Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 00:56:53
EUR 34.8704 00:56:53
USD 32.5485 00:56:53
ALTIN ONS $2321.9750 00:56:53

Konu: grm tl

anladınmı sımdı cok bılmıs yıldızlı ama bılgısız dslıke vermeyı marıfet sanan sayfanın cakma hocası neymıs mevzu. ytd.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

@Aykıız58 üzülme sende öğrenirsin bir gün :)))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Tepe olduğunu bilirsem bozarım tabiki niye aşağılarda taşıyın. Ama alıp unutacaksam ekrana bile bakmam

deniz_ege için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

elinde yüklü altın var diyelim tepede bozdurur musun, sonra düşünce alır mısın ? yoksa uzun vadeci oldugun için oldugu gibi bırakır mısın?

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Form tamamlanmasına izin verneyebilirler ama ana hedef diyorsan evet rakam bu. Ytd

deniz_ege için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

556 da gelecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Çok geride kalıyorsunuz cokkk

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Tebrikler üstad yine grafik çalıştı maşallah

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

su formasyona gore daha hedefı gorunsede bu sevıyelerden sonrasına dıkkat edılmelı derım. form. tamamlamasına ızın verılmeyebılır. ytd.

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

suanda 28.15/28.35 aktıf ama oncekı hedefım 30 gundemde . bu arada bır ayı form olusumu mevcut ızlemek lazım sımdılık. ytd

NEW_GOLD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Gümüş beklenti grafiğiniz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hayırlı geceler

Hayat_zengine_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Hayırlı geceler abi.

0BeğenmedimŞikayet

Ercmnt ()

Valla ne diyebilirim, vardir bir sebebin vardir bir bildigin, sorgulamak ne bana ne kimseye dusmez, sadece atasozu olarak yazdim. :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Pire diyosun yorgan diyosun :)) pire için evi yakan birisine :))

Ercmnt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ercmnt ()

O tarafta yazdigin herseyi inceleyen, deger veren, anlamaya calisan, birsuru insan var eminim ben kendi adima ne desem yeterli olmaz, ne yazdiysan degerlendirmeye calistim hicbir zamanda pisman olmadim. Pireye kizip yorgan yakma be dostum.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Grafik kısmında var biseyler.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Abi ora baya karışık ya. Salla orayı birde baş fazlalaştı mı ordan kaçaçksın. Ons çaloşman var mı? Beklentin nedir..

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Saldım o tarafı izlemedeyim ustaciklarini takip etsinler biraz tabi gün yüzüne çıkabilirlerse.

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Rset naber koincilerin hakkından geldin mi :)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Tebrikler nokta atışı olmuş:)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Ne demişiz ne olmuş
Grm 1 / 516

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o zaman cıddı cıddı soyluyorum. oradakı rakamları goruyorsan sorun yok . hedef bolge o rakamlar. ytd neyı anlamadın yada anlasılmıcak ne var su grafıkde?

Pelin81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pelin81 ()

Ciddi anlamda sormuştum ama

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bılmemm . sence?

Pelin81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pelin81 ()

Ne diyor grafikte yükseliş devam mı bekleyelim mi :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

nerde o cok bılmıs cakma yıldızlı hocalar 472 oncesınden hala aktıf grafıgımız.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bak sımdı gozum carptı hanı demıssınya ons grafıgı bu ee baslıgı nıye altın dıye yazıp yanıltıyorsun benı :))) neysee konumuz $ efendı olsun. sıkıntılar gelıyor az buz degıl eger form. calısırsa kı oyle gorunuyor. grafuıgıunıde paylastım bakmak ıstersen profılden . ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin icin mi ? Yani altin tl olarak mi

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ara ara cekılır belkı ama hedef bellı . ytd 4/5 sene sonra grm 1600/2000 dıyolar :)) ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdilik guzel gidiyor altin ons eger dusus yapmazsa guzel bi seviyeye cekilirse gumus alip o acigi kapatirim diye dusunuyorum :) kismet bakalim ne olcak.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum