Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:23:08
EUR 34.9839 22:23:08
USD 32.2051 22:23:08
ALTIN ONS $2414.8350 22:23:08

Konu: Gümüş ons fincan kulp

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
25.75 in Altın da kapanış olmazsa, kulpu tamamlarsa ve 26.63 ü kırarsa fincan kulp çalışabilir. Hedef 29.41 olur.
YTD

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Unutmamışim. Aylardır girmiyordum.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Öyle deme. Nazar değeceksin. :)

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Kardeşim senin hedef gram şaşmıyor yolu açık olsun emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ta kendisi...

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Teşekkür ederim. Ben pek tanımıyorum. Kanadadan haber alıyorum diyen kişi miydi?

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık Ustamm:)

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Süre belli olmaz

Aragorn52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aragorn52 ()

Ustam formasyon oluşup kırılması için ne kadar süre var

1BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Benim acemi isi grafikte 29.85 gozukuyor hocam, Mayis sonu haziran basi gibi bakalim insallah gelirde satariz :))

1BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Ustam size yanlış yapan kimse gereken neyse yaparız inşallah. Bu şahıs kaç ay önce uçacak kaçacak dite tarih verdi eski yorumlarda var sonra özür dr dilemedi zorlaya zorlaya özür diledi ve bende engelli eminim hala aynı kafa birilerinim adamı felan olabilir @USTAMM bilerek sana yanaşıyor olabilir dikkat ediniz lütfen . Siz memlekete faydalı bir insan o ise ke dine faydalı olamayan biri. @USTAMM lütfen size akıl vermek asla haddime değil kötü bir şahıs bu onu demek istedim abime. Allah'a emanet ol abi hayırlı iftarlar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Hedef demem için formasyon oluşup kırılması gerekir. Henüz formasyon tamamlanıp kırılım olmadı.
YTD

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İnşaallah olur
Ustamın hedefleri tutuyor
Şahit oldum kaç defa okudum burdan
İnanıyorum
Takip
Like

0BeğenmedimŞikayet

_Emine_ ()

Gitsin gitsin tutmayın ama hemen gidip dönmesin ben şimdi alısverişe gidecem sora iftar yemegi hazirlicam sakin aşağıya salmayın ben gelene kadar kovalayın yukarı doğru gitsin

selcuk0650 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

yanlış anlaşılacak bir üslupla yazmışsınız. cevap vermemeyi yeğliyorum.

FARo51 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Aldı başını gidiyor :)

_Emine_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

_Emine_ ()

Hadi inşALLAH şu mübarek günde bi yukarı kırsada sevinsek yoksa yine terste bunalıp üzülcez:)

2BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Eline sağlık ustam

2BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

yükselmesi için umudum kalmadı Hocam. 7 lere çıkması için çok bekletmez inş

0BeğenmedimŞikayet

FARo51 ()

ya ustam lutfen yanlis anlama samimiyetinize inanmak istiyorum olmazsa tamamlarsa kirarsa calisirsa hedef 29 olur demisiniz bu grafigin olasiligi ne kadar gercekten dogruluk olasiligi ne kadar birde siz gercekten inaniyormusunuz ben sunu anladim ons 29 olurda gumus gram 7 uzeri olur ben simdi alYim mi tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Bu durum bir nebze moralimi yükseltti, İnşallah @USTAMM ya Ons yükselsin de parite yapayım :) USd düşüsn de usd alayım

1BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Hadi inşallah be USTAM

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

İnşallah hocam emeğinize dilinize sağlık :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum