Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 23:50:45
EUR 34.7667 23:50:45
USD 32.2486 23:50:45
ALTIN ONS $2360.3450 23:50:45

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Haydi ilk adım benden.

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Teşekkürler bol kazançlar arkadaşlar

İstanbul_un_babası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Hoş bulduk, bol kazançlar

Boady için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Hoş bulduk dostum.. Ben bazen takip ediyorum siteyi, giriş yapmadan. gumuşte sabır eden kazanır

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Hoş bulduk. siteye girmeden takip ediyorum.
Özellikle sizi taktir ediyorum. gumuş TL dolar yükselişiyle güzel yere geleçektir.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Bana neden Yıldız verdile bilmiyorum hocam

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yılduzlı arkadaşlarda o sekme var

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Görmezsem senden bir detay olmaz.

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşmakas42 ()

Allah daha çok versin inşaallah

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kardeşim hoşgeldin, özlettin kendini.

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam grafikten attık ya bu herkeste yok mu bende nasıl var

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Selam, bereketli olsun... sabır eden kazanır.

0BeğenmedimŞikayet

nkobya ()

Adamsın lakin bizim yaldızımız olmadığından resim paylaşamıyorız

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

@Selma5377 sanırım yorumlarım size gelmiyor.

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çerkeşli18 ()

Teşekkür ederim. Bilmiyordum sayenizde öğrenmiş oldum

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Anasayfaya ilk yorumu yazarken tıkladığınızda yazı kutucuğunun sağ üst köşesinde grafik var, tıkla ve kayıtlı resimlerinden seç

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

yıldızlı olmayıp gerçek olup olmadığını merak ettiğiniz varsa bende paylaşayım? :) 74807,21 le full tl deyim son satıştan beri..

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Dostum Bu ne şimdi bu işler sakat senin üstünü kapatman yetmez okurlar onu isteyen neden paranı paylaştın

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Resim nasıl atıyorsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

100 TL bile olsun, mühim değil.

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Nasıl paylaşıyorsun ben bilmiyorum profil resmî yaptım 25.802 TL az param var malesef :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum