Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 21:55:30
EUR 34.7753 21:55:30
USD 32.2657 21:55:30
ALTIN ONS $2325.5750 21:55:30

Konu: Davulcu zurnacı grafiği.

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

"Yani" ile başlayan sorular cevapsız kalacaktır.

Yorumlar (172)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Hocam yüzünü görmediğiniz insanlar için ugraşıyorsunuz. siz ve diğer ustalar. sag olun

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terso52 ()

Hocam niye kendini yoruyorsun ki seni bilen biliyor terse düştü mü düştüm demektende kacinmiyorsun yalan dolan yok

2BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Cümlemizin inşallah sen ne olur sayfaya yada gereksiz kişilere kızıpta istifa filan etme sana sataşanların on katı insan burada sana dua ediyor emin ol. çok değerli dostlar gitti gereksiz yorumlar yüzünden. @drtunahan üstada bile laf ettiler küstü galiba uzun süredir paylaşım yapmıyor.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Yok 7.36 altı olarak bekliyordum ben, ama ben kactan satmayi planliyorsun sorunuza bir cevap yazmistim. Altin ons henuz 1850 denemesini tam anlamiyla yapmadi. Oraya geldiginde gumus ons 28.300 hedefli, dolar 8.4x oldugu taktirde hala satilabilecek yerler olabilir diye dusunuyorum. Yanildigim yer varmidir

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim madenin önünde konteyner bekletiyorlar, illa morgandan önce bize ver diyorlar:)

xo7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,4 alım yapılır mı diye soranlardan mısınız?

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bereketli olsun inşallah arkadaşım

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Abi hakkın ödenmez ilk parçayı 6.35de son parçayı 6.05de yaptım o dönemde senin uyarıların ve grafik paylaşımların sayesinde üstelik 6 üstü alanlar batacak yazıyorlardı o dönemde. 6.85 dende yollamıştım fena battık yani :)

0BeğenmedimŞikayet

xo7 ()

Aynen öyle oldu şahidiz usta. Ben mami ve türevlerine hayranım ama sürekli sayfadalar ama be hikmetse düşüş ve yükselişlerde işleri yoğun oluyor ve düşmüşse satmış yükselmişse almış oluyorlar hem de tonlarca :)))

0BeğenmedimŞikayet

dizayn60 ()

Bence taraftar toplamak için

ÖMER1532 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Ben cevap vermiştim düşmedi sanirim

0BeğenmedimŞikayet

ÖMER1532 ()

Peki kardeş bu sattıydım aldıydım diyenler neden böyle söyleme gereği duyuyorlar. acaba yıldız almanın peşindeler mi? velev ki öyle oldu ne olacak. Bu kendini tatmin etme olayı mı? :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Benim demek istediğim de tam olarak bunlar, alınca sanki o andan itibaren hiç düşmeyecek bir kıymetli ürün veya yorum bekleniyor onu bilen varsa beri gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

:))) hahh tanıyorum onu

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Aynen haftalarca da terste kaldı @RiCHiE__RiCH__ diyerek yazdılar da yazdılar sonra 7 üstüne satıp 6.40da aldığımızda da 6a düşünce 4.5 - 5ler geliyor diye millete aldırmadılar. Ama çok şükür ben orda @Onursal5377 sayesinde 6.05de son parçayı alıp yine 6.85de sattım. O arada da en az 3-4 alım satımla baya da kar yaptık. şimdi millet 7.00 razı ytd

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Senin ile 180 derece zıt karakterli biri var Sayfada malum. Düşmüşse satmıştır yükseldiyse almıştır hem de tonlarca az abarttım tonajı :)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Boşver dostum, 6,55 satıp 6, r6 aldım sonra 6,05lere düşünce laf ettiler, 6,35 den millete alım yaptırdı onursal Selma ablanız dediler. 6,43de yüksekten alım yaptırmaya çalışıyor ustanız, dikkat edin! Dediler, 6,90 inşallah alırsınız diyorlar şimdi de.

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Doğrudur defalarca şahit oldum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Teknik analiz öngörüleri tutuyor, birde insanların yazacağı yorumları da artık öngörüyorum ve onlarda sağolsun hiç sektirmeden dediğim bu yorumları yazıyorlar.

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Züpper yorum like

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Hocam senin hakkını bu sayfada ödüyemeyiz. analizlerin tam isabet.
Seni bilen biliyor, bilmeyen kendi gibi biliyor!

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yağmur duasına çıkmış. Alamayanlar için inşallah 6,90 gelir demişti. Duası bile kabul olmuyor. Fesat olan, iftira atan , hakaret eden, yalan söyleyen kişinin duası kabul olur mu?

7BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Evet @RiCHiE__RiCH__ c için de 6.96 dan gümüş aldırdı dediler . Onu diyenler şimdi 6.96 gelse de ful girsek diyor . :D

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum