Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:30:23
EUR 34.8246 23:30:23
USD 32.3287 23:30:23
ALTIN ONS $2301.0750 23:30:23

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.Şöyle bir genel durumu görün istedim.Sevgiler saygılar.

Yorumlar (139)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sen daha iyi bilirsin :)

Sharp_tongued için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Biliyorum onları :)) mesela papatya

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

İçiniz rahat olsun son karar bizim. Önemli olan niyet . Birebir tutmayabilir de. Fal bakmıyorsunuz ya. Benden iyi bildiğiniz bir gerçek. Daha yolun başındayım . Sizin gibi bilgili yol gösteren abilerimize ihtiyacımız var. Tekrar teşekkürler ..

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yanılmayan var sen denk gelmemişsin yanılırken bile haklı olanlar :)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Son karar bizim her zaman kimseyi sorumlu tutmayız kazanirken iyi kaybederken kötü diyenlerden değiliz :)) herkes yanılir bu piyasada yanılmayan kim ki önemli olan yüksek yuzde

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Rica ederim arkadaşlar ama siz yine de bana göre işlem açmayın son kararı kendiniz verin zira yanılmışlığım çoktur @feryal82d

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Buralardayim. kirve

YESRİB için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

sen mezarlıklar mudurumuzsun, bu etiket yeter sana bremin:)))

0BeğenmedimŞikayet

YESRİB ()

@Ayhan601 nbr ya nerdesin gözükmüyosun

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Bence de doğru adrestesin gram 400 olduğunda herkes 300 derken o 490 diyordu 485 lere kadar geldi uzun sürede almayın diye uyardı milleti

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Kedinlikle bn grafikten hiç anlamam sma sağolsun @Murat5635 hoca benim gibileri de düşünüp ayrıntılı anlaşılır bir üslupla açıklıyor. Ve yorumları gerçekten tutarlı, sonuçlarını kısa sürede görüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Bir sen eskimesin gönül bağımdan diyor kirve :)

0BeğenmedimŞikayet

YESRİB ()

Şu son söze etiket olamadıkya yıkılsın dünya :D

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Kendi adıma çok yarıyor emin olmadığim konularda soru işaretlerimi buluyorum teşekkur ederim :))

0BeğenmedimŞikayet

Sharp_tongued ()

Sana bişey demedim ki ben üstüne alinma

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Elimizden geldikçe detay yazıp anlaşılır kılmaya çalışıyoruz umarım işe yarıyordur

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_baba ()

Hocam elimde 500 Gr altın var 466 ortalamadan yaklaşık 5 aydır zarardaydim. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Aynen kardeşim sizlerde öyle. Önemli olan sohbet muahbet bişiler öğrenebilmek.

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

Aynı düşünüyoruz.. Hayırlı sahurlar..

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hiç işlem yapmamak daha uygun bu seviyeleri geçene kadar tşk kio :)

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Hayırlısı olsun eylül ekim gibi beklentiler var ben geçmiş grafiklere bakıyorum son zaman daki düşüş temmuz ağustosun kopyası geçen sene 50 periyotluk ortalamadan geri dönmüştü şimdi o bölge 1450 üstüne atamassa 1370 1350 buralara kadar geri gelebilir diye düşünüyorum
biraz çalışayım arada istişare yapalım nasip diyelim hayırlı sahurlar iyi geceler.

STokCu20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

Dostum o zamana kalmayız bence tek korkum o düşüşe yakalanmamak.. bu ay bekliyorum ben küresel de rekor üstüne rekor kırıyo nereye kadar her cıkışın bi inişi olmalı :)
bilancolar bitsin sonra sakat diye düşünüyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Temmuz ve ağustos ayında yine bir düşüş yaşarız küresele yakalanmadan kar dayken kaçabilirsek ozaman o hisselerin çoğu 1 tl 2 tl olur biliyorsun küresel düşüşlerde bizim borsa pert oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

İyi geceler bendr size sevgi ve saygılarimı sunarım

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kio ()

İyiyim çok şukür sen nasılsın önünde 476 direnci var önemli olan 486 tl direnci ve 491 tl orayı aşarsa hedef 540 tl düşüş olursa dolar bazında olur ons zaten gayet uygun seviyede yalnız ons 1855 yapmadan dalgalanmalar devam eder.

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STokCu20 ()

Bölünene kadar kqıtlara can cekişdiriyolar milleti bezdiriyolar bölündükden sonra yukarı sürüyolar kücük kücük :)

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Dostum tknosa bende var bezdim bedelliyede katılacam yabancı satıyordu takaslarada bakmadım bugün iyidi ama hissenin fiyatı ucuzladı 13 tl gibi bir hedef var önünde bakalım hayırlısı.

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Kio nabersin seni gördüğüm iyi oldu düşüş var mi sence gramda 500e gitmeden

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Abi bu ikisi iyidir ben sana bir kaç tane daha isim vereyim geriye dönük grafiklerine ve temel analizine bak istersen oyak ç yarın bilanço açıklıyor birleşme yaptı fiyat çok pahalı sayılmaz ekgyo kanal istanbu bu sene ihaleye çıkarsa fiyatlama yapar şuanda fiyat gayet uygun enkaı var gayet istikrarlı bir firma hisse olarakda ucuz bankaları zaten bilirsin garan en önde tarihi dip fiyatlar sabancı holding var gıda uluun var ileriye dönük bunlar başarılı şirketler thy bilançosu 300 m kar yazdı yalnız borcu çok fazla bu covit uzarsa sıkıntı olabilir hissede tav tavsiye edilen bir firma covit olayını atlatırsak havacılık pirim yapar ytd

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. İyi geceler diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum