Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 16:04:36
EUR 34.7296 16:04:36
USD 32.3813 16:04:36
ALTIN ONS $2332.8450 16:04:36

Konu: 66vip Grafıklı Yorumu

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Onslarda Diplerimi test edıyoruz
Yukselen kanal cızgısını asagı kırdı ve cızgı ustune atmazsa dusus tehlıkelı bolgelere gelır, acılen yukarı atmalı.
Bollınger ust band 26.80- orta cızgı 25.55 - alt cızgı 24.34- 21 ema 24.96, dusus kanalı alt cızgı 22.85 ust kanal cızgısı 28.66

Tehlıkelı sularda yuzuyor ons.
Yarın ay sonu kapanısı gun ıcı verılerı- abd 10 yıllıklar- dxy ve rasyo takıp edılmesı gereken onmelı ındıkator ve olaylar.

Bolınger ust kanal cızgısı 1757- orta cızgı-1721 ve alt cızgı 1686 dan gecıyor.21Ema 1708 de
Yukselen kanal ust cızgısı 1749 - orta cızgı 1699 ve alt cızgı 1646 da 1628 hedeflı.
Bolınger alt cızgıyı kırma denemelerı yapıyor, Altın ons ta tehlıkelı sınırlarda.

Usd yukselıs kanalı ıcıne tekrar attı faız kararına kadar kanal ıcı harekete devam edecek gorunuyor.

Yorumlar (92)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Tesekkurler abi allah razi olsun

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, ben kendi adıma yarını görmek , istiyorum. Dünden beri dolar ayağını yazıyorum. Merkez bankası başkanının 15 nisanda faiz indirmeyeceğiz iması, piyasa tarafından karşılık bulmuş görünüyor. Borsada toparlanma görünüyor. Bu noktada hem açıklamaların borsaya yarın etkisinin devamını görmek(olumlu ya da olumsuz), dolara etkisini takip etmek hemde yarın ki Abd tarım dışı istihdam verilerinin etkisine göre pozisyon açmayı ya da beklemeyi düşünüyorum. İllaki rakam diyorsan gram altında 449-456 bant aralığında hareket ediyoruz. Şu anda aradayız. Ne tarafa gidecekse ki yarın belli olur düşüncesindeyim, takip edip ona göre alım yapar yada beklerim. Sevgiler saygılar.

Denzer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Alim icin kaci beklemeli burdan alinir mi

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

USD ISM İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Mar) YESIL

Son verımızdı, Tekrar hatırlatayım yarın Abd dahıl pıyasaların kapalı oldugunu hatırlatayım.

Hafta sonu kapaınıs rakamlarını almıs olacaz.

Bu tur haber verı vs pek dıkkat edılmesede , ılgılenler ıcın yazayım.

Saygılar...

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Usd ve onslardakı hareket:

15:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları < KIRMIZI

İşsizlık oranları beklenenın ustunde artmıs gorunuyor.

Usd gerı cekılıyor ancak abd verılerı ıle onslardakı yuları hareket yaptı. direnclerı zorluyor son bır verı kaldı. Abd acılısı oncesı gelmesı sebebıyle onemlı abd acılısındakı hareket ıcın yon gosterıcıdır.

Toplantı sonucları beklenıyor,

17:00 USD ISM İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Mar) <acıklanacak

Yarın abd dahıl bır cok pıyasa kapalı olması sebebıyle haftanın onemlı son gunu bu gun.

Alt yorumla bırlıkte okumanızı tavsıye ederım.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Cok şükür kardeşim buralardayız hep bir sıkıntı yok

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sen nerdesin murat abi bayadir gozukmuyordun iyisin dimi

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Aynen abi haklisin:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tamam abi ben çıkayim yoğun zaten :))

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Yine sabahtan üç beğeni hakkımı doldurttun bana. Gece 24:00 kadar hep olumlu yorum yap. Yoksa düzeltemem:)))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Dedem baytardı abim belki ondan geçmiştir bişeyler :)

1BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

eyvallah tskler dostum o senın yuregının ve kalbının guzellıgı

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Muradım, hayvanat bahçesi genel müdürlüğüne kur için başvuru yaptım. Ayı ve boğaların yaşam, düşünce ve hareket tarzları ile ilgili bilgi sahibi olacaktım. Gelen yazıda diyor ki; boşuna kursla vakit kaybetmeyin, eğitim önemli ama tecrübe bu tip durumlarda çok daha önemli. Sizi bunları adam eden, hobi olarak veteriner hekimlik yapan @Murat5635e yönlendirelim, ne dersiniz dediler. Öper başıma koyarım dedim:)))

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bu isin ustası yok kardesim
Nerde o günler keske olsak
@hakan7038 abim olmasa biz kayboluruz boğalarin ayılarin arasinda :))

2BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Sagolasin abi ne demek senin yaninda biz kimiz ki abi :) ekiptensin tabi olmaz mi @Murat5635 @HARPUT @Saudade_34 polat @hayrr ve adini yazmayi unuttugum daha birsuru guzel insan abi eski ustalar bunlar :)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Emeğinize sağlın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet1928 ()

8 20. nin üzerind e kaç gün kaldı üstat dolar,

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd 10 yıllıklar 1,711 ile halen onslar aleyhınde

Rasyo 70.300 ile gumus aleyhıne 70 altına gelemedı

Dxy 93.200 cıvarı yatay seyirde

Borsa yukselıste

Gumus ons 24.33 destegı ustunde ve 24.51 dırencını test etmeye calsıyor.
Gumus tl 6.41 destegı saglam calısıyor su an ustte 6.51 altta 6.37 ve 6.34 desteklerı mevcut.

Altın ons 1717 dırencı ustunde kalıcı olmaya calısırken altta 1702 ana dırenc mevcut.
Altın tl de ıse 444 ıle 451 dırencı arasında dar band hareket edıyor.

Usd 8.17 dırencı altına gerıledı ama 8.21 ustte onemlı, destek ıse 8.06 olsada 8.02 ana destek konumunda.

15:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları

17:00 USD ISM İmalat Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI) (Mar)

Usd verılerı ons tarafından beklenırken, Dolar ıcın MB nın yurt ıcı ve yurt dısı yatırımcıları toplantısını beklıyor.

Saygılar...

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Senin varlığın yeter kardeşim. Ben yanındayım. Ekiptenmiyim değilmiyim bilmiyorum ama seninleyim:)))

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Zaten kimse yokki bizim ekipten 2 3 kisi herkes dagilmis

PijamaliFare için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALPERENFATİH ()

Sayın @66vip bu Doğru, Güzel ve Özlü sözlerden oluşan paylaşım için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Yok olmamış abi

0BeğenmedimŞikayet

PijamaliFare ()

Daha neler neler : ))

Recep35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PijamaliFare ()

31 Mayısa kadar uzatıldı ama indirim oldumu bilgim yok

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Dün yazıyordu hali yikama fabrikalarım var galeriler var para çok bende ama huzur yok diyodu biri

0BeğenmedimŞikayet

PijamaliFare ()

Eskisi gibi fazla takılmıyorum abicim sayfa amacının dışına çıktı

0BeğenmedimŞikayet

Talhaakgunn ()

Hahaha :))) uyarılmak güzeldir , uyarmakta. Kendimizi geliştirmemize vesile oluyor. Teşekkür ederim.

Hayırlı geceler size de :)

Denizzz_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Denizzz_ ()

Estağfurullah dalgınlık olabilir elbette. Sizi uyarmak hep bana denk geliyor. Daha öncede ytd konusunda uyarmıştım :)
Neyse hayırlı kazançlar iyi geceler

Talhaakgunn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceasar_gold ()

Stopaj indirimi giderse faiz çöker $8.5 olur

0BeğenmedimŞikayet

Recep35 ()

Evet hanımefendi bekleniyorsunuz acile

Talhaakgunn için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum