Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:16:10
EUR 34.8160 00:16:10
USD 32.4845 00:16:10
ALTIN ONS $2318.2000 00:16:10

Konu: 6.72 ile 6.56 Fibonacci hesabı.

Bekleyenler için liste .ytd

Yorumlar (151)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Emeğinize sağlık. Ancak bence ons grafiği fena değil. Henüz net bir düşüş sinyali yok. Düşen trendin de üzerinde kapattı.
YTD

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hocam bunlarda sıkıntı yok
Usd yi iyi takip etmek lazım
Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@USTAMM Ciddi bir düsüs sinyali kısmını @LosAnarquista60 kardesimizde acıklamıs . buna dikkat cekmek istemiştim . ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

evet yakınlaşma benim de dikkatimi çekti. artıkın fiyatlar yakınsıyor.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

bir yakınlasma var. mumlar kırmızı . fisher ve skolastic indikator göstergesi asagı gösteriyor. yanlıslık yoksa 50 lik 100 kesmesi durumu gerceklesecek gibi. ytd

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

selam. baktım
50 günlük 25.99
100 günlük 25.88
200 günlük 25.36
bir gariplik görmedim. death cross, golden cross gibi bir durum da yok. siz ne gördünüz?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim seninde eline emegine saglik. Taaa :) sen niye hep bize fikrimizi soruyorsun sende bi fikrini soyle destek direnc paylasmakla olmaz :) senin dusuncen ne dusus yuksek mi goruyorsun yoksa yukselis olma ihtimalini de elinde bulunduruyor musun

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Lab_Tek_44 dostum al bak . incelenmiş halini soylemiş @LosAnarquista60 . eline sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gumus ons suan ucuz degil eger donus sinayli alirsak ucuz. Dusus sinyali alirsak pahali.

Suan en ucuza yakin olan tl gibi duruyor. 1 2 haftaya tl de olanlara alim firsati verecektir piyasa. Ytd

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Günaydın yazdıklarinıza göre şuan piyasada ucuz olan gümüşmü?

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederim haklısınız

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Piyasada firsatlar bitmez diyelim dusus trendi bitti yukselis trendi basladi gumusu 7.15 den alir 8 den satarsiniz amac kar yapmaksa illaki son sattiginiz degerin altinda almak zorunda degilsiniz :)

Dolarda 9.62 hedef var diyelim 8.58 i gecti 8.8 de geri cekildi 8.58 de aldiniz 9.4 de sattiniz yine kar var. Ytd

Yani onemli olan yone gore hareket etmek. Bol kazanclar dilerim.

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederim
Nasip bakalım alabilecek miyiz bir şeyler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet parite yaparsaniz daha ucuza ve daha guzel karlar yapabilirsiniz. Pahali olabi sat ucuz olani al. Yeri geldigimde tl ucuz olacak o zaman da tl de kalmak mantikli. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Teşekkür ederim
Arbitraj şeklinde mi yoksa al satı mı kastettiniz?

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gumus aliyorsaniz hem dolari hem gumus ons u takip etmenizi oneririm.

2 ay once siteye uye oldugumda gumus 27.9 dolar 7.15 liraydi. Gumus tl 6.4 falandi

Ben burda yazdim gumus pahali gumus almayin bir daha bu seviyelere 2 3 ay gelmeyebilir diye. Burda beni linc etmeye calistilar.

Dolar 6.9 oldu gumus ons 27. x di gumus tl 6.05 gibi birseydi ben yine dedim bu gumus pahali arkadaslar gumus almayin alan zarar eder diye. Yine laf soylediler.

Ben o zaman da dedim ucuz olan dolar doalri al bekle sonra ons dusunce gecis yap. Benim dolar maliyetim biraz yuksek 7.13 gibi birsey gumusu de ilk dususte 25.2 de alip 26.6 da satmadim orda satip 23.8 de alsaydim suan maliyet 5 falan olacakti.

Uzun lafin kisasi siz 8.03 de dolari almis olsaydiniz suan gumusu 6.65 e almis olacaktiniz. O yuzden hangisi ucuzsa onu almanizi tavsiye ederim. sonra miktar arttirmak icin tepelere yakin gecis yapmak mantikli. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Gümüş almayı planladığımız için oldu :(
Burdan döner dediğinizi görmemiştim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolar yuksek acarsa alim firsati vermez olanlara sat firsati verir sizde dustugunde dikkatli alin diye dedim.

Dolar 8.02 ye indiginden burdan donmesi gerekiyor dedim aslinda o gun almaliydiniz. Turkiyede dolar in dusmesini beklemek mantikli degildir. Dolar yarin 7 lira olsa emin ol ertesi gun 10 lira olur. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Dolar yükselirse zaten yine alım fırsatı vermez gibi :(

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dusus beklentim yok yukselis devam etmeli diye dusunuyorum. Dusus beklentisi su sekilde dolarda ani firlama olursa altin gumus satis yiyecegi icin dusus olma ihtimali var sadece. Yoksa sadece geri cekilme bekliyorum o da kapanis mumlari cok olumlu degil o yuzden. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Ben dün 16:30 a kadar ayaktaydım sonrası yok

Dün düşmedi sanırım
Bir haber mi var
Soykırım mevzusu mu?
Ondan mı düşüş beklentiniz var
Kusura bakmayın çok soru sordum :(

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ons olarak 25.85e kadar geri cekildi pazartesi max geri cekilme 25.5 olmali. Ytd altina inerse dusus derinlesebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Dün kaça kadar düştü ?
Kaçırdım mı ben :(

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gunaydin kardesim
50 gunluk ile 100 gunluk asagi dogru kesismeye gidiyor gibi bu bir ciddi dusus sinyali

200 tane 4saatlik ile 100 tane 4saatlik kesismeye gidiyor 100 tane 4saatlik 200 tane 4saatligin ustune cikarsa hizli bir yukselis olma ihtimali cok yuksek.

10 saaatlik 50 ve 100 saatlik asagi kesisti 200 saatlik ile kesisip yada kesismeden yukari donebilirse yukari hareketler hizlanir.

Dunki dususde 200 saatlik yukari tepki vermis ama kanal dibine kadar gidip ordan donme ihtimali var gibi duruyor kanal dibi 25.7 ye denk geliyor bakalim bu hafta ne olacak.

Altin da 4 saatlik yukari dondu ama gunlukte daha 10g 50g yi gecti 100g uzerine gecerse ve 200g nin de uzerine cikabilirse o zaman donus muhtesem olabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Ben göremedim hocam

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sizede iyi geceler . iyi kazanclar

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Tesekkur ederim hayirli geceler

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu hesaplar gumusun ugrayacagı istasyonlar . cıkarken ve duserken .

Sordugum soru ise grafiklerde hareketli ortalama grafikleri oluyor. 50 100 ve 200 gunluk degerleri otomatik hesaplar o sistem . o sistemde bir farklılık var ve bunu gören anlamını bilen ustalara soruyoruz.

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Yani hesaptan anlamadığım göre Ikinsinden de bir şey anlamamış oluyorum yani... )))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hesaptan mı yoksa sordugum sorudan mı?

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum