Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 12:29:00
EUR 34.8220 12:29:00
USD 32.5032 12:29:00
ALTIN ONS $2379.1850 12:29:00

Grafiği gönderen: Bünyaminy

olasılık yutan ayı ytd

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Cok tesekkur ederim. Uzun uzun acikladiniz cok yararli oldu benim icin. Kisa al sat kari yapamadim hic ama bu sefer 25.67 yi kirmassa almayi dusunuyorum . Allah razi olsun . Ellerinize emeginize saglik, insallah dogru yerde alım yapar hep beraber kazaniriz.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Alış ve satış talimatı kısmından giriş yapınız 1 gramlık hareketlerle talimat giriniz işi çok rahat çözersiniz ytd

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

İşin gerçek kısmı al manuel sat emir girişi mantıklıdır sn efem 09 biraz grafik bilgisi ve destek direnç bilgisi kişinin kararlarını hedefli hale getirir ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Stop emri var mı Kuveyt türkte, tfx te yok sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Alış satış emri vermeyi biliyorum da stop dediğiniz daha fazla zarara ugramamak için satış emrii demekmi uyor anı anlamamistim buarada vevaplariniz için teşekkürler

7BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn celo57 inanın tahmin zor iştir 28.3 den 22.7 kadar düşüş bekliyordum 23.6 dan döndü dönecegini grafikle attım 25.42 den düşüş tamamlaması gerwkiyordu 26.6 yı kırarsa diye öngörüde bulunuyorum 25.670 in altının tekrar düşüş tamalaması olacagını öngörüyorum lakin gümüş bu bir sürü faktöre baglı emtia inanın yorar insanı ya düşükten alıp ekran kapatacaksınız yada bir ekiniz devamlı al sat tuşunda olacak o yüzden kimsenin kırılmasını istemiyorum sadece amacım yurdum insanı kazansın kaybrrmesin diye senaryoları çizip paylaşıyorum yeterki. kazansınlar kaybetmesinler ytd

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Evet hocam onun 26.6 üstü kapanışlar zaten daha yukarıları hedef yapar lakin pekte 26.2 kıracak kadar volum yokmuş gibi sanki 25.6 inip güç toplamak istiyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn celo 57 gidecek demedim şöyle anlatayım 26.58 den sonra günlük trendi yukarı çevirir buda dinamik yükselişte minumum 2 usd onsla başlar belki 4 veya 6 usd yukarı gidebilir ozaman fakat bu zamana baglı dinamik yükselmedir düzeltmeli bantlar halinde olur örnek 28.4 sonra 27.670 sonra 29.6 diye fakat dedigim gibi 26.58 miladi rakamıdır ytd

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Bünyamin hocam 2 ons yukarı gidecek derken nerden tekrar dönmesini bekliyorsunuz ons olarak?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn karanfil 1 gram la deneme yapınız alış ve satış emirlerinde çözersiniz piyasa açıkken ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Satış mi oluyor bünyamin bey

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kesinlikle sn ciger artık loylar emtia yatırımcusına karşı taktikleri degiştirdiler yatay pisikolojiyi bozar sinirleri yıpratır ytd

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Talimatlarım kısmından emir olarak düzenleyebilirsiniz sn h karanfil düzenleken nekadar olacagını siz karar veriniz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Sy Bünyamin emeğine sağlık görelim bakalım ne tarafa kırar
Yataya bağlamasın dan iyidir

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tesekkür ederim kardeşim
Bereketli kazancların olsun inşaallah
Takip

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Mantık şu sn fatih 001 ögörü sahibi loylar alım ve satım yönünde anlık büyük emir girişi yaparlar örnek kademeli girmiştir 100 ton üst direnci kıramıyacagını düşünüp anlık satış emrini aktif etmiştir 10 centlik bir işlem bazen grafikte 20 veya 30 centlik igne olarak gözükür ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Kardeşim tecrüben dahilinde cevaplarsan sevinirim
Varolasın

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Bünyamin bey stop yani zarar kes nasıl oluyor küvet Türk'te acaba

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bünyamin hocam bizi bilgilendiriyorsun
Çok tesekkür ederim
Cuma günü 25.70 lere neden iğne attı
Bence bunun bi sebebi olmalı
Acemiyim anlamıyorum ama yinede sorguluyorum 25.70 lere iğne atmasını
Siz tecrübelisiniz
Teseklür ederim
Varolasın
Takip ve like

7BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn gümüşçü 59 burda anlatmak istedigim 25.670 in altına inmedigi müddetçe sorun gözükmüyor trader mantıgı şudur risk anlizinde gümüş için 26.58 kırarsa bir üst kanalda yükselmeye çalışacaktır yok kırmayıp alt kısımda yagüç toplamaya çalışmak için ugraşıp 25.670 ile 26.58 arasında yatay seviye oluşturacaktır eger 25.670 in altında bir kırılım olursa bu bizi altlara götürecektir sorunuzun cevabı şu olabilir 26.58 kırdıgı anda satın alma 25.670 in altında 25.420 ye stop koyma gümüşünüz varsa 25.420 kaybı durdur mantıgı gümüşünüz yoksa buy yani satın al 25.670 yeşil çizgi hattıdır 26.58 ile arasında 3 cent gram vardır ister satın alır 26.58 kırmasını 25.420 stobuyla beklersiniz veya emin olmak için yukarı veya aşagı kırmasını beklersiniz yatırım tavsiyesi vermek yasak ben nakitte oldugum için bekliyecegim gerekirse yukarı kırdıgından emin olursam bendeki mantık kırarsa zatene 2 dolar ons yukarı hareket edecek ordaki kar benim için yeterli düşüncesindeyim uzun anlatmamın sebebi 2 kere denedi kırmayı burdaki mantık karı realize edip risk almadan az kara razı olmak çok kar çok riskle uyumludur ytd ytd

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Basarili yorumlarınız icin sizi tebrik ederim sayin hocam. Peki sice gumus onsun yonunu yukari cevirdigini anlamamiz gec olmamasi icin biryerlerden girmek gerekir mi ve bu kac olmali sayin Bünyamin hocam

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Aynen bünyamin hocam alış satış usd olunca daha iyi kafa rahat oluyor. Ülkemizde usd ne olacağı hiç belli olmuyor. Öyle zamanlara geldikki Halkbank davası da var. Bu saatten sonra 8.3 tl aşağızı zor gibi $ kurunda.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tl usd kuru dünyada konvertibel degil sn celo57 bilemiyoruz bazen düşüş bazen yükseliş trendinde oluyor usd ons bazlı matematik daha sagalam ytd

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Bünyamin hocam en sağlıklı olan tl siz işlem yapmak anladığım kadarıyla

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

eyvALLAH sağolasın Bünyamin Hocam ordan da takipteyim sizi paylaşımlarınızı okuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tesekkur ederim yorumunuz için, haklısınız, en azindan emin olup girmek akla daha yatkın. Takipteyim:)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Saglam yatırım şort düzenek sn ahmet hocam loylar asıl parayı düşüş trendindeki tepkilerde kazanırlar üç kere etjjeton alıp sattım %20 1 hafta sana yazacam hocam söz ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn yaseminnisa 26.58 kırarsa alım yapmak daha mantıklı bence usd bazlı yükseliş farkı hernekadar yüksek göstersede asıl mantık dışı olan tl bazlı kar zarar endexsi ile hayat yaşayıp ons bazlı matematik yapmamız düşünün usd 7.5 olsa gümüş 6 tl loyların gelişmekte olan ülkeler üzerinde oynadıgı oyunlar senaryo şuda olabilir gümüş 28.4 usd 7.7 o yüzden çift düşünüp hareket etmek daha mantıklı bol kazançlar ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn silver fişh ben faklı idealleri olan bir insanım usd bazlı para kazanmayı yapım geregi pek uygun bulmuyorum para kazanma işine gelince aradaki farkları fazlasıyla kazanıyorum 1 haftadır jetonda %20 kazandım gümüşte çok ons bazlı kazanıp tl bazlı kaybettigim olmuştur bunu inkar edemem yurdum insanının yarısı benim gibi dövize tavır alsa herhalde usd 5 tl olurdu diye düşünüyorum bu benim şahsi prensibim kişilerin tercihlerine saygı duyuyorum ytd

_silverfish için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı Ramazanlar. Hic firsat vermeyecek gibi durup tedirgin ediyor hocam, umarım bekleyenler için iyi bir alım fırsatı verir, yoksa bunca zaman bekleyen gümüş severleri üzecek bi tablo:((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum