Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 23:47:58
EUR 34.7699 23:47:58
USD 32.4706 23:47:58
ALTIN ONS $2336.7700 23:47:58

Konu: altın yukarı mı aşağı mı?

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (178)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

İnş karla çıkarsınız ne diyim ama yükseliceğini söylüyorlar biraz daha bende bir yerlerden dalsammı diyorum hatta şeytan diyor ful dall:))

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Amin inşallah

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Ben artık bir yerlerden ful girip beklemek istiyorum bu hafta hep parçalı işlem yaptım pişmanım ful yapmadığıma

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hahha :) Bak ben 7.23'den fulledim. Haftaya bir ihtimal terste kalacam, o gun beni dusun :) Iyi ki 1 ay 1 hafta dayanip terste kalmamisim dersiniz, beterin beteri var dersiniz :):):) YTD

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben 29 ocakta sattim 4 martta aldim sen dusun :)

Bandura için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Birisi artsın eksilmesin inşallah; ))

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Öyle oluyor zaten

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ama piyasa bu sekilde isler ki :) ya haftalik alsat yaparsin yada derin dususte alir yukselisin botmesini beklersin :)

Yada gunluk alsat yaparsin 5 10 kurusa. Ben bunu yapmam cunku gumusun tersi pistir 10 kurus icin risk almam. Ytd

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Dolar miktarı artsın olmaz mı ; )))

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Yani bu ancak nasıl oluyor

Yüksekten satıp alttan alınca oluyor

Ama ben gümüşe 7.02 de girdim alttan almak için çok fırsat vermedi. Belki zamanla verir inşallah

tarihi_seven_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

İnşallah kardeşim bide alım için bekleyelim yakında taş olup çatlayacağım:)

0BeğenmedimŞikayet

Gumusruhu ()

Amcaoğlunuza söyleyin çok ayıp ediyor:)Pazartesi de çıkacak gibi yapıp indirsede alsak tl de kaldık:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iste cok asagiya gelmemesi gerekiyor :) 26.8 yada 26.66 yukselis icin cok iyi rakamlar. Ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Spek bizim amca oglu :) piyasada takilir boyle dusurcekmis gibi yapar cikartir sonra cikacakmis gibi yapar dusurur :)

Gumusruhu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Hocam kaç hafta demeyin allah aşkına 1 ayı geçik tlde kaldık batıyoruz ıyıce:( bi geçen haftayı az buçuk değerlendirebildik

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok geceden dusus olmaz diye dusunuyorum :) dususler genelde cok sertse oglen basliyor abd ye kadar 1-1.5$ falan dusuyor sonra abd acilisina kadar dustugunun yarisini cikiyor sonra abd ile dusus ya devam ediyor ya da yukselmeye basliyor :)

Bu yukarda yazdigim yuzde 60 70 olan bi durum ytd bende takipteyim zaten haberdar ederim seni

-1BeğenmedimŞikayet

tarihi_seven_adam ()

Dip desteğe dönerse, geri dönüş hacmi kadar yukarı çıkar. Yani sağlıklı ve kalıcı bir 30$ için önce 25$ şart.

Elbette buraya gelmeden de 30$ görebiliriz lakin ayağı boşlukta olur. Gözü aşağıda, kulağı derin düzeltmede olur.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gumusruhu ()

Spek nedir kimdir arkadaşım:)

0BeğenmedimŞikayet

tarihi_seven_adam ()

Değerli dostum, gram eksiltmek değil, gramartırmak üzerine yoğunlaşmalısınız.

Tl tarafı artabilir ancak gram eksiliyorsa işlemlerinizi ve işlem planınızı yeniden gözden geçirmelisiniz

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Dolardan gümüşe geçerken ons almış gibi düşünün, gümüş ons yükselince sat düşünce al olarak.. Gümüş ons yükselince kârımı aldım dolara geçiyorum, gümüş ons düşünce yine ucuzlamış tekrar gümüşe mantığıyla.. böyle olursa herseferinde dolar miktarınız artıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Inş once bir yükseliş sinra düşüş gelirde bizde trene bineriz

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Burdan yukarıya çıkmak için nefesi kesiliyorsa
Ne kadar asağıya gelecekki ons 30 dolara çıksın
Kafamı kurcalayan soru:)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan alim tarafindayim kardesim simdi de bakalim alim icin kac hafta bekleyecegiz :) insallah spek cok yormaz bizi alim yerini caktirmadan belli eder :) insallah guzel alim yapip guzel yerden satarz.

Bandura için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tamam zaten boştayim, pazartesi hic gozumu ayirmadan grafige bakmayi dusunuyorum :):) Tabi eger pazartesi tepetaklak dip görmezsem :) YTD

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Hacı abi kaç haftadır satıp alım tarafında olmanı bekledim al sat beceremediğimden sadece izledim yön belli olunca seninle almak isterim :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet sinyal calisirsa ve dogruysa biraz daha yukari gidecek o biraz bana kalirsa ya 27.66 yada 27.97 olabilir. Altin ons aniden cikmazsa ve gune yayilirsa 28.3 olabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

derbeder1 ()

ben dırek parıte yaptım ortalam 870 dolar ama acele etmısım

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Şu ortamda sürekli çıkıyor evet

7.07 den sattık 7.16 dan aldık 7.22 den sattık 7.33 den aldık

Geri dönüş ne zaman yapacak acaba 7.40 tan satıp 7.15 e gelse süper olacak ta bekleyeceğim bakalım

Piyasa açık her an herşey oluyor

Pozisyonum belli tecrübe ettim artık 7.15 7.27 arası bol bol toplanacak gelirse

Üstüne yatılacak 3 ay sonu bakalım ne olur

derbeder1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm canim sende elinde kini satmayı istediğin dolar. gumus var doğru mu anladım
Sonra altdan almayı planlıyorsun sanirim

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sana gore sanirim goz ucuyla bakabildim ama rsi fiyat yukselisini destekliyor ve dönuş sinyali varmis, yanlis miyim.. :) YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum