Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:56:04
EUR 34.9777 01:56:04
USD 32.5410 01:56:04
ALTIN ONS $2332.2700 01:56:04

Konu: tetherTL vs dolarTL

Üsteki dolar TL, alttaki tetherTL dir.
Birbiri ile rakamsal kıyas yapmak yanıltır.

Aşırı teknik bilgisi ile kısmen yön yorumlaması yapılabilir fakat kolay değildir.

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Aslında tam tersi gerçek kura yaklaşmaya çalışır sanal olan. Haftasonu işleme açık olduğundan arza göre kurdan uzaklaşır. Tam olarak 1$ değildir değeri, değişir. Bt. c yükselişlerinden etkilenir. Kısaca o sonuç çıkmaz.

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Teşekkür ederim kardeşim. Herkese allahım gönlünün ekmeğini yemeyi nasip etsin inşallah. Hep birlikte...

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Selametle efendim.

Beşiktaş35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Evet kardeşim, Bilgi paylaşıldıkça güzeldir. Hepimizin birbirimizden öğrenecegi çok şey var. Güzel bakmak gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bur karsilastirmadan teheter daha önce hereketi algılıyor Bu bakış açısı oranlamayi kıyas alırsak 750 denk gelir ustat

-1BeğenmedimŞikayet

Sprboy ()

Çelik hocam Lto için bu üçüncü yazışmam lütfen cevap verebilecek misiniz

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Hakikaten bi önemi yok. Mütevazi olmak en güzeli. Öğrenmenin yaşı yok. Herseyi bilmek zorunda değiliz.

Beşiktaş35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yan tarafta sağda açık piyasalar var. Oraya tıklarsanız görebilirsiniz

Abaganus1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yan tarafta sağda açık piyasalar yazan bir yer var. Oraya tıklarsanız her bir piyasanın saat kaçta açıldığını gösterir kardeşim. @admin Güzel bir hizmet yapmış. Bunu arada bir hatırlatsa güzel olacak.

Abaganus1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abaganus1 ()

Hocam iyi akşamlar asya piyasaları kaçta açılıyor

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Ben kendimi çok seviyorum ya. Ozguven noktasında. Ama şu değil bu; ben herşeyi çok bilirim, en iyi ben bilirim, o asla bilemez gibi. Hiç bir ortamda kendi mi ne alçakta ne yüksekte görmem. Neden o da insan bende bunu bilirim. Hep savunduğum tez önce saygı saygı. Bügünün özlü sözü benden gelsin. Lütfen birbirinize karşı saygıda kusur etmeyin dostlar. Dip not çünkü bu dünya sonsuz değil. Yarının hatta dk nin sn nin garantisi yok. Hiç değer mi kırmaya.

proff_of için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dstarr ()

Dediginiz gibi olabilir birileri üzerinden prim kasmak günlük yaşantımızdada var malesef ama yıllardır bu sitede gördügüm yorumcular arasında Yorumlarının tersi çıkmış olsa bile ortadan kaybolmayan siz varsınız başkada kimse kalmadı gerçi aslında birazda şu sebepten kaynaklanıyor sitede döviz bazlı zarar görüp terste kalan arkadaşımız çok ve onların aldıgı pozisyon ile sizin yorumlarınız çakışınca kendilerini savunma moduna geçiyorlar olabilir yanlış tabi burası yorum sayfası bilgi paylaşılıyor fikir sunuluyor ( Gerçekten Sadece dövizler yükselirken ve sadece düşerken buraya gelip yorum yapan yüklü takipçisi olan insanlar var .)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sayfaya dikkat ederseniz hergün yüzlerce kez "kimseye hocam demeyin", "kimse birşey bilmiyor" diye yazıyorlar. Bunlar aslında benim dışında kimse birşey demiyor, bana hocam deyin demek istiyor. Bilinçaltı yansıtmayla o şekilde ifade ediliyor.

Dstarr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

proff_of ()

Hocam, buna sosyal açıklık deniyor.
Tahammül, güven, tartışma ve öğrenme algılarını kapatıp sadece "ben" kavramı gelişiyor.
Daha ilerisi iletişim sıkıntısı ve kendini ifade edememe...

0BeğenmedimŞikayet

Dstarr ()

Hocam, ustam, üstadım Bu kelimeleri birileri bizden daha bilgili veya daha iyi oldugu için degilde günlük hayatımızda hiç tanımadıgımız insanlara bile kullanıyoruz yaşantımızda bir hitap şekli haline gelmiş kelimeler.

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Beşyüz yıldızın olsa kaç yazar üç günlük dünyada. İnsan olmak, Adam olmak ve mütevazi olmak en güzeli degilmi?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İnsani zaafiyetler bunlar. Birisine hocam, ustam, üstadım diye hitap edilince ben ondan daha çok biliyorum, bana neden demiyorlar duygusu uyanır. Bunu aşmak zordur.

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Burda var öyle takıntıları olan sürüyle takipçim olsun bol kıdemim olsun diye kendini ön plana çıkarmaya çalışanlar var ama yemezler herkes kimin ne olduğunu biliyor

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Sağolasın üstad. Bu hafta usd 7.97 altına sarkar mı yoksa böyle devam mı eder hocam?

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

İlginç, bu platform da popüler olmak ne ise yarar. Ya da ne biliyim neden bu istenir. Benim sözlükte karşılığını bulamadım. Ben yine de yazicam muhtemelen eleştirilicem belki ama. Yinede yazicam. Kimse kimseyle aynı görüşü paylaşmak zorunda değil. Ben inecek derim nedenlerini yazarım, siz çıkacak dersiniz ben nedenini okur değerlendiririm. Aklıma takılani tartışır konuşurum. Ha katılırım katılmam. Ben kimseden etkilenmem. Belki de kacirdigim atladığım bir noktayı görürüm. Offf neden bu kadar zor farklı görüşte olabiliriz. Hepimiz sonuçta insanız. Yok daha fazla yazamicam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam btcyi tetherla alıyoruz. O yüzden btc alınınca tether satılmış oluyor ve düşüyor. Piyasanın normal işleyişi.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Hocam btc yükseldiği zaman tether düşüyor. Sırf sistem kaybını engellemek için yapılan bir düzen. Usd bağlantılı çalışıyor ama tam değerleri bir birine denk gelmiyor çoğu zaman

0BeğenmedimŞikayet

Dstarr ()

Evet tahmin yanlış olur ama genel olarak aynı yönde hareket ederler kimi zaman aynı rakamlarıda yakaladıkları oluyor :)

sorumsuz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kardeşim @sorumsuz çok güzel bir grafik paylaştı. Birbirlerine yakındırlar ama araları 30 kuruşa kadar açılabiliyor.

Dolarci_72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolarci_72 ()

Usta kusura bakmayin sizi rahatsiz ediyorum ama tetherle dolarla ne alakasi varmi yokmu

0BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

O zat kendine gündeme koyuyor sitenin 3/2 si engelli arkadan vurmayı çomak sokmayı seviyor durduk yerde kimse gündeme oturmaz

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Popüler olmak isteyenler genelde takipçi sayısı en fazla olan üyeye saldırırlar. daha önce @tekniko06 idi. O artık fazla uğramıyor. Bir ara @vyaman hocaydı. Hoca dayanamadı istifa etti bunlar yüzünden. Sırada bendeniz var.

0BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Gündem sizsiniz yine. Aklıma baş rol oyuncuları geldi.

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Bazen 20/30 krş fark açtığı oluyor. Fakat grafikle anlatamadık USDT'ye bakarak kur tahminin yanlış olacağını.

Dstarr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sbars ()

Boş yorum yapmışsın - like

Nigtwalk için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum