 satis i kacirdin dost.

Tekrar gelirse 4 e gelirse asagi kirilirsa 2.6 ya emir ver 3.6 da satis olur dost. Aklinda bulunsun. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Bi elde bize at bizde barişalim birde umut hocam engellemis beni oysaki iyi anlasirdik bi yanlismi oldu anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

7.20x18.6÷31.1=4.30× piyasada herşey mümkün ytd.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gecen sene bu sitede altinin parladigi gumusun parladigi zamanlarda gumus 6.9 falan idi burda coook iyi ustalar vardi hepsi seneye marta kadar vaden varsa bekle 13 lira olacak istediginiz yerden alin diyorlardi. O coook iyi ustalar bir daha ortaya cikamadi. Bak insanlari kandirdilar demiyorum. Yanildilar yani piyasa ile inatlasilmaz. Ytd

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum