Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:52:46
EUR 34.7748 17:52:46
USD 32.4684 17:52:46
ALTIN ONS $2337.9850 17:52:46

Konu: Yapar gibi

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Koptagel ()

Hocam takipteyiz 10k sxp ile.. uyarılarınıza etiket yaparsanız seviniriz.. saygılar

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Rica ederim nedemek problem yok şuan ben de problem olursa uyaririm herkesi dinleyen dinler dinlemeyende kendi bilir ustam herkese bol kazançlar umarım bu hafta güzel bir açılış olur tam kapatma var malum herkese likit para lazim

Grsynhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Tesekkurlr usta

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yani cumartesi bu saatlerde başlar pazar öğlene kadar devam eder anlamında

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Pazar günleri genelde çekilme olur BTC ve altlarda ciddi bir düşüş beklemiyorum BTC 60 k üstüne atmadan ben de maldayim

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Usta elimde trx var szce gidermi daha ufak bi karm var ciksammi ne dersnz

0BeğenmedimŞikayet

Midwife62 ()

Shitcoin dediginiz hangileri acaba? Sağlam alt coinler dot ada Neo bnb bunlar dışında neleri alabiliriz

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

@lord_of_the_attack 62k sonrası 40k altına düşmez dimi :)

Düşüşten sonra toparlanması 2-3 ayı bulmaz inşallah.. Minimum Eylül gibi demişsin ya o yüzden sormuştum..

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

Hadi bakalım

0BeğenmedimŞikayet

feko_20 ()

Hocam bu öngörünüz gerçekleşti diyelim. Ben size danışarak 43 usdt den neo almıştım. Hala duruyor. Şimdi de chz aldım bekliyorum başka da yok. Beklediğiniz düşüşle ilgili birkaç yerde daha okumuştum. Neo ve chz yi düşüşe rağmen elimde tutmalı mıyım sizce? (Hocam hepsi kar ana paramı çektim.)

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yaw bu düşüş aslında kisada korkutucu yani 65 k da olabilir 62 de 68 de 60 da 60 dan sonra beklerim ben şahsen bu sefer riske girmeyip al satı dahi bırakacağım geçen sefer ikinci düşüşte ben de yakalandım sadece şansla tersten ciktim pond atak yapınca

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam ben henuz coinde acemiyim gumuste kazandim ama coin ona benzemiyor özellikle düşüşü sanırım herkes yükselsin istiyor :)bende coinde var tl de ama nasip. Emeğinize saglik x 8 kazandilarsa. Tebrikler.

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

hocam btc nin önceki en yüksek değeri 64854 eğer 62-68 arasına geldikten sonra düşüş sonra 70 ler gelecekse; çok kişiyi terste bırakmak için bu yükselişin gerçek olduğuna inandırmaları için önceki 64854 ün bir tık üzerine atması gerekir dediğiniz gibi o zaman 65000 düşüş için en kriitik değer olabilir mi tşk ler

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Senin için yazmadım insanlara kızıyorum sadece çıkacak değince tık yok düşecek değince vebal alıyorsun bir sene benimle hareket eden biri zaten çarpı 8 yaptı en az neyin vebaliymis bu ? Nezaman düşüş var desem emin konuşma vebal alma vb cümlelere maruz kalıyorum gerek yok artık arada grafik atarım arkadaşların dediği gibi anlayan anlar

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbullubirisi ()

Peki btc kaçtan döner 70 lerdenmi

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hayir hayir ben olumsuz yorum anlamında yazmadım samimi olarak yazdim sonucda calismaniz var demekki öngorunuz var yazmışsınız sayfadada okuyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Yanıldım derin ozurdilerim olmazsa kimseye malını satsın demiyorum ama stop koysun geleceği bilemem olma ihtimali çok yüksek birşey paylaştım zaten bu düşüşte gerçekleşirse sonraki düşüşü soylemiyecegim artık soylemis bulundum

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Mayısın ilk haftasından sonra tehlike başlar evet minumum 20 bin dolarlık düşüs bekliyorum şahsi düşüncem

İstanbullubirisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İstanbullubirisi ()

Hocam haftaya düşüş beklentinizmi var tam olarak

1BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Şuan ki bence düzeltme burdan düşerse grafik hatalı olur çünkü daha erken 60 k olsun demeli

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Çok emin konuşuyorsunuz. Allah utandırmasın

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Pek8 simdi napiyor btc duzeltme mi usta yõn yukarimi

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Hatta BTC çıkınca 52 k da gelecek dedim yine inanmadılar geldi sonra yukarı dedim yukarı gitti açıp bakabilirsiniz geçmiş yorumlarımı yanıldigim varsa paylaşın lütfen ifşa edin beni:)

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tak ederim cvp verdiginiz için.

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ustam zaten ne gorduysem paylaşıyorum BTC 62 k ya geldi kaçın dedim geçen herkes güldü sonra 46 k dan toplayınca düşüş bitti amasiz fakatsiz yön yukarı dedim şimdi de maksimum 62 k ile 68 k bölgesi arasına yerleşip geri 40 k bölgesine yerleşecek sonra da 70 k üstü yolculuğu başlayacak beklentim bu yüzde 99.9999999 böyle olacak

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Hocam domi çok iyi btc de derin düzeltmeden sonra çıkışa geçti boğa sezonu beklentisi var bende. Bunların dışında bildikleriniz var ise paylaşbilirmisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Esr_ ()

Niye mi:O kan tutuyo çünkü :D 59k olunca kaçarım o zaman :/ zaten çok azıcık zararım kaldı onu kurtarayım da sonra bari :)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Yıldıza bakma sen bendede var ama birşeye yaradığı yok:)

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum