Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 14:27:08
EUR 34.6954 14:27:08
USD 32.3621 14:27:08
ALTIN ONS $2298.8600 14:27:08

Konu: btc 71/80 k hayalımız

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

umides ()

Hocam günaydın nasılsın, madem bütün hayalleri deşifre ettin win deki hedefimizi de deşifre edebilirmisin :) Bir de bir ricam olacak bakma imkanın varsa majorlerden grafiğini en beğendiğin hangisi.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Tamamdır başkan igecelr sana ve herkese bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Anladım hocam teşekkür ederim vakit ayırdınız için

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

orta vade dusun gunluk onayı ama bazılarında bu ertesı gun geldıgınıde gordum ama sen gelıceksede orta vade dusun derim yınede. ona gore planını kur bence. ytd.

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bu sabah sattım 1.52/1.56/1.72/1.81 hedeflerım vardı 1.65 den ortalarda cıktım ben guzelde kar aldım yatırdıgım cuzı mıktara ragmen % 22 karla cıktım. bu rakamların ustu yok bende suanda bıraz dınlenmek ısteyebılır ama bır anlasma hazırlıgı var denıyordu gecen gun bır pump yapabılır belkı. ytd.

pakapaka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

Ustam ben 70 k son diyorum ama sen diyorsan dikatte alcagim link downu hemen 70 k da almam direk parça parça alırım. Bu dediğin olsa bile sondur ben de artık hedef paylaşımın icin teşekkürler ustam. Linkdownu alacağın zaman etiketlersen fullerim ben de senden onay gelene kadar çeyrek girerim

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Anladım hocam teşekkür ederim peki bir sorum daha olicak xrp hakkında ne düşünüyorsunuz kisa vadede

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

9 k alt coın var o gunku hbr akısına bakmak gerek ama bu hop dıye 1 saat gelmıcekse dıger altlarda zaten yerınde saymıcak orantılı bır sekılde yuruyecek yada hbr akısına gore yerını bulacaktır. ytd.

pakapaka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pakapaka ()

Peki bunun en çok hangi coine faydası olur hocam btc den sonra

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

@lord_of_the_attack eklemeyı unuttum elbettekı kımse ıcın ytd sadece hayall.

0BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Oyyu oyy:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum