Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 01:16:47
EUR 34.8704 01:16:47
USD 32.5611 01:16:47
ALTIN ONS $2321.8000 01:16:47

Konu: BTC yi tahmin edebilir miyiz?

bu grafiğe iyi bakın konusalim

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ghetto_Babba ()

Ustad ben o anı hatırlıyorum ve neo link sayesinde bizi guldurdun eyw kral adamsın

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ustam zamanında 10 dolardan aldırdım uzun vadecilere çok değil 3 ay önce kısa vade de bakmam gerek işten güçten bakamaz oldum yeni geldim eve

halim_aga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halim_aga ()

Ne dersin kardeş link alalım mı

0BeğenmedimŞikayet

muratcan26 ()

Hocam tavsiyeniz üzerine sxp topluyorum. Bunun gibi çok guvendiginiz bir tane daha varmıdır.

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

İş yok bizde yatıştayız ne iş yapıyorsun

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Ben çalışıyorum

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

iş yok heralde sana ben :)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hoşgeldin uyumuşum ya sabaha kadar nöbet tuttum :)))

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

5 dolar:) ben 2.80 dolardan aldım sağolsunlar

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladim hocam tesekkurler analiz ve yorumlariniz icin.

0BeğenmedimŞikayet

kritiksaat ()

bende merak ediyorum drepi

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doğukan35 ()

Abi aylardır beklediğimiz domi bu seviyelerde yemin ediyorum domi 65 deyken daha çok kazanıyordum majörlerden :))) Gülüyorum halime

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

İbrahim selam şu drep bakarmısın gelecek varmı

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

O konuda da yanıldım böyle bir duzeltme hesaplarını bozdu dün bir grafik attım tam 52k değip yukarı tirmanirsa yönü tekrar bulurum elimdeki eski grafik bin dolar yanılma payı ile çöp oldu ben 60 k dan düşme bekledim 59 k da düzeltme yaptı buna göre yeni bir grafik belirledik amacimiz en yakın yönü bulmak kimse yüzde yüz bilemez acaba yüzde 90 bilebilir miyiz bunun derdindeyiz

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Atom hedefim 6 ay önce 12 usdt ydi 3 lerdeyken yanıldım beni aştı hedefleri tıpkı ada gibi onda da yanıldım 0.08 usdt iken adaya 0.75 olur dedim o da beni aştı o konuda da başarısız oldum

asyaserra için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Avax btcturke gelecek bir şekilde çünkü avax Türk kripto coini çıkaracak sadece bundan dolayı bile türk birsalarinda ileriki donemlerde ciddi fomo olacağına inniyorum fiyatının da yakın gelecekte mkr gibi yfii gibi etherium gibi olacağına inanıyorum ileride etherium fiyatı kadar yükseleceğine inandığım bir coin vardı adı link di şimdi buna avaxi da ekledim bir kaç sene sonra ikisi de bin usdt yi geçecek bakın avax link sürekli çıkacak demedim atıyorum avax buradan 16 ya link 20 ye uğrayabilir bu onların bin usdt gerçeğini değiştirmez zamanında linki sorduğum bir hocam vardı bana dediki link tek tel dökülecek ben de kendisine inanmadığımi söyledim link projesiyle duruşuyla( hacim, marka) antlasmalariyla etherium adayi ikinci coin de avax bakalım hangisi kazanacak

halim_aga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asyaserra ()

Atom hakkında ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

:) Tabi canım ora öyle. Kimse araştırmıyoki herkes hemen bugün coin im artsın zengin olam diyo. İşte doge gibi. Gidiyorlar sonra hepsi birden batcak ama umurlarında mı biliyorlar mı, tabiki hayır...

Fomoyla boş coini 50x yapıyorlar projemi coine giden yok :) sonra biz niye battık

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Şuan kaç dolar hocam

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladim hocam fakat siz derin dususu btc 60civari geldiginde diye dusunuyordunuz sanirim yanlismiyim? Derin dususu neo da degil de btc ima ettiginizi anladim cunku.

0BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Hocam btc de beklentiniz olan dusus olursa sxp yi o zaman mi alsak..50 dolar muthis bi hedef..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Çok beğendim ama 1 layk verebildim, bazı yorumlar bende çok layk diye bir seçenek olsa da ondan versem hissi uyandırıyor, ekran görüntüsü de aldım, teşekkürler.

3BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Neo da etherium kadar değerli bir coin ath yapmadan boyasını biterecegine inanmıyorum hala 640 usdt hayal değil 300 ler. bana göre kesin inanmayan varsa Neo 9.20 iken geçmişte yazdıklarıma bulun bakın ben sadece derin. bir düşüş bekliyorum ayı gelecek demedim boğa sene sonuna kadar devam edecek

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halim_aga ()

Bu soylediklerin btcturkte yok ne yapabiliriz. cok. tsk. ederim Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

MoneyWise ()

BTC şu coinlere CoinFather olduğunu ne zaman hatırlatacak ! Yeter da!

ZeBuN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turk_NL ()

Agzinizdan bal damliyor insallah diyelim

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Buradan en az X10 :))

Olur mu o kadar acaba? ..

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Evet kesinlikle en az 50 dolar sene sonu 75 100 200 de olabilir minumum 50 usdt

Turk_NL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Zarardayim hocam yuklu full almistim. Burdan duser mi daha da onu kestiremiyorum zarar buyusun istemiyorum. Duserse satip alttan alirim diye dusundum fakat yukselis devam ederse tutarim. O yuzden analiz ne gosteriyor acaba asagi yukari mi acaba size danismak istedim hocam. Tesekkurler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum