Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 06:09:08
EUR 34.5518 06:09:08
USD 32.4155 06:09:08
ALTIN ONS $2287.0550 06:09:08

Grafiği gönderen: Bünyaminy

olasılık yutan ayı ytd

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

İnşALLAH Hakkımızda hayırlısı olur Bünyamin Hocam biliyorsun her taraftan takipteyiz tlf laptop yapıştık resmen ketonlarda hararet yüksek balinalar sardalya topluyor martı misali tek tük dalıyoruz nasipte olursa misali tlm verdi bugün şükürler olsun

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn yörük 16 günlerdir şu şekil yazıyorum 26.58 geçemezse alt lojlara gidecektir şu anda sınırlara yakın ve 25.670 in altında çalışacagı senaryonun bu olabilecegi akıldan çıkarılmamalı diye uyarıda bulunuyorum ytd

_silverfish için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_silverfish ()

Hocam dolarla alım satım yapmadığınıza göre TL bazlı yükseliyor ons bazlı düşüş pek etkili olmuyor sonuç olarak, dolarla ilgili öngörü ve olasılık hakkında grafik paylaşım neden yapmıyorsunuz merak ediyorum doğrusu kazanç elde etmemize izin verecek mi dolar kuru bu düşüş öngörünüzden ytd

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yok sn ahmet hocam nasibimiz varmış diyecegiz ve çatır çatır alacagız aldıgımda aldım sattıgımda sattım özellikle sana yazacam ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Grafik bilgim pek yok hocam düşüş sanırım hoşgörün saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Düşüşü nereye kadar diyor grafiğin hocam

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

sağolasın Hocam ALLAH Razı olsun yine aşağıları mı yukarıları mı sınırda götürecek spek desene
bizim gümüşte nasibimiz yokmuş fakirin tavuğu misali 1 -2 damla olana Şükürler olsun artık araba almak elzem oldu son turlar olursa artık olmazsa sizlere çokca dua ederiz bereketli kazançlarınız olsun diye

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn labtek hocam loyların ve botların senaryoları hep ayı yutan veya yutan ayı senaryoları ile microyu terse bırakmak degilmi ytd

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ecmain sn ahmet hocam 25.760 ın altında karşılaşacagımız uyumsuzlugun önümüze çıkararcagı senaryo bu olacak ocak ayında bu tür yutan ayı ile karşılaşmıştık ordada kijun ve tenkan uyumsuzlugu vardı ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Katılıyorum hocam
Tersine dönüş ytd

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı iftarlar hayırlı akşamlar Bünyamin Hocam elinize sağlık son durumumuz nedir grafik ne diyor bize malum dilinden anlamıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tenkan ve kijun uyumsuzluk sarmalı ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum