Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 05:11:35
EUR 35.0561 05:11:35
USD 32.2675 05:11:35
ALTIN ONS $2377.2950 05:11:35

Grafiği gönderen: Katatess

8.58 biraz zorlayabilir ama sonrası 9.61 görünüyor

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

8.58 Viyana kapısı açıldı mı gerisi gelir:))

Katatess için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Nerelerde zorlanacağı belirttim sonrasında ne olacağını da ama vade önemli tabi acele yok

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aynen kardeşim katılıyorum

Bjk42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pierlotti ()

Önce kızılderili soykırımını bi konuşsunlar sonra gelip burda kayde alalım hergün siyahileri öldür suçsuz yere bide soykırımdan bahset çok kömikler bu devran elbet dönecek hesap günü yakındır

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

İnşaallah öyledir abi varsın ben 1 k dolardan Zarar edeyim hiç umrumda olmaz gumusteki karı verir geçerim ama bunun dillendirilmesi bile sıkıntı

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim eğer öyle bir şey Yaparlarsa bizimle ilişkileri tamamen biter onların bize herzaman ihtiyaçları var bunu göze alamazlar diye düşünüyorum sadece göz dağı vermeye çalışıyorlar

2BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Haklısın hocam geliri tl ile olan herkes bu süreçten zarar eder

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Ama ABD soykırımı kabul ederse bu mevzular çok can yakar geleceğe yönelik

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Hepimize geçmiş olsun diyelim o zaman emeğinize sağlık. Özellikle tl de kalan bana. Tl de kalmak sorun olsa keşke. Esnaf asgari ücrete tabi geçinenler vs vs Allah yardımcımız olsun. Cümleten hayırlı geceler. Alım fırsatı yakalasak ne olacak ki hocam misli ile başka yerden çıkacak. Ya işsizler ücretsiz izin de olanlar ne desek boş... Saygılar kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim paslaşalım

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Abi bence de bir sıkıntı var 6 Mayıs öncesi TL de olmak lazım galiba pazartesi GAP beklenir mi ona bile inanmak istemiyorum ama bekleyip gorecez ytd.

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Kardeşim büyük oyunlar dönüyor

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Teşekkür ederim hocam emeğinize saglik

2BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Hareketler zayiflarsa kısa düzeltmeler mümkün ama düşüşler artık alım fırsatı ne yazıkki

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

8.58 den sonra düzeltmemi var hocam ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum