Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0636 08:55:25
EUR 34.6957 08:55:25
USD 32.5991 08:55:25
ALTIN ONS $2381.8650 08:55:25

Konu: btc 71/80 k hayalımız

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Evet hocam 2 hafta olmus:) ben bunu gormedim iste ilk paylasiminizi gordum bunu daha yeni 2 gun once gordum:)ozellikle bakiyorum ne paylastiniza ama gozden kacirmisim.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

fb olmanıza üzüldüm :) şaka bi yana siz paylaşın grafikleri takip ediliyorsunuz , zarardaki sermayemi kurtarmanın derdindeyim herkes gibi, etc duydum ama benim kullandıgım borsalarda yok malesef

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ben btc almadım sadece elımde btc parıtelı etc var suanda her paylastıgımı alıp satacak sermayem olsaydı ooo f. b. nın basına bsk olurdum :)))

deniz_ege için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

diyelim ki btc daha da düştü , alım için emir mi giriyorsunuz yoksa anında mı alış işlemi gerçekleştiriyorsunuz? bu grafik olacak gibi hissediyorum

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

2 gunmu :)) 2 hafta oldu bunu paylasalı

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Hocam tmm bu analizini gormustum 1-2 gun once. Aslinda takip ediyorum attiginiz seyleri ama bunu nasil gormedim anladim. Umarim ins. bu grafinizdeki hedefler gelir. Tesekkurler.

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Murat hocam üfürülürde bu kadar nokta atışı mı üfürülür :) grafik noktasına virgülüne kadar kusursuz çalışıyor tebrikler. Sabırsızlıkla 3 buy bekliyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ibrahim2345 ()

Milleti bıktırıp Sattırmadan 70 lere vurmayaceklar. Zaten millet bıktı çoğu sattı azı kaldı. Kalanlarda Satsın biraz daha düşürsünler vururlar yukarı. 20 yıldır borsadada aynı taktik. Dolardada altındada her şeyde aynı taktik. Bizle oynayan güçler paramızı alan ğüçler aynı. Yatırım farklı sadece. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

O zaman buralardan bi 58.000 civarlarına mı gitmemiz gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Helal Olsun Hocam tıkır tıkır işletiyorsun kısa bir yukarı hareket mi var şimdi büyük düşüş öncesi

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Grafik teknik her zaman çalışır haber bahanedir diyorum. Çalışmayan grafiğiniz yok buda çalışır diye düşünüyorum. Emeklerinize sağlık tüm grafiklerinizi en az 3 kere analiz ediyorum artık emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sıkır sıkır devam

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

@farketmez07 Cızzz:)))

Ercmnt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ercmnt ()

Su grafigin hakkini vermemiz lazim.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

o nasıl bısey hıc duymadım :))

umides için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umides ()

Merhaba başkan nasılsın, TVK ile ilgili bir öngörün varmı.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

47 lerı gordu 100 gunlukden tepkı aldı sert sekılde gıdecegını sanmam gıtsede kalmaz derım . gelıcek hbr e baglı bırazda ytd

Deniz82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz82 ()

Hocam btc yine 50 bine geri gelir mi ya da 52 bine

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

gerı cekılmıs dogee bakmadım sabahtan berı sen soyleyene kadar. guvenmıyorum ne elon a ne kopegıne :))

Shn1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Hayalimiz gerçek olur diyelim, Doge grafiğindeki infazı unutmadım ve geldi :) Umarım şaşırtmaz bizi hedeflerde gelir. Emeğe saygı like :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

onu baska hıkayede ıslerız. takoz bunlar :))

Shn1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Üstadım bu o zaman at nalı formasyonumu oluyor :D

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hayalimiz devam edıyor. kımse ıcın YTD

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

46927 den tepkı alan btc cakıcan dıp ıle sımdılık buyy dedı. bakalım mazotu nereye kadarmıs . ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dont panıc . ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ayılarla bogalar kapısıyor suanda kım galıp gelırse yurutur.

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Tercihim 42bin seviyeleri ivmelenmesi daha hizli olucak.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

49552 asagısı kapanıslarda 46750 /42870
50700 uzerı kapanıslarda 51500 uzerıne atar ama devamı lazım kucuk bır form bu kısasca sımdılık gel gel hareketı dıyebılırız. tutunnabılmesı onemlı . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ragnar_lootbrok ()

Hayalimiz her zaman var:)))

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

btc try beraberınde usdt ayrılında gelın su kucuk onayınıza bekleyen beklesın ıstedıgı saatı :))) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum