Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:40:53
EUR 34.9839 22:40:53
USD 32.2051 22:40:53
ALTIN ONS $2414.8350 22:40:53

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Kuveytte 100bin TL altı hesaba açılmış özel kur. 0,03 aşağısında makas. Müşteri temsilcinize ispat için yanınızda bulunsun. Bir beğeni gelir herhalde.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O resimde gördüğünüz 6,5550 ile 6,5770 arasında ki farkı 0,022 kuruş iken siz 0,0456 olarak bulmuşsanız , eğer ki zararda iseniz neden zararda olduğunuzu bulduk, hesap makineniz arızalı.

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Arkadaş özel kuru değil, banka kurunu hesaplıyor. Hata orada

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hesap makineniz bozuk:)

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tardu53 ()

@Selma5377 5 dk önce kuveyt türk şube ile görüştüm.
Sağlam kart karşılığında özel kur verdiler. Onursal başkan ilk defa özel kurum oldu.
Aydınlatmaların için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Merhaba hocam, size özel kur gümüş makas aralığınızı hesapladım 0.0456
Ben herhangi bir özel kur talabinde bulunmadım bendeki 0.0452 meblağ olarakta dediğiniz rakamın altında olmasına rağmen, bu özel kur meselesi ne kadar doğru halen pek anlayamadım.
Bereketli kazançlarınız olsun saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

21erc06 ()

Onur bey bu kurları bankada aktif çalışmanıza göre belirliyorlar heralde kredi k. otm. ödeme vb

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şifre değişikliği yaptım trade plus açamıyorum orda da 0,0002 lik fark oluyor.

Goçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goçe ()

Al sat edirem kuveyt türk mobilden mi yapıyorsunuz yoksa tradenplustan mi

0BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Sizde kuveyt mobil şube ile trade plus makas oranları arasında fark var mı, yoksa ikisi de aynı şekilde mi üstad

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kuveyt Türk mobil. Siz trade plus ile karıştırdınız belki.

Goçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gam ()

Benimde 50 bin yakin var ama cvplari bu oldu

0BeğenmedimŞikayet

Goçe ()

Hocam merhaba kuveyt ekranı sanki biraz farklı bu hangi uygulama ve hangi banka.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

2018de 120bin yatırdım daha ne olsun. Birde şart mı koşacaklardı, ben şart koştum, özel kur vermezsen satarım köyü dedim.

Gam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Siverek beklentisi ise sorun yok.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bambam_0130 ()

Onursal Hocam benimde 100 bin altı 1 sene doldu 3 kuruş yaptılar işlem yaptıkça düşürüyorlar ben istemedim kendiliğinden sistem tanımlamış sevindim valla

1BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Ne güzel ifade ettiniz, helal. size bir like

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

- Hocam ben 90 bekliyordum siz 80 vermişsiniz, kâğıdımı kontrol edebilir misiniz?
- tabi ederiz evladım, ama fazladan verdiğim 10 puanı geri alırım bilmiş ol.
- yaşasın 80 almışım:)
Ne günlerdi, daha hiç kağıdımı kontrol ettiremedim

Es_26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hayırlı sabahlar, dolarda beklentiniz nedir hocam. Ciddi düşüş bekliyor herkes

0BeğenmedimŞikayet

Gam ()

Kuvyt özel kur icin benden fatura yada kredi kart olmasi lzm dedi sizde ne sartla uygulanıyor

0BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Her şubenin 3000 müşteri limiti var, o limiti aşamıyoruz dedi. Şu an size iyi kur verilmiş. Eğer tekrar düşürülmesini istersek ondan da olabilirsiniz. Hesapta bir hareket olmadı henüz, hareket başlasın değerlendiririz dedi. Şaştım valla, adamlar bizden baskın çıkıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Geçen gün bankaya gitmiştik, özel kurumun yüksek olduğunu ve 0,02 kuruşluk özel kuru olan arkadaşım olduğunu söyledim ve kur bilgisini de verdim foto ile, müşteri temsilcim 1 Nisan'da doluyor ve yenilenecek zaten onursal bey dedi. Kendisi yine bir dilekçe ile yazıp yollayacak merkeze. Bugün sizinde dolmuş olabilir. Bankamız arayıp müşteri temsilcinizi tekrar aktif ettirin, hatta baskı yapın yenisi daha düşük olsun diye. Bu yorum kuveytte size özel kuru kapanmış olan arkadaşlara genel yorumdur.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu benim değil zaten, arkadaşın

NEW_GOLD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Banada ilkbaşta sunmuştu o teklifi, toprağım o kadar para yatırdım zaten ne kartı, ama senin için bir otomatik ödeme vereyim hak geçmesin , dedim . 2018 yılından beri.

Es_26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DmrDemir ()

Yaptığın hareketlere göre değişiyormuş yani ne kadar işlem o kadar özel kur

0BeğenmedimŞikayet

Matrix_58 ()

Bunları kediyi kurt diye boyar satar:)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Abi senin hesap 100 üstü değil mi geçen yine attın yanlış hatırlamıyorsam 100 gr altın 10 kg gümüş vardı

0BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Aynen öyle, zar zor ağız tatlandırıcı özel kuru zor aldım, sizinkinin yarısı 100 000 üzeri de para var. Kredi kartı verdiler. Dedim 8 tane otomatik ödeme talimatı vereyim. Onu verdim ancak bu kadar. 2-3 ay sonra tekrar bakarız. Müşteri limitimiz doldu dediler. Lam diyorlar cim demiyorlar :(

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Geline kalk oyna demişler, yerim dar demiş, yeri genişletmişler haydi oyna demişler, gerim dar demiş. Sizin müşteri temsilciniz oynamak istemezse herşeyi der.

Matrix_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Matrix_58 ()

Miktar yazmadığından kabul etmez ise. 100 bin altı diye

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum