Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:15:28
EUR 34.8238 15:15:28
USD 32.3379 15:15:28
ALTIN ONS $2301.8900 15:15:28

Konu: tetherTL vs dolarTL

Üsteki dolar TL, alttaki tetherTL dir.
Birbiri ile rakamsal kıyas yapmak yanıltır.

Aşırı teknik bilgisi ile kısmen yön yorumlaması yapılabilir fakat kolay değildir.

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

heros ()

mertce ben begenmedim diyebilirsin
soz
engelleme yok
")

heros için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Dstarr ()

Tether TL Usd TL Genel olarak arasında ( 6 ile 8 kuruş ) bir fark var günlüklerde rakamsal olarak tam anlamı ile ayrıştıgı günlerde oluyor ama tekrardan yakalıyorlar birbirlerini.

0BeğenmedimŞikayet

serser34 ()

Her 1 milyar usd bozulması kuru 10 krs yukarı tasıyor neden gecen pazar gece sadece 7 milyar usd bozuldu uzerıne izin verilmedi.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Acemi268 beni engellemiş sağolsun. Ben onu engellemeden. En sevdiğim hareket tarzı. Teşekkürlerimi iletiyorum kendisine.

Nigtwalk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

balta82 ()

celik fotorafını mı degiştirdin

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Engeli yediklerinde zorlarina gidiyordur belki de laf dalaşına girip sizi incetemedikleri için konforlanmayi istemiyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Birini engelleyince ona ne gibi bir zararım oluyor ki? Yorumlarımı zaten beğenmiyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bakalim mb
ne kadar sabredecek
sabir testi yani
2 hafta sabredebilecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Engelleme ile ilgili gerekli açıklamayı yapmıştı elestireye açık fakat saygısızlığı asla kabul etmiyordu. Ben tanımam etmem. İlk günden beridir sorduğumuz takildiginiz sorulara hep cevap vermiştir. Gördüğümu söylerim.

Acemi268 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aVam ()

Yigit Bulutun dedigine inanma:))

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Burada kalması gibi bir seçenek olsa ister. Ama ya 7.50'nin altı ya 8.50'nin üzeri olacak. Ortası yok.

-1BeğenmedimŞikayet

heros ()

sanki yerlesiklerin pazartesi 6 7 milyar $ bozdurmasi
mb hosuna gitti gibi
buralarda bi sure daha tutacak gibi bence
")

0BeğenmedimŞikayet

Acemi268 ()

doğrusundur güzel kardeşim, ama bahsettiğin arkadaş nedense önüne geleni engelliyor, bi sor bakalım kendisine onun kadar çok adamı engelleyen var mı bu sitede?

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Beğenip beğenme değil problem. Geriden takip ediyorum çelik kardeşime organize olmuş bir grup kendisine ve soru sorup bilgi almaya çalışanlara münakaşaya yada - boğuyorlar. Admin bu ise çözüm bulmali gereksiz ve sebepsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Acemi268 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

@celik2119

Tahminim

Bu hafta 8,63 üzeri olsun

-1BeğenmedimŞikayet

heros ()

kimin nasirina bastim acaba ?
")

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Toplantıya kadar sadece sözel yönlendirme yapacağız dediler.

0BeğenmedimŞikayet

Acemi268 ()

hocam sakin ol, çok takılma, ne yapalım onu söyle, beğen tuşuna mı basalım, yoksa katıl butonuna mı tıklayalım? :))

-1BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Vardir elbette ama kıskanıp catlayip saldiracagina gelip bu bilgilerden istifade edip karşılıklı sevgi saygı ile daha kazançlı olacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bu hafta mb bi hamle gelir mi
yoksa ilk toplanyiya kadar boyle devam mi
ne dersin
")

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Estağfirullah kardeşim. Çok değerli arkadaşlar var. Onlara da haksızlık etmeyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Free_Hoca ()

Şikayet ettikleri arkadaşımın grafiğini çalıp, isim kısmını kesip kendi grafiği gibi yayınlayan sözde Hüstad var.
Aslında reel hayatta toplumda yeri olmayan kişiler burda kendilerine sanal Hüstad hayatı kurmuşlar.
Bu hesabı da şikayet ederler. İnsanların hesaplarını kapattırıp mutlu oluyor bu Hüstad.
Yazıkkk

-1BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Siteyi topla bir @celik2119 etmezler onun bilgi ve teknik kıskanıp soru soranlara hocam diyenlere - basıyorlar. Adamsaniz - veriyorum bundan dolayı dersiniz.

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kıskançlık böyle bir şey maalesef. Hazreti Yusuf'un kardeşlerine hata yaptıran da babalarının sevgisini kıskanmaları. İnsanlar kendilerine değil de bir başkasına soru sorunca canları sıkılıyor.

Free_Hoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Free_Hoca ()

Bu kadar SIĞ insanlardan tiksiniyorum. Bu insanların teknik bilgi eksikleri yüzünden yeni birisini istemiyorlar sanırım. Bu yüzden insanların hesaplarını kapattırıp sitede sadece kendilerine mahkumiyet istiyorlar sanırım.
Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Genelde bir kişiye öfkeleniyorlar. Ona yazan, soru soran, selam veren kişilerin hesabını kapattırmaya uğraşıyorlar.

Free_Hoca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Free_Hoca ()

Merhaba hocam
Benimde hesabım kapandı,
Yenisini açmak zorunda kaldım,
Kim neden şikayet ediyor?
Sitenin değerini düşüren kişiler var. Yatırım yorumundan çok dedikodu yapan cenah sitenin değerini düşürüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Dolar uçaçak çelik bey

@celik2119

_cizgi__ için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

_cizgi__ ()

:))) çok teşekkürler ederim hocam. Allah razı olsun. Bilgi lerinizi ve vaktinizi ayırdığınız için.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İlk hesabı kapandığı için açmış herhalde. Bu hesap bugün açılmış.

givnar1969 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum