Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 23:09:40
EUR 34.9546 23:09:40
USD 32.4840 23:09:40
ALTIN ONS $2333.3500 23:09:40

Konu: altın yukarı mı aşağı mı?

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (178)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tabiki bakarim :) ben fikir alisverisini severim :)

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Ooo eski dostum buralardamisin arada ugrada ignelride hazirla yakinda bu igne olayini bu sefer ucleyelim tam olsun suana kadar benim hatrladigim iki defa oldu gecen yil yaniliyormuyum
; ))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sana zahmet profılden grafıklere bak az asagıda gorursun zaten ıstemesende begenmesende yol oraya. ytd tabıkı yınede.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben yonu bulana kadar oynamiyorum bence sende oyle yapabilirsin :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Olabilir kardesim bazen sayfada yorumlar dusmuyor. Seni cok goremedim bu sira zaten. Birde aoru falan soran oluyor bende yazilari okuyamiyorum cok belkide yazdiysan ondan gormemisimdir. Eyvallah kardesim sninde emeklerin cok bende tesekur ederim site adina :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

yok ama ben yukselıse oynuyorum :)))

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bence gunluk islem yapmayin :) mesela 25.2 den alim yaptim 26.6 da satilir dedim satmadim.

23.8 e indi 6.2 tl gordum 7.3 den sattim :) o yuzden panik islem yapmamanizi oneririm ytd

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benimde yok umarim dogru yondeyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi sana da yorumlarım düşmüyor büyük ihtimalle. Zaten son zamanlarda pek de takip edemedim. Kusura bakmayasın emeklerin için teşekkürler her daim.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

elımde grm yok . tahmın et?

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Düşüyordu yine sinirleniverdim tepeyi kaçırmışım diye ben yükseldiğunde ekramda değildim geldiğimde düşüyordu zamanınıda bulmuşun niraz geç gelseyeydim düşerken gòrmezdim neyse bakalım bu kezde aynı olmaz umarım yoksa iyice ümidimi kaybedeceğim kendimden

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hmm siz ne tarafi sectiniz peki :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

asagımı yukarımı yol tarıfını :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Nereyi geceli cok oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Alim icin satim icin ben hic acele etmem :)

23 eylulde 27.2 den aldim ve 21.8 i gordum yaklasik 16 bin kadarcik zarar oldu :)

Daha sonra 5 ekimde ikili dip yapar diye 23.6 da zarar kes yaptim 22.8 den dondu :)

Full zararla 29 ekime kadar bekledim 29 ekimde 22.2 bekliyordum onda da 22.6 dan dondu ve 23.1 de full giris yaptim :)

Tarihlere bakarsaniz ne kadar cok bekliyorum hedef gelmesini :)

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ooo bız buraları gecelı cok oldu ama :)))

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Hocam alayım ozman ben yükselcekse siz satınca:) e ben alıncada düşüyor gecen hafta bıle öyle oldu hatta 18 kurus aldımın ardına düştü resmen şaka gibi kısmrtsizim sanırım

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Zararina neden sattiniz ki

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Aynen benim içinde geçerli ama InşALLAH bu kez diyorum olmasın öyle ben cuma yükselişleri kacirdim okadar boşken izlerken yükselmiyordu benim işim oldu ekrandan ayrıldım yükselmiş bi an gördüm kar yazmış derken gitti hepsi sorasında zarara döndüm dolara :(

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Pekı gecen hafta sordaydım dermıydınız tamam kardeş ful al dıye tabıkı hayır:( tamam hovam takıpteyım bir yerlerden gramlsrımı kurtarmak ıcın ful işlemlere ihtiyacım var malesefte 2.5 günümüx kaldı bsyrams kafamız rahat gireydik süperdi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben de sattim o yuzden cikma ihtimali yuksek :) hadi ben gumuste olsaydim dusme ihtimali yuksek olurdu :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet bana ara ara tiyo veriyor ama yalan soylemeyi seviyor benide kandiriyor genelde yukselislerde :)

Gumusruhu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi bu hafta bakacagiz gittigi yer neresi dondugu yer neresi diye emin olursak ben full girmeyi dusunuyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Biraz daha gideri varsa denenebilir ama gözüm yemez heral:)

0BeğenmedimŞikayet

Gumusruhu ()

Çok dengesiz senin amcaoğlu ama onuda öyle kabul edicez mecburen:)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Full dalıp 3 ay beklersen çok kar yazar zannımca

Ama al sat al sat yaparım dersen parçalı tavsiye ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Spek aldı gümüşümü düşükden çıkarır artık kesin yukarı

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi bu hafta full girilcek bir yer gelmedi parcali girilebilirdi. Gecen haftalarda belki full girilebilirdi ama

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Valla şeytan bana da dal dedi, daldim :):) Ramazan ayinda bos kaldi sabirim, gözune bizi kestirdi :) Neyse, vardir bunun da bir hikmeti :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Pazartesi sali ufak ufak cikartirim dedi amcaoglu

sonrasinda dusurur muyum

yoksa dusurur gibi yapar sonra dusurmez miyim

Yoksa 26.8 den donderir herkese mali kitler sonra mi dusururum,

O kismi haftaya soyleyecegim dedi :) bende cok sevmiyorum zaten amcaoglunu :)

Gumusruhu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum