Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 01:21:49
EUR 34.8299 01:21:49
USD 32.2754 01:21:49
ALTIN ONS $2346.0100 01:21:49

Konu: Yapar gibi

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Geçen haftalar büyük düşüşten öncede aynısını yazmışti geçmiş yorumlara bakabilirsiniz

brahma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Sayfayı takip et istersen bilen kişiler önerilerde bulunuyor

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

artıdeğer ()

Bizde kara para kararnamesine daha yeni kriptoyu da eklemişler. Yüksek hacimli işlemlerde yatırımcının kimliğini kontrol et diyor. Bu güzel, kriptoyu tanımış oldu. Regulasyon olumlu etkileyecektir görüşündeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

Aynen bır durum varsa nakitte duralım daha zararlarımızı yeni bitirmek üzereyiz

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Gerçekleşirse paylaşırım sonrasına birşey kalmiyor çünkü yüzde yüz çalıştı şuana dek çok çok büyük ihtimalle bu da çalışacak BTC 62 ile 60 k arasına gelsin bir bakalım hep beraber

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Temennimiz o yonde hocam tesekkurler. :)

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

Coınler mi düşecek yine bilgilendirseniz bizleri

0BeğenmedimŞikayet

brahma ()

Paylaş bizde öğrenelim işte kardeşim dayanağın ne regülasyon durumunumu kastediyorsun

-2BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Beni bilen bilir kardeşim kolayına düşecek demem bir çalışmamız var tabiki iki aydır takip ettiğimiz paylasmak istemiyorum sadece

2BeğenmedimŞikayet

brahma ()

Bu hafta kan gölü olur demen nedir neye göre olacak grafik trend değiştirdi düşüş trendini kırdı btc yükselişe döndü ikili dip yaptı ordan tepki aldı bizde düşüşe dönünce sattık nakitte bekledik dönünce aldık bu kadar kesin kan gölü olur demen burdaki yeni arkadaşları yanıltır.2013 den beri bu formdayım ben ne zaman coşar ne zaman dutluk olur buralar biliyorum. Bu kadar kesin kan gölü demek yerine düzeltmeler olabilir desen daha iyi olur. piyasa bu düzeltme düşüş çıkış normal şeyler. burdaki yorumlara aldanıp karar veren bir çok kişi var. saygılar kardeşim.

2BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Beklentimi yazıyorum kardeşim:) insanlar bu malın çıkacağına inaniyor da düşeceğine neden inanmıyor anlamıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Bu senenin sonuna kadar boğa olur diye düşünüyorum

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

brahma ()

İnsanları korkutmasana varsayımla kan gölü olur diyorsun neye göre kan gölü olur dayanağın ne açıklarmısın. nakitte mi kaldın. ne zamandır takip ediyorum seni böyle dayanksız konuşman doğru değil.

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

O atak geldiği an gözünüz üstümde olsun lütfen :) heyecandan saçmalamayayım:)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Btt den atak bekliyorum ben bu hafta

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ne konuda:)

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ayi mi gelicek yoksa hocam:/

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Ben bir pump yapsaydım olur mu gelmeden :)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Sabır devamm

Hayal_Ebrar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elfgb ()

Bi parça bnb ve sxp var ikisi %15 kadar gecen pztsı dipten yakalayamayınca bu kadar girebildim, o inişte yakalar mıyım diye bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ani bekliyorum ben kademe kademe olursa alt kalmaz cunku

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam kademe kadememi düşer yine igne seklindemi olur sizce

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yani en kötü bir BTC alacgim mutlaka kafaya koydum bunsefer BTC ye haksızlık ettim çok fırsat kaçtı ondan ve bnbden

Furki87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Valla tosunum beraber bitcoin alalım:) nereden anladın içine mi doğdu? Evet artık sadece yarı malim bitcoin de olacak gelirse benim

Furki87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Şöyle BTC 20 k düşünce hangi malın nekadar düşeceği belli olmuyor ben zaten buralardan sxp dışında kimseye al yat demedim (2.75 lerdeydi bunu dediğimde) sene sonuna kadar boğa devam edecekse atıyorum mali 6 ay önce almış birinin tutması çok çok mantıklı. Ben ayı gelecek demedim BTC düşecek dedim

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum