Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 09:56:09
EUR 35.0830 09:56:09
USD 32.2778 09:56:09
ALTIN ONS $2386.2500 09:56:09

Konu: İOST/usdt

Lamassu ()
Bitcoin

İost kanalın ucuna yaklaşıyor. Hedef ok işaretiyle belirtilmiştir. Yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Duranay35 ()

GRT ye hiç baktınız mı hocam onun için bir düşünceniz var mı

Lamassu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

iost hrafiğini günlük verdik hocam 0.059 ve 0.063 dirençleri var ben kırılmadıkça alış yapmam. Takibinizdw olsun. Şuan giriş yapmak riskli.

Duranay35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Duranay35 ()

Hocam son kapanış size göre nasıl girelim mi iosta

0BeğenmedimŞikayet

Duranay35 ()

19 kapanışı nasıl oldu hocam girelim mi iOSta

1BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Amin amin allah razı olsun kardeşim seviliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Mutlaka burda ruh hali çok önemli dinlenmiş uykusunu almış bi vücut sağlık düşünmek için önemli. Sen boşver para pul sağlığını düşün ilk yazdığın gün üzüldüm ama iyiymişsin şimdi çok sevindim :) sevenlerinle ol inşallah

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Rıskımız neyse onu yeriz kardeşim ama şu bi gerçek anı hareket insana kayıptan bişey getirmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Hamd olsun bin şükür, iyiymişsin sevindim :) takip ettiğim coinler btc nin ters düz hareketleri yüzünden bozuldu piyasa güzel ama bana tatsız geliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Vitamin bol bol alıyorum iyiyim çok şükür iyisin demi?

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

0.059 ve 0.063

Duranay35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Teşekkür ederim kardeşim. Atlatabildinmi iyimisin?

0BeğenmedimŞikayet

Lapitexh ()

Güzel insan nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Duranay35 ()

Direnç neresi nereyi kırması gerekiyor 19 kapanışında

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Konuşsa ne olacak hocam :) kazandırırken iyiydi diyecek susturacak herkesi. 3 günde x3-4-5 yapmış kendi çok düşük maliyetten almış o adam zaten %300 kazanmış %30 unu kaybetse ne olur. Ama ya tepeden alanlar ? Neyse sıkmayalım canımızı

Sıfırlamak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sıfırlamak ()

Kim aldırdıysa çıkıp konuşması lazım, bu so suza kadar çıkacak değildi ya,
Bu dolar meselesine döndü, dolar 20 lira olacak, ama ne zaman,
Zaman criptoda biraz hızlı da, 2,3 aya çıkarlar inşallah,

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Haklısınız hocam düzlüğe çıkarız inş çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Valla hocam sayfa win btt hot mağduru dolu. Merak ediyorum satmıycam diyerek herkese bu coinleri aldıranlar napıyorlar acaba. Ben demiştim lafını söylemek istemşyorum ama hergğn uyarı yaptım sayfada. Canın saolsun sıkma canını

Soner058 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Teşekkür ederim hocam wın a girdim baya bi zararım var coin almak için bekliyorum elimi attığım kuruyor bu ara

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Full coindeyim bugünlerde nakit olmadığı için pek araştırma yapmıyordum :) alım yaptığım zaman yazarım hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Alınca yazarmısınız hocam bu ara işler ters gidiyor sizde ne zamandır paylaşım yapmıyorsunuz sizden yana yüzümüz gülüyor

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Zararkes için büyük bi rakam. Zararkesi kimse önermez. Yani satın iost alın diyemem. Zararınız olmasada alın demem. Paylaşımlar bilgi amaçlıdır yatırım tavsiyesi değildir.

urbem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Grafik günlük hocam daha zamanı var. Ama kanalı doldurmayı beklemek istemeyebilir. Piyasa güzel heran herşey olabilir. Ben daha almadım

0BeğenmedimŞikayet

Soner058 ()

Alalımmı hocam yoksa belli bi rakamı geçincemi giriş yapalım zarar çok

0BeğenmedimŞikayet

urbem ()

Ustam winde 50 bin var ve zarardayim. Acaba satım iost alsam mı

0BeğenmedimŞikayet

Smoke ()

Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum