Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 02:55:03
EUR 34.9239 02:55:03
USD 32.5717 02:55:03
ALTIN ONS $2316.2050 02:55:03

Konu: btttry

btt düşündüğümüz gibi arada bir yükseliş beklemiştik onu aradan kaldırdım çanak yapımına devam

Yorumlar (178)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

o nasıl arkadaşmış hocam benim arkadaşlar gece bile mesaj atıyor grafik nerede kaldı diye :))

kbr_kvl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Arkadaş tavsiyesi ile girdim hocam coine, o kazanıyor ben kaybediyorum :)) meğer işin püf noktasını vermemiş bana :))

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

onun için grafiği kontrol etmeniz lazım hocam kaçtan kaça çıkmış en azından ona bakmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Bunlarda al sat yapmadığım için kardayım :)) zaten destek ve direnç bilmediğimden başıma geldi, hep yükseldiğini görünce biraz daha para yatırıp ben de kazanayım diyorum, sanki benim almamı bekliyormuş gibi hemen düşüyor :))

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Bol kazançlar kanka bol bereketli bir hafta sonu olur inşallah

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Ben bilgi amaçlı paylaşırim aldığım sattığım yeri yazarım kimi banane bundan der kimi anlayacağını anlar :- ) neyse bol kazançlar kanki

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

ben dün grafiği attım kanka 6 daydı biliyorsun dahada doge ile ilgili yazmam :)

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Juson un açıklamasını okudun mu doge nin kurucusu ben bunu dünden beri söylüyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

yorucu hocam ben kendim de alıyım satıyım uğraşmıyorum birde destek dirençleri iyi belirleyemezseniz zararlı çıkarsınız xrp kaç kere fırsat verdi sadece bir kere al sat yaptım.

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Sağolun hocam, bunlarda hiç al sat yapmıyorum, yapsam daha fazla mı kazanırım diye aklımdan geçiyor ama kesin zarar ederim :))

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

maalesef hocam ikisini de bilmiyorum

Malii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Malii ()

Chr ve fis hakkında bilginiz var mı abi

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Bereketli olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Rica ederim hocam hemen hepsinde destekleri yazdım takip edin kırılım olacağı zaman satıp alttan alım kovalarsınız. şimdilik yazdığım desteklerin altına düşeceklerini sanmıyorum

Tubaaa06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Amin hocam, hepimizin inşallah ; ) 0,47 kuruştan almıştım trx i, sene sonuna kadar dursun, zaten en düşük ona yatırmıştım :)) 1 hafta önce de 27.500 TL den de eth yi almıştım onu da araba alacağım zaman satacağım :))

0BeğenmedimŞikayet

Tubaaa06 ()

Piyasadan toplu para çıkışı olmazsa ve olumsuz haber gelmezse diyelim ozaman bir kaç güne belki birşeyler olabilir ozaman hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam zaman 2-3 güne ben hareket bekliyorum ama yanıladabilirim. formasyonları çıkması gerektiğini söylüyor.

Tubaaa06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tubaaa06 ()

Btt ve chz ne zaman atak yapar acaba sizce?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Allah gönlünüze göre versin hocam btt chz trx çıkış yapcaktır. eth zaten çıkıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Bayram sonrasına kadar zararımı kurtarmam gerekiyor hocam, işler başlayınca ben de bakamam, btt ve chz deki zarardan çıkınca paramı çekecem, sadece hep kar ettiren eth ve trx kalsın, yeter bana :))

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

yorucu hocam normal zamanda ben bu kadar bakmıyorum alıp bekliyorum pandemi evde olunca takılıyorum

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Tamam hocam, o fiyata satış talimatı vereyim, her dakika ekrana bakmak yıpratıyor gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

1 Hafta daha tutun hocam

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Hocam, çanağa göre 68 i ne zamana görür, ne alsam düşüyor, zararlarımı al sat yaparak önceki gece kapatmıştım, şimdi yine zarardayım :((

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

evet yükselecez dedik ya bir hafta sonra görün btt yi diye :)

gümüşşşşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetbudak ()

Kısa sürede tamamlanır İnşaAllah eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Eline sağlık arkadaş

0BeğenmedimŞikayet

gümüşşşşş ()

Yani tekrar yukselecekmiyiz 0.065 de indigimize gore.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum