Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:09:02
EUR 34.7339 09:09:02
USD 32.5072 09:09:02
ALTIN ONS $2392.1450 09:09:02

Konu: Ons Gümüş Günlük Alçalan Takoz

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Selamlar arkadaşlar

Altta paylaştığım grafik ve tabloyu aynı anda incelemekte fayda var.
1 h yada 4 h yerine daha sağlıklı Sonuca ulaşabileceğimi düşündüğüm Günlük grafik üzerinde kusursuz çalışan bir alçalan takoz görünümü mevcuttur.

Bir sihirli el yönetiyor misali DXY ve 10 yıllıklar Güçlenirken Ons'larında hareket alanlarını yarattılarını görüyorum.

Gümüş Ons Takozun Hatlarına uyum sağlamaya devam eder ise 25,35 - 25,55 başlayıp Takozun Son durağı olan 22,89 Ons usd ' e kadar düzeltmeye gitmesi gerekir.

Tabloyu incelediğimizde Aylıkta oluşan dip rakam 22,89 olarak görünmekte.
Tablomuzda Haftalık , Aylık ve yıllık destek direnç rakamlarımızı inceleyiniz. Alçalan takozun hızlı bozulabilmesi için Haftalıkta 24,72 üzerinde kalıp bizi 25,39 a götürmesini bekleriz . 25,39 üzerinde kapanışlar soluksuz 27,85 ' e kadar fiyatlama oluşturur. Siyah hat ile tablo üzerinde bu hareketi gösterdim. ve 27,85 üzerinde ki hacime bağlı Ağustos ayına kadar sürecek olan bu yükseliş hareketi 32 USD ' de Son bulacak ve yeni düşüş trendine bu noktada gireceğiz.

32 USD hareketi 22,89'da takozu tamamlayarak mı gider Yoksa 24,72 üzerinde 'ki kararlılıkla mı gideceğiz Bunu bu haftaki kapanışımız gösterecek.

Yeni senaryolar ancak Haftalık ve aylık kapanışlara göre kurgulanabilir. ( YTD Diyelim )
Saygılar Bol kazançlar

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

23** ler gelirse
@Mustafa89
@Meyal

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meyal ()

Tamam abi takipteyim bekliyorum

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Ons bazlı kaçtan başlıcaksınız hocam peki

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Kaç gibi hocam bende takip edeyim

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hocam ons bazlı alım yapacam

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Umut hocam alım seviyemiz aynımı değişiklik var mı 6.10?

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Hayırlı cumalar ablam aldığımda etiketlerim
Şu an izlemekte fayda görüyorum kendi adıma

Meyal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meyal ()

Umut abi hayırlı cumalar. cuma alış pazartesi satış yapmıştık sayenizde Allah razı olsun. yine var mı ongorunuz

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam 25 80 e kadar gidermi nedersiniz elimdekini bozamıyorum
Yeni alımıda bekleyemiyorum
Nası etsek

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Sizce selcuk bey

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Evet hocam

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Haftalik kapanisa mi bakicaz 25.80

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Kaçtan aldın dostum bereketli olsun

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

35.35 üstü kapanış yaptı 25.80 mı takip edelim hocam. Ben riske girip ilave aldım buradan

0BeğenmedimŞikayet

Sener81 ()

21-22 ons bekliyordunuz Selçuk hocam düşünceniz değişti mi?

1BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

Sağol hocam elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

varol ustad , emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

eyvALLAH Selçuk Hocam eline sağlık teşekkürler sağolasın takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Illa 2 yi mi gecicek yukari hareket icin yoksa bana mi fake atiyor bu balinalar :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Teşekkürler hocam. İyi günler.

1BeğenmedimŞikayet

41_emin_42 ()

teşekkürler sn. selcukcelik hocam.

1BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Takoz sanki aşağıya vuracak gibi . Ben hızlı bir hareket olabilir diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Hangısı daha yakın hocam 27.85 22.89
Bu hafta dolar da gerı cekılme beklıyor musnu

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bereketli olsun. Hm denerim yazmayı bazen anlıkta alabiliyorum bazen emirle alıyorum. Denk gelirse yazarım hocam.

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam teşekkürler. Bende benzer şekilde 6,55 seviyelerindeyken sattı. İnşallah güzel bir alım yakalayabiliriz. Bir de alım yaptığınızda bizlere de yazabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Tablo paylaştım , profilime grin grafikler bölümünden bulursunuz

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hacimlere bakınca yukarısı daha mantıklı görünüyor. Ancak Ons'lar manüpüle enstrümanlardır , etkilendiği bir çok veri haber akışı olduğu gibi birde Ons'ları kukla gibi oynatan Jp- Morgan gerçeği var . Hızlıca yükseltir hep yükselecekmiş gibi tepeden aldırır , hızlıca düşürür Elindekini sattırır. özellikle gümüşten kazanabilmenin en iyi yolu destekten al dirence geldiği an sat. Emirle al emirle sat. En dipten alayım tepesinden satayım maalesef mümkün değil. 23,89 usd görmüş olmasına rağmen 24,45 den aldım. ve 25,35 den sattım. Tekrar nereden alırım misal az önce bahsettiğimiz gibi haftalık 25,35 üzeri kaparsa ilk geri çekilmede tekrar alırım ... Bu gibi bir strateji alış ve satışlarda size nefes aldırır sitres yaratmaz.

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Peki hocam sizce hangi yolu izleyecektir? Aşağısı mı yukarısı mı daha kuvvetli ihtimal?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum