Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 17:38:05
EUR 34.7948 17:38:05
USD 32.5130 17:38:05
ALTIN ONS $2325.6250 17:38:05

Konu: buda rvn coin

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bundada az kaldi eli kulaginda biraz daha sabir

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Teşekkürler

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yamanne ()

Rvn yi 0.245 ten tutmaya devamm ediyorm hocam tam yukselis sirasi ona geldginde btc dususu yasandi 0.020lerden kaymagini almistm oysa ama 0.245lerden alip beklemesi can skıci sizce btc yukselip altlar oyle mi cikacak yoksa btc buralaraykende altlar ralli yasar mi

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

o kadar bekletmez bile tutulur rvn coin projesi olan coin yakın gelecekte coinlerin yüzde 90 ı yok olacak ayakta kalıcak coinlerin içinde görüyorum rvn yi

Serap232323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ben düştükçe topluyorum rvn coin biraz bekleticek gibi gözüksede 3 tl hedefi bakidir bende değişmedi

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

yoğunum bu aralar ispanya ya dönücem hazırlıklara başladım

irfan49 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

irfan49 ()

Abi iyi akşamlar. Nerelerdeniz yine özlettiniz kendinizi valla

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Rvn yprumunuz üzerinden 7 gün geçmiş güncel yorumunız nedir şu an 0.18 usdt. Burdan giriş yapar mıydınız? Hangi miktarda az orta yüklü?

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Slm ustad bu yol uzun surermi
Sence xrp yuklu var elimde
Bir kismi rvn gecmek mantiklimi?

0BeğenmedimŞikayet

canpolat1 ()

Özgür ustam selamlar altın yorumu yapar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Uzun vadede (3 yıl) rvn tutlurmu buralardan azar azar topluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sivassli ()

Hocam bisey sormak istiyorum ada ve chz den satip dusunce alttan eklemek istiyorm. Hangi hedef yakindir satistan sonra salmaya

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Meraba @Özgürcük neo ile ilgili bir fikriniz varmıdır.

8BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

senin gibi bin kisi istiyor ben para dagitmiyorum sadece nasil kazanilacagini anlatiyotum

HBV için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ygttyln ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bence suan pahali oda duzelmesini yapiyor sonra devam edecektir cikmaya

Ygttyln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ygttyln ()

Hocam xrp ongorunuz nedir

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

devam ama kapaliyiz cok uzun zamandir bir donem actik sonra yine kapattik neyseki devlet cok guzel yardim yapiyor ispanyada

Bozacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Abi kac yildir takip ediyorum hakket sen bu isi cozmussun teknigin cok iyi ya keske sen gibi ogrenebilsem bu isi:) kolay gelsin abi, dukkan isleri nasil gidiyor bu arada devam mi yurt disi?

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

0 ilave ile yfii sayesinde x3 yaptim bunun disinda bnb trade i ilede cok muthis artirdim arada da btc nin duzelmelerinde yukaridan satip asagidan miktar artirarak aldim

Bozacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Masallah masallah Allah hayırlı bereketli eylesin, hatırlıyorum da; ta gecen sene martta demistin bu btc de cok is var diye

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Ozgur hocam ilave para koymadan mi miktarinizi bu kadar arttirdiniz? Gerci miktar olarak 12 kat 3 senede imkansiz degil gibi duruyor ama malum 1 tanesinin degeri uctu ya o yuzden bi acaba dedim:)

0BeğenmedimŞikayet

Angel_06 ()

Hocam dent hakkında yorumunuz var mıdır?

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

vurdum cok sukur 6 btc ile basladigim yolda trade sayesinde 3 yilda 72 btc ye geldim

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Özgür hocam btc den voliyi vurmus olmalisin zira sen bunu 2 bin 3 bin dolara alip satıyordun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum