Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 23:03:26
EUR 34.7928 23:03:26
USD 32.3682 23:03:26
ALTIN ONS $2303.3600 23:03:26

Grafiği gönderen: Bünyaminy

macd yeni 61.8 onayı ytd

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Sn Bünyamin teşekkürler:)) bunu anlayan az insan var:))

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Histograf 38.2 kabulü ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ahmet ben tşkr teveccühünüzden dolayı

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Güzel izahat için sağolasın Bünyamin Hocam eline sağlık teşekkürler

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Allah cc cümlemizden razı olsun

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

allah razı olsun ilginiz için saygilarimla

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn smsun 55 arz talep skalaları var 00.00 23.6. 38.2. 50.00. 61.8. Ve 100.00 arz talep dendesinden bir emtianın yukarı aşagı ne kadar hareket edebilecegini hesaplamaya yarayan degerler piyasanın neyi kabullendigini neyi kabullenmedigini anlamaya yarar şimdi 24.544 de piyasanın %23.6 sı fiyatı orta uzun vadede uygun bulup yatırıma uygun oldugunu onayladı ve diger degerlerde alım yapmayı bekler trend çizgileri bu hesaplamayla belirlenir bol kazançlar ytd

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kiymetli kardedim iyi aksamlar manadi ne acaba tesekkur ederim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Histografik yapıda 15 dakikalık tepkide 23.6 ortalamaya 24.544 de dokundu kendime not ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Her işin pisikolojik ve sosyolojik bir yapısı vardır sn ghostcrow büyük resime bakmak bence daha önemli bol kazançlarınız olsun ytd

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Teşekkür ederim bende 24,6x kırılımını bekliyorum bugün ve yarın dolunayın etkiside gelebilir gann amcamıza göre. ( @drtunahan üstada teşekkürler) 24,4x altında parça alımlara başlayabilirim.
rabbim gümüşünüzü bereketli, tahminlerinizi isabetli kılsın hayırlı kazançlar Bünyamin kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tsk ederim elinize sağlık. cvp için ayrıca tsk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kısada evet orta uzun vade için bir şey diyemem 24.67 kırılım onayından sonra 24 onayını görmek gerekir sn ghostcrow bol kazançlar ytd

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn gram 34 ben usd alıp satıp kendimi kar ettim diye kandıranlardan degilim fiyat onaylarını gördügüm zaman alır ve satarım bol kazançlar ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

yine pek anlamadım ama teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

bu dolar kuru ile yaklaşık 24.1x onsa denk geliyor doğru mudur Bünyamin kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn volkan 59 macd histografı türkçesi arz talep ilşkisinin teknik görünümü diyebiliriz yatırımcının fiyat kabul oranlarıda olabilir bol kazançlar ytd

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Sn Bünyamin siz alim düşünüyormusunuz bu rakamlardan. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

ne oluyor dostum bu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum