Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 19:03:06
EUR 34.8361 19:03:06
USD 32.3032 19:03:06
ALTIN ONS $2324.4000 19:03:06

Konu: Davulcu zurnacı grafiği.

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

"Yani" ile başlayan sorular cevapsız kalacaktır.

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Siverek veya Tekmami hiç olmazsa ilgili yorumlarımın aşağısına yazmayıp, yazmadığım bir yorumu yazdığımı iddia ederek laf atıyor, bu mangal yürekli amca ise koskoca grafiğimin aşağısına yazıyor, yazamıyorsun diye. Bizde 10 yıl sonra demek böyle kör ve anlayışsız olup zarfa mektup koyacağız demekki.

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Abi kaç tane yan hesabı var Allah bilir
Kimseye faydası olmayanlar!
Fayda sağlayan insanları eleştiriyor
Seni bilenler biliyor bu sayfada

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eyvallah kardeşim, sana da hayırlı bayramlar. Nasıl 6,5 de aldığın duruyor mu?

Mörfi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hadi amcacım ellerinden öper ve güle güle derim.

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Onur abi hayırlı bayramlar

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Grafik tarihi ve grafikte üstte yazan 10 TL beklentisi ke 3 hafta önce yazılmış.

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Kusura bakmayın ben anlayamadım çoğu insan 7.33 den alınmaz diyor sizde ondan dalga geçtiniz sandim. Açıkçası ben haftaya biraz düşeceğini düşünüyorum ama yine satmıyorum elimdekini uzun vade olunca illa kar bırakacak. Satınca alamiyorum hic bir zaman ben.

0BeğenmedimŞikayet

Horozigo_ ()

Yanlış bilgi ons tarihi rekoru 120 dolardır bilgilerinize

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Siz postacımısınız nasıl bir tabir zarflamak?

1BeğenmedimŞikayet

Ahmtulsn ()

Bu haksızlık oluyor @Onursal5377 ye. Herkes dipler, düşüşler derken o hep grafiklerini attı yürek yemiş gibi. Hatta hep buradan alsam mı dediğiniz her seviye için keşke alsaydım dersiniz dedi defalarca.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Zarf attım ama mangal yüreğin olmadığı için yazamıyorsun dediği grafik başlığı bile davulcu zurnacı grafiği başlıklı ve tarihli rakam bile var.

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Görmediğin grafiğin aşağısına soru yazdın. Nasıl görmedin.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O mangal yüreği kimsenin yazmaya bile cesaret edemediği zamanlarda buradan almayan bana sormasın dediğim onlarca grafikli , net yazılmış rakam verilmiş yorumlarımı görmemezlikten gelip , aklınca sayfaya beni cesareti olmayan tip olarak göstermeye çalışan, ve bu kadar yazıyı bile boşuna yazdığım bir Kişisin. Kimin yan hesabısın onu da buluruz elbet.

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Dalga mı geçtiniz anlamadım gercekten

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Ozaman ne diyoruz hacam 300 500 300 500 hastasıyız dede

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Orada tahmini tarih ve fiyatı belirtilen üst iz düşümü çubuğu var, yanında rakam yazıyor, adam benle dalga geçer gibi soru soruyor.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Grafikte daralan üçgen var kardeşim, daralan üçgenin içinde kalırsa sonunda ya aşağı yada yukarı çıkar genelde, grafikler veriler sonrası çöp olabilir o ayrı konu ama burda anlatılmak istenilen, daralan üçgenden yukarı çıkmış gümüş, yani beklenti artış yönüne, gözünüzü kestirdiğiniz noktada alım yapmanız gerekir kısaca kendi özgür iradenizle tabi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok beklersin.

1BeğenmedimŞikayet

GümüşCandır_ ()

Teşekkür ederim. @Onursal5377 hocam sizi çok iyi anlıyorum. Siz ne kadar biraz'da emek verin. Kendinizi geliştirin demek isteseniz'de hazırcı çok paralı danışmanlık gibi hazır alış satış fiyat cevap beklentisi var. Yorumlarınızı okuyorum like veriyorum. Çok emek veren arkadaşlar var değerli. Bol kazançlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum