Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:55:11
EUR 34.7748 04:55:11
USD 32.4684 04:55:11
ALTIN ONS $2337.9850 04:55:11

Konu: BTC yi tahmin edebilir miyiz?

bu grafiğe iyi bakın konusalim

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Turk_NL ()

Hocam sxp 50 dolar hedefiniz 2021 sonumu?

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Buradaki insanlar olaya anlık bakıyor bir iki ay burası için çok uzun bir süre örnek veriyorum etherium 1430 lardan düştü 1340 lardan aldık 1290 Lara düştü sadece iki ay sonra etherium 3 k üstüne attı ozaman etheriuma 2750 5000 son dediğimde benimle dalga geçtiler o yüzden bir iki aylık hedefleri çok samimi gördüğüm insanlar dışında konuşmuyorum. Üniswap geçen ay 29 dan aldırdım 26 Lara düştü yemedigim laf kalmadı Mayıs'ta guncellemesi var bakın desem de nafile zararına sattılar halbuki bir ayda 40 bararjini aştı demem o ki uzun vade hedef versen de iki aylık üç aylık unutulup gidiyor çok nadir insan hedef odaklı çalışıyor bu piyasada herkes bugün ne koparabilirsem derdinde sxp 50 doları gecince 2 lerden 3 lerden almayanlar gidip oradan alacak çünkü tarih tekerurden ibarettir çünkü davranış biçimleri kalıtsaldir insanlar degisse de davranış biçimi hep aynıdır.

ibrahim2345 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Neo çok şiddetli çıkabilir zararın yoksa sat zararın varsa Neoyu satma Haziran ayına kadar tut

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam neo da 108 den tersteyim full maldayim. Sizce neo yu hangi major coine cevirsem yada cevirsem mi acaba? Neo yerinde sayiyor cunku

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Güven güven 50 yede düşse gitceği yer 1-2 aya 70-80 k dır :) Ytd

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Btcye güvenmiyorum hala ama şuanda tekrar avax deneyebilirsin btcturkteysen eğer alinacak birşey yok ben de süper coin de terste kaldim kncleri satıp süper coine ekledim alttan zararı olan gruptaysan tek onerebilecegim sxp avax chz bunun dışında başka coine suanlik bulaşma

halim_aga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halim_aga ()

Hocam günaydın EOS u sattım 3500 karla şimdi ne yapalim neyi tavsiye ediyorsunuz. Allah sizden razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Insaallah hocam sagolun

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Umarım en kısa zamanda zararın çıkar

Blluzncln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Para vadeli degil hocam ben sabirsizim :) ogrenicem zamanla en son panik yapip sattim 20 bin zarara mal oldu. Artik zarara satmiyorum bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ustam öncelikle şunu soylim piyasada ben de terste kaldim temel kural vadesiz para ile oynamak birgün full xtz aldım 4.40 tan düşmusti xtz 2.40 dan aldım full dedim yüzde 20 alır çıkarım bir gecede 1.81 e dustu tam iki buçuk ay full malda bekledim çıksın diye yani ben de terse kalıyorum ama bekliyorum zararına vermek en son çare diyorum. Vadeli para bu piyasada sadece zarar ettirir inan

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Ben acele vadeciyim iste sıkıntı orda hocam. Zarar yazmaya baslayinca canim sıkılıyor satıyorum sabırsızlık bu iste en kotu şey malesef

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yahu herturlu çıkacak piyasa ustam orta vadeciysen sorun bile etme

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Inşaallah hocam 52 k ya razi olduk yeterki daha alti olmasin

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Alıma göre grafik oluşur bunsadece tahmin tabiki bakalım tutacak mı

$MaTRaX$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Önemli olan grafikte hangi gün nerede olacağımız 15 d ye takılma 52 k değip sonra çıkışa geçerse izleyelim elimizde bu kaldı

0BeğenmedimŞikayet

$MaTRaX$ ()

Grafiğe göre alimmi yoksa alıma göre grafik mi oluşur? Bütün mesele bu :))

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

Altin in sayfasi btc / usdt binance grafik canlı alt bolumde anlik 1d 5d 10dk 15d 30d yazandan 15d yazan 1 mayis itibariyle basliyor grafik 15dakikalik olamaz degil mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

15 dakikalık değil günlük bu eğer 52 kya iğne atip çıkmalı 52 k altına düşerse çöp olur 52k dan sonraki hedefi 62 k sonra da 42 k hedefli

0BeğenmedimŞikayet

Blluzncln ()

15d grafigine benziyor. Burdan 54700 e kadar cikis sonra 53500 e kadar dusus sonra 56800 e kadar çıkış sonra 55 bine dusus sonrasi sanırım 58 bin ve ciddi dusus

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum