Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 13:58:00
EUR 34.9422 13:58:00
USD 32.4951 13:58:00
ALTIN ONS $2328.7450 13:58:00

Konu: doge

heycanla bekliyoruz

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karaadem ()

Öyle öyle o nedenle şimdilik ara verdim hedefim gelene kadar bekleyeceğim hocam :)

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

yapabiliyorsanız güzel kazandırır. lakin bir zıplarsa alamadan gide diyim :)

Karaadem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karaadem ()

Valla bende pek beceremem ama son günlerde iyi yapıyorum. Hem kar oluyor hem adet arttırıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

valla hocam potansiyel olanda al sat işi büyük kardan kaybettiriyor o işe girmem şimdi

Karaadem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karaadem ()

Kıracak hocam az kaldı :) ama böyle de iyi oluyor sabahtan beri al sat yaparak iyi kazandım sayesinde :) daha satmam patlama zamanı geldi gibi

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hadi doge çok bile nazlandın kır dirençleri artık

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam ben btc türk ve binance kullanıyorum ana coinleri btcden diğer alt coinleri binance den alıyorum. hepside zaman zaman yapıyor emir girin alcağınız rakamı yazın emirle alım yapın ben öyle yapıyorum

Alparslan006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan006 ()

Hocam kendi kararimla xrp ye giriş yaptım fakat bu paribu alış yaparken sknti yapıyor ve 1 2 puan yüksekten aldırıyor

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Bende yanılıyor olabilirim, sizde takip edin. Fayda var

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

gece hızlanır bence sabah ki deprem şokunu hepsi bi atlatılsın toparlanma netleşsin o zaman sert çıkışını başlatır. ytd

yalcinmehmetali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yalcinmehmetali ()

Hocam dogede yarın hareketlenme hızlanır mı

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

teşekküre gerek yok hocam ben kendi inandıklarımı yazıyorum siz karar veriryosunuz kar varsa ne mutlu bana elde tl olsun hocam kötü senaryolarda kullanırsınız. kaybettiğinizde üzülmeyeceğiz miktar kadar xrp alın derim

Alparslan006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan006 ()

Hocam doge için tekrar teşekkür ediyorum bizi ayakta tuttu şuan TL m var n yapsam bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

yanılıyorda olabilirim hocam ben bir haberde denk gelmiştim ağustos diye değişiklik olduysa bilmiyorum. mayısta ise daha iyi hocam yıl sonuna kadar beklememize gerek kalmaz. yakın takip etimiyorum habeleri grafik al verdiğinde alıyorum sat verdiğinde satıyorum

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Benim bildiğim dava Mayıs ayında

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

sanmam obo görünümü oluşturacaklar ve millete sattırma derdinde olacaklar eth baz alır isek xrp yükseliş yapmadı bile dava önüne geçti. tek sıknıtlı durumu dava onu kaybetmez ise sorun olmaz kayberder ise patlar. dava ağustosta o zaman kadarda yükselişi devam eder. Bizde dava öncesi oluşan duruma bakıp aksiyon almaya çalışırız

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Test edilmesi ve sonrasındaki yükseliş tuzak olamaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

btcusd 49 bin tes etti onu demiştim

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Burada ne demek istediniz?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

rica ederim bol kazançlar

rüzgar81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Tmm hocam tşkler

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam 0,25 altına sarkmadığı sürece her düşüş alım fırsatı 0,24 de stop koyup bekleyin

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Hocam 0.31 $ alim seviyesi olarak doğrumu... destek direnç nedir.. al sat yapmak istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

%100 yapması lazım üstüne balinalar karar verecektir.

yalcinmehmetali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yalcinmehmetali ()

Teşekkürler hocam bugün %50 yaparmı O?

0BeğenmedimŞikayet

Çömez027 ()

Btt yi kendi haline bıraktım hocam artık ne hali varsa görsün diyorum. O dereceye getirdi beni. Kafasına göre takılıyor sepette :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam 49-50 test edildi bir şey olmaz

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

grafikte mevcut hocam 0,39-40 direnç

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Şuan usd 0.31 doge direnç kaçtır

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

btc zorluyor ama

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum