Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 09:42:21
EUR 35.0213 09:42:21
USD 32.5556 09:42:21
ALTIN ONS $2320.7700 09:42:21

Konu: gümüşün yaz aylarında düştüğü nerede görülmüş...

Altın yazın hiç düşer mi, düğün sezonu açılıyor düşmez diyenler buyurun düşmüş mü düşmemiş mi ?

Temmuz ile Ağustosa kadar yükseliş olmuş ise temmuzda ve ağustos da olan büyük düşüşleri de yazmadım.

Rakamlar yuvarlanıp yazılmıştır. Küsüratlara takılmayınız.

Düşecek falan da demiyorum. Ben kendi adıma şuan sadece izliyorum ama körü körüne de yazın Altın düşmez demiyorum.

Lütfen gereksiz eleştiri yapmayınız. Biraz gerçekçi olunuz. Tablo ortada.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece hiç gümüş almamış veya yeni alan arkadaşlar için bilgi amaçlıdır.

Yorumlar (105)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Slave hoca iyidir analizlerimiz genelde ayni oluyor. Begeniyor ve yazdigini gordugumde dikkatli okuyorum. Hangi yorumu

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Gümüş almak istiyorum takipteyim geçen sene gümüş takibimde değildi ama zirvenin arkasından düşüş beklenir. Ama nasıl bir düşüş ? Nereye gelebilir?

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi kademeli cikislarda dolar da 8.98 son olabilir sert cikislarda 9.4-9.8 cikabilme potansiyeli var. 9.62 ana hedefi var 20 kurus asagi 20 kurus yukari sapma olursa diye aralik olarak yazdigima denk gelebilir. Ytd

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Geçen cuma aldığım gümüşleri karla dolara parite ettim. Kalanlar da zaten kar yazıyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Geçen yıl zirve yaptığı Ağustos ayını hatırlıyor musun bilmiyorum aşağı yukarı aynı hareketleri yapıyor...
Sen anladın bence ne demek istediğimi bence:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen kardesim acele alimlar satimlar zarar yazdirir hareketli ortamda. Bakma suan hareketler yavas o yuzden beni acmiyor bu sira gumus :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Sitede değerli üstatlar sağ olsun. @SLAVE hocamın bir paylaşımını baz aldım ve doğruluğuna kaç kez şahit oldum. Denedim ve başarı da oldum. Allah güzel bir şekilde yönlendirip kazanmanıza vesile olan herkesten razı olsun. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Çok yerinde bir tespit kardeşim. Benim şöyle bir düşüncem de var dolar çakılı gibi duruyor ne zamandır. Ons düşerken dolar aniden 9u vurursa o zaman görürüz şenliği. Allahu alem. Bi teknik bildiğimden değil ama öyle bir ihtimale olabilir sanki

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Amin cümleten inşallah

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Satislarda oldu alimlarda da az daha faydam olursa hizli hareketli zamanlarda zarar yapmazsin hic :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirli aksamlar kardesim. Kazancimiz bol olsun

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hedef odaklı gitmek daha mantıklı. Alırken de satarken da sabırlı olmak önemli bir ayrıntı. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Şuan %65 dolar %35 gümüşle devam ediyorum. Şimdiye kadar elimde patlamadı. Elimden geldiğince minimum riskle temkinli hareket etmeye çalışıyorum. Şimdi daha sabırlı olmaya çalışıyorum. Sabır konusunda epey bir faydam oldu bana diyebilirim. YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim yanlis anlamani istemem ama onslar bu sira hem al firsati hem sat dlfirsati veriyor sanki hic fake etmiyor. Gayet hedef odakli gidiyor. Rakami ver hedefi ver yuzde 90 geliyor. Spek sanki bizi hedeflerin gelecegine inandirmaya calisiyor. Biz buna cok inanirsak bir yerde ya elimizdekini satar patlariz. Yada bir yerde 3 5 aydan once duze cikamayacak sekilde patlariz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Seninde eline emeğine sağlık kardeşim uyarılarına katılıyorum
Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tl olarak yazilanlar ekleme yapilanlari severim en azindan kimse bana tl ile kaca geliyor demez bende tl hesaplamaya calismam :))

Eline emegine saglik.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Şimdiye kadar az yaptım ama şükür kazandım. Yine 27.4 seviyesine inerse eldeki doların ons ortalamasını biraz daha yükseltmiş olurum. Aslında nerdeyse bu seviyele kafa kafaya geldi. Yaptığım erken satışların kardan zararını kapatmış oldum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kazancin bol olsun derim kardesim. Al satta dikkatli olmakta fayda olabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim. Valla 27.4 den sattigimi saatlik rsi dip 4 saatlik yukarda diye 26.8 de korktum alamadim. Insanlari sanki cikislari ve dususleri kademeliye alistirmaya calistiriyorlar gibi geliyor. Bir yerde de cok pis ters yapacaklar ama hangi yone bilemedim. Ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bende ekleme yapayım müsadenle
7.51-7.38-7.34-7.18-7.08 günlük destekler
Bu arada 7.08 gelebilir, Gr TL de çift tepe yaptı,7.38 kırılımında hedefi 7.08 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Kendimi tabiki senle kıyaslayamam tabiki. 27.4 seviyesine inerse alım yaparım.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Alim satimlarim arasi min yuzde 5 yada yuzde 10 oluyor benim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu uyarını cok begendim . eline sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Yarınki verileri merak ediyorum açıkçası. Biraz daha düşmesi lazım ki gram arttırıp yerine koyayım. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan altin cok saglam durdugu icin dusus gerceklesmiyor.

Subatta gumus saglam dursugu icin dusus 1 ay surdu.

Simdi de altin saglam durdugu icin dusus olacaksa kademeli olabilir belki. Ytd

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Alimlari dikkatli yapmakta fayda var gumus bu yil 8 ocak disinda hic ciddi dusmedi sadece kademeli dustu kademeli cikti. Cikarkende duserkenke al sat firsati verdi. Yani risli islemlerin hepsi kar yazdi.

Yazin ki gibi bir hareketler olursa yine, sitenin yuzde 90 i yanlis islem yapar. Yuzde 90 lik kisim hep terste kalir. Hangi yuzde 90 peki bu. 7.53 iken 7.51 alim yeri diyen 7.52 den alip 7.55 e satan vd bu yorumlara inanan. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

27.9 dan gönderdiklerimi gram arttırıp alamadıktan sonra bir anlamı olmaz benim için. Biraz daha izleme taraftarıyım.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Altın ons 1895 üzeri olması olumlu aslında. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Yarın sanırım önemli veriler var. Dediğin gibi parçalı işlem yapılabilir. Benim elimde bir parça var. Yarın daha da düşerse alım yaparım. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Parca islem candir kardesim. Yaz geliyor diye yukari cikcak diye birsey yok. Izlemek lazim fiseklere kapilmamak lazim. Ben 5 yil icinde 115$ bekliyorum. Gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama ben bile fisekcilik yapamiyorum.

Bu yil icindeki beklentim de 35 min 42 ye kadar da yukselis beklentim vardi ama us10y ile dxy hedeflerim olursursa. Yani ben fisek yorumu yapamiyorum suanda :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum