Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 17:16:31
EUR 38.1305 17:16:31
USD 34.1246 17:16:31
ALTIN ONS $2622.1000 17:16:31

Konu: btc 4h güncel

[grafik d=163219_gr202180v25k.png][/grafik]
arkadaşlar grafik ytd
dün yazısal olarak 2 ihtimal olduğunu yazdım
bugün de garfik olarak göstermeye çalıştım
beğenen eller dert görmesin

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

c_han ()

Oku biraz daha aşağı uzatırsan beğenirim :))

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

hayrını gör dostum
fırsat bitmez devam

Alperen_yanha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen_yanha ()

Eyw ustam güzel yerden rpl ve eht cıkış yaptım fırsat bekliyorum

BROKER25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

dostum bereketli olsun
al sat işine çok karışmıyorum
yani kısa al sat yapıyorsan güzel de kar varsa %50 düşünebilirsin ytd

Alperen_yanha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen_yanha ()

Ustam saat 3 de nakite dönmeyi düşünüyorum güzel kar yazdı rpl ve eht ne diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Şimdi sizin grafik sizin şimdi 52400?

1BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

ters fincan bahsediyorsun sanırım
eğer destek kırılır ise bir alt desteğe kadar çekilip alıcı daha güçlü alıcı bulmaya çalışır bu garafik 4h ama günlükte farklı forms ve ema 20 ma 50
destekleri önemlidir
sor tabi dostum bilmemek değil öğrenmemek ... derler

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

dostum ben küsürlere çok takılmıyorum ondandır
günlük grafikte fark eder 4 h ile

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladim hocam hedef de 50bin civarlari yazisini gorunce o yuzden ilk hedef acaba dusus sonra mi yukselis diye dusundum kendi kendime. :) tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

eyv dostum

Niagara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

yok dostum ikili dip forms göre yükseliş geleceğine ve üsteki diinci geçip bir üst dirence gitmek isteyebilir fakat direnci geçemez ise ters fincan kulp formasy devreye girer fincan oluşmuş kulp da dirençten dönüp fincan boyu kadar düşüş beklenir ytd

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam peki formasyon calisirsa hedefden sonra ne olmalı destek kirilma ihtimalide varmi? tsk Bu arada öğrenmek. icin soruyorum bunları hicam bu nekadar sürede olmalı mesala 4 saat günlük haftalık gibi süreç de

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Anladım bu arada btc nin 2 veya 3 arkaslarda direnç ve destek yerleri farklı neden acaba sizin nasıl

0BeğenmedimŞikayet

BROKER25 ()

evet dostum etkiler fakat benim ki saedce öngörü forms işlemeyebilir
olabilecek ihtimalleri değerlendirdim ytd

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Kralsıb Hocam, dikkatli olmakta fayda var

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

50bin civarlarina mi dusus bekliyorsunuz hocam yukselis oncesinde?

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Kardeş bu altları etkiler mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum