Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 07:34:29
EUR 34.7842 07:34:29
USD 32.3919 07:34:29
ALTIN ONS $2305.3650 07:34:29

Grafiği gönderen: Ben_Demiştim

⭐⭐Ben_Demiştim ()
Bitcoin
Hayatında hiç bitcoin almamış, ne olduğunu da hala anlamamış ve ilk defa bu sayfada yazan biri olarak btc USD haftalık parite sine baktığımda düzeltmesini başarıyla tamamlamış bir şey görüyorum.

Günlük grafikte ise 2 Nisan itibariyle al sinyali verecek bir şey görüyorum.

Ben de mi küçük meblalar ile giriş yapsam ne? Nasıl alınıyor bu bitcoin? En hızlı ve güvenli yolu ne?

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Sevgili @celik2119. Bak senin analizlerine değer veririm. Okuduğum ve fikirlerine değer verdiğim bir insansın ama ortaya koyduğun karşı argüman saçma.
Ben aldığım şeyler hakkında grafik ve fikir paylaşabileceğim gibi almadığım şeyler hakkında da fikir paylaşabilirim. Önemli olan fikrimin zemininin sağlam olup olmadığıdır. Onu da grafikle paylaşmışım.

Dahası yükseleceğini görüp yine de değerlendirmek istemediğim veya almayı düşünüp zaman bulamadığım şeyler hakkında da grafik veya fikir paylaşabilirim. Bunda beni engelleyen bir şey yok. Sen almadığın şeyler hakkında hiç mi grafik paylaşmıyorsun? İşte ortaya koyduğun argümanın bu nedenle saçma. En iyi tabirler kendini kendinin altını oyan bir argüman.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hepşanslı ()

Hocam , xlm nedir durumu

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

bence btc 100 bini aşınca da sen gelip @Ben_Demiştim diyeceksin. Tek farkla, o zaman bu sayfadakiler şimdikinin 2 katı zengin olacak.

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Engeli yiyecen şimdi :)

1BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Kahvehanedeki amcalar da senin gibi karşı argüman üretiyor kardeşim. Biraz daha zekice bir argüman geliştirmeni dilerdim.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Nick @keşke- alsaydım olsa daha iyi olur. Almadıktan sonra @Ben_Demiştim demenin faydası olmuyor. Kahvedeki amca da "bu koyinler yükselir yeğen" diyor artık.

-2BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Her zamanki gibi... Ben demiştim.
Alt yorum.

1BeğenmedimŞikayet

baskatip35 ()

Valla hocam yıllardır do lar, al tında duruyordum baktım ki kör topal yürüyorlar çok niyetleri yok. Buraya geçtim 40 gün oluyor %30 kâr yaptım. Allah herkese daha fazlasını versin.
Herkes kâr ediyor veya zarar ediyor diye bir durum yok ama al tın ve do lardan daha hızlı yükselip düşüyor coinler.

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Ooo @Ben_Demiştim de gelmis, hayirli olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Valla hocam ben çok uzun zaman hacı hoca üstad tayfasının yöntemlerini incelemiş, başarısız olduklarında neden başarısız olduklarını analiz etmiş, başarılı yöntemleri saklamış, kendince analizler geliştiren biri olarak diyorum ki ortada tanımadığım ama yeni rekorlara gitmek için harekete geçmek üzere olan bir şey görüyorum. Burnumu para kokusu geliyor ve minnak parçalarla da olsa bir girip duruma bakasım geliyor.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sankı sondakı o kırmızı mum dıkkat dıye bagırıyor gıbı geldı bana .onumuzdekı haftalarda bellı eder kendısını. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Eline saglik hocam panige gerek yok ozaman uzun vade beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Başlayacaksanız direk binance globalle başlayın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum