Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 10:07:45
EUR 34.9882 10:07:45
USD 32.5745 10:07:45
ALTIN ONS $2321.0850 10:07:45

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons Altın 18** direncinden 1646 destegini test edip düzeltmeyi tamamlayabilir.Yani hem alım hemde satış için fırsat diyebiliriz.

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

Bu grafik benim 7,65 le de örtüşüyor:)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Coinlerin dengeleri alt üst ettigine katılıyorum. Bu aralar çok gundemdeler. İyi veya kötü :)Ekrana sürekli bakmayan herzaman daha çok kazanarı sanki :)Katılıyorum.

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Abi en iyisi fazla kafaya takmamak. Bit- co- in dengeleri al ust ettigini dusunuyorum. Ben gittigi yere kadar zorluyorum. araliksiz eskiden 1-2 goturtmustum. Sonra 2-3 ara o zaman diger ens- tur- manlara bakariz.. Yarina hayirlisi ise bir kar satisi yapicam altindan dolara.. bugun yapmamistim. 33-34 $ ons hareketi 720-750 $ artirimina denk geliyor.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Halil abim. beni kutlamadin sana ozel cizdigim. formasyon çalıştı dolarda ve hatta fazlasi geldi :)))

0BeğenmedimŞikayet

altındiyarı ()

Sende alaydın seni tutan mı var

aspar için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben aldım ama. Riske girmek istemedegimi söyledim. Bu yeterli degil mi?

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

@super_conqueror Halil bey ons altın almış olsak ve dolar düşse, dolar veya gr almaktan daha mı mantıklı bu tablo.

0BeğenmedimŞikayet

CabbarCan ()

Doğru didin. Adam sanki Bill Gates gibi emin konuşuyor. Daha makas aralığı ne onu bile bilmeyenler peşine takılıyor.

0BeğenmedimŞikayet

CabbarCan ()

Burda bir kişiyi dinleyip ona göre yatırım yapan adam haketmiştir bence.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Dolara karşı zaafım var :)Daha öncede söyledim. tl de pek kalamıyorum :) 7.98 i kıramayınca riske girmek istemedim. İç dinamiklerin bu kadar hassas oldugu zamanlarda teknikten ziyade hislerime güvenirim. Terste kalacaksam bu dolarla olmalı :)

0BeğenmedimŞikayet

İnerde_cıkarda ()

Kırarsa ilk hedef neresi sizce

7BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim. Bundan sonra grafiklere al- sat bilgisi girecegim. Böylelikle nereden alım- satım yapılabilir görebileceksiniz.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben hatırlarsanız dolara geçtim. Düşüş beklememe ragmen. Bunun bazı sebepleri vardı. Şu anda bende kırlımı bekliyorum.

İnerde_cıkarda için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Beğeni hakkım dolduğu için böyle cevaplarla kalabalık yapıyorum ama hiçbir şekilde teşekkür edemezsem de ben rahatsız olucam. Çok sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

İnerde_cıkarda ()

Hocam dolar direnci kıracak gibi. Düşüş beklentiniz dewam ediyor mu saygılar

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Buradan ons altını sattınız diyelim.Ya tekrar ons alırsınız yada dolar alırsınız.Hangisi al verirse onu degerlendirmeli.Gram için ise kısa vadede al- sat çok risklidir.Önceden genelde dolarla- ons altın ters koreleydi.Ama son yıllarda bu bozuldu.Gramı bu noktya taşıyanda bu oldu zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

birbirine parite edilecek 2 şeyden birinin yüksek, birinin düşük olması... yüksek olanla düşük olandan almak... yükselen düşüp düşen yükselince de tersini yapmak... ideal olanı bu muydu @super_conqueror

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bu konuda bilgisiz olduğumu, hata yapabileceğimi biliyorum, o yüzden sadece 5 gram için düşünmüştüm. Çok teşekkür ederim.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet ons olarak dogru. Ama dolar direnci kırarsa sattıgınız alma durumunuz riske girer. Şimdi dolar dirençte. Ons altında dirence yakın. Siz yapın hesabını.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ons 1800 üstü olursa, ben de bunu yakalarsam 463 den aldığım 5 gram altını satarak denemeyi düşünmüyor değilim.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Rica ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Teşekkür ederim, size de.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

@Hanım_Teyze uzun vadeyi her zaman aklımızda tutacagız. Hem dolarda hemde ons altında. Bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

aspova ()

Aynen hocam :)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum