Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:49:03
EUR 34.8238 05:49:03
USD 32.3379 05:49:03
ALTIN ONS $2301.8900 05:49:03

Konu: btc bump and run

YTD

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

py.lerın sıradakı calısması olabılır. zor ama ımkansız degıl.ytd

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

teşekkür ederim bol kazançlar

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

try tarafından cevırınce kusurlerı sıfırlamısımdır belkı :))

umides için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Merhaba başkan görmenle gelmesi bir olmuş :) 5.60 görmüş sxp

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

son 5.50 goruyorum sımdılık. cok defa sxp takıp etmıstık gecmıs yorumlarda vardır. ytd

hülya_buungaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Kesinlikle stres illaki oluyor:) sabir ve saglam psikoloji gerektiriyor.

Mega38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

Becerebilirsen iyi, ben hodl ile daha rahatım, öbür türlü stres yapıyom :)

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Oylede bekliyorum diyelim sonra tekrar geri geliyor. Al sat yapinca ikinci bir kar alma firsati yakaliyorum hedefe gidene kadar. Ben boyle daha cok kazanc sagladigimi dusunuyorum acikcasi:)

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

sayın ressst merhaba sizi sürekli takip ediyorum öncelikle tüm paylaşımlar için teşekkürler. sxp için bir hedef var mı acaba bekleyebileceğimiz?

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

Bence al- sat yapma, öyle eskisi gibide sert ayı dönemleri olmaz artık, uzun vade hodl yatırım en kazançlısı ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Al sat yapiyorum bende iyi oluyor 3-5 birseyler aliyoruz cok sukur. Bu devirde kripto masallah bulunmaz bir firsat. Iyi degerlendirmek lazim boga bitene kadar keske bitmese de omur boyu kazansak:)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

yuru alem formasyon gorsun :))

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

5 - 10 k olsa bende altcoin alırım, bitcoinde 60 k var, ki yeni yatırımları alt coinlere ayırıyorum artık

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklisiniz herkesin stratejisi farkli :) Sizde bu sekilde kazanc sagliyorsaniz sizin icin saglikli olan tabiki budur. Biz ufak yatirimcilar oldugumuz icin altlara yoneliyoruz ister istemez. Tam tersi olsa belkide sizin yaptiginizi yapardik kim bilir.

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

Böyle daha iyi hem biranda bütün birikimleri altcoinlere bağlamak doğru olmaz, düşüşlerdende çok etkilenmiyorum, ana para bitcoinde kaldıkça hep karda oluyorum, zaten yeni yatırımları alt coinlere ayırdığım için oradanda güzel ilerleyecem zamanla

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Arada curuk elmalar cikiyor ne yazikki diyecegiz ne diyelim hocam baska:)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sen yarın gor burayı pıyasa bı kapansın damlarlar yenıden 40 k dıye.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Belkide dogru olani yapiyorsunuz hocam. Herseye yon veren btc. Altlarda kukla gibi nereye cekersen oraya gidiyorlar ne yazikkki. :))

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Kesinlikle. :)Ben sunu anlamiyorum baskasinin kaybina sevinen insanlar nasil insanlar anlamiyorum bu her taraf icinde gecerli. Herkes kazansin ben 3 kazaniyorsam baskasi 5 kazansin ne var ki bunda. Cok yanlis dusunen insanlar var gercekten hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Mega38 ()

Benim portföy %90 bitcoin bana faydası var :) Yeni yatırımları Altcoinlere ayırıyorum %10 altcoin şeklinde ilerliyorum şuan

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

olsun en azından tenekecılerı sayfaan uzak tutmak ıcın yukselsın yeter.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Izleyelim hocam da btc elimizde yok:) altlari bu yukselisde yukariya tasir diye dusundum ama tasimamis suanlik. Tasimadigi gibi btc nin burdan dusmesi altlari dusurur. Isin ozeti btcnin kendinden baska kimseye faydasi yok:))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bız bump umuzu ızleyelım sımdılık.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

:) hocam ne diyecegimi bilemedim. Tebrikler. Bu bir isaret. :))

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dogada bulunan 4 element
ates /su/toprak/tahta
tahta onemlı

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam iyi aksamlar form. nerden nasil inceleyecegiz bilmiyoruz malesef. Simdi biraz inceleyecegim:) Tesekkurler aydinlatici bilgi icin. :)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Ne desen haklısın ustam...

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

lıke felan ıstemıyorum ark. bı eksıgı varsa cıksın soylesın duzeltsın ogrenelım cenebazlıkla alınmıs yıl dızıyla caka satmasınlar bılıp bılmeden derdım o.

Mehmet571 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Bilmeyerek vermiştir. kaldırdı. ben like vereyim bari.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum