Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 14:54:09
EUR 34.7848 14:54:09
USD 32.3421 14:54:09
ALTIN ONS $2297.5850 14:54:09

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Şimdi elinde TL olan arkadaşlar, ons gümüş günlük grafikte de görüldüğü üzere 25,78 ile 25,38 arasında bir hareket mevcut ve yönü aşağıya doğru göstermekte. Sizin yapacağınız şey bu 25,38e giedecek ve buradan geri dönecek mi yoksa 25,38 aşağısına düşecek mi. dolar düşmeden bu düşer ise desteği bulup yukarı dönene kadar bekleyin alım yapmayın yukarı döndüğü zaman alım yapın. 25,78 direncine geldi ve buradan yukarı doğru gidecek olursa o zaman alım yapın.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Daha ne diyeceksiniz haykiriyorsunuz bunlar son fırsat diye hocam biz hala düşecek diye aval aval bakınıyorum,

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

TL olarak belirleme yapılamaz ons gümüşten.

Sugra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sugra ()

Günaydın onur bey.. gecenki düşüşte alacağım derken mesainin yoğunluğunda yanlışlıkla sattım. grafikteki değerler tl olarak hangi aralik. ve alim için nereyi beklemeliyiz. tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alt grafik ve yorumunu litfen anlayarak ve görerek okuyunuz. 1 ay önce yayınladığım bir grafik ve açıklaması.

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Onur bey, sizi takipteyim, grafiklerinizi takip ediyorum. Sadece cümleniz çok açık değildi o yüzden şaşırmıştım. Ancak bir önceki verdiğiniz cevap gayet açıklayıcı oldu. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Lionnn_ bakınız elde TL olanlar için çabaladığımın kanıtı bir yorum ve grafik.

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

elbette tercih sizin, ancak görüntü, bekleyişi işaret ediyor

Ahmetttt2782i2i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetttt2782i2i ()

O zamn su an bekleyeyimm hocam alim icin en mantiklisi bu galiba

Ademcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

Estagfurullah. Elimden geldiğince yazmaya gayret ettim.

5BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

Dostum bu fiyattan dolar alırsanız, şöyle bir senaryoyu kabul etmiş olmanız gerekir;

“Ons çok daha aşağılara düşecek ve dolar çok daha yukarılara çıkacak. ”

Eğer bunun böyle olacağına inanıyorsanız ancak bu şartlarla buradan dolar alınıp beklenir.

Aksi halde dolar çok yüksek ons ise çok düşük iken, dolar alıp, beklemek zarara davetiye çıkarmak demektir.

Siz, ilk etapta elinizde tl var ise, dolar tarafındaki düşüşü takip edin.

Dolar düştüğünde, ons hala 24.7-25.40 bandında bir yerlerde ise, direk tl verip gümüş alın.

Yok dolar düşer de ons fırlarsa, bu kez tl verip dolar alın ve ons tarafında düşüş bekleyin. Daha sonra, Ons düşünce de doları verip gram gümüş alın.

Ben izlenmesi gereken stratejiyi birkaç mesaj öncesinde 3 başlıkta sıraladım.

Unutmayın yüksek olan alınmaz, olsa olsa satılır.

Şu an en yüksek olan, dolar. Düşük maliyetli Dolarınız varsa gümüşe geçebilirsiniz, tl ye geçebilirsiniz yahutta yükseliş öngörüyorsanız bekleyebilirsiniz.

Ama fiyatı zirvede olan emtiayı satın alanların durumu sekiz aydır hüsran.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Evet , ben o paritenin bilgisiziyim. Sen işi biliyor olduğun için.

Ademcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

Anlayamadım hocam. @Ahmettt2782i2i arkadasımızın sualine mi cevap istediniz?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Size cevap yazdım çıkmadı ama. @Ademcan arkadaşım lütfen alt yoruma cevap yazar mısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetttt2782i2i ()

Hcam ben ilk kez ons ile alim yapacam nasil alinacagini da kismen ogrendim gbi lakin simdi hic dolar yok once bu fiyattan dolar mi almam gerekiyo yoksa dusmesini mi beklemeliyim

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Peki hocam teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Altın biraz daha yükselirse zaten gümüş de yükselir değişen birşey olmaz.

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Dolarabi günaydın biraz param var gümüşe nerden girmeliyim fikir verir msiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Yorumlarınızı okudum o kanıya vardım hocam fiziki altınım var bozdurmak istiyorum gümüşe yatırmak ama doğru zaman mı bilemiyorum altın biraz daha yükselir mı bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş altından daha fazla getiri sağlayacak orta ve uzun vadede:)

Ekonomist_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_06 ()

Hayırlı sabahlar hocam hoş geldiniz altın ile ilgili düşüncenizi öğrenebilir miyim

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@RiCHiE__RiCH__ bak alt grafiğin açıklama yorumunda bangırbangır yazılmış, 25,38 aşağısına düşecek ve bekle alma , düşsün ve yukarı ilk döndüğü zaman al. Kaça düştü 24,5 seviyesine. Daha ne bekliyorsun al işte, daha öncesinde 24,7 e düşen onsu görüp almayan arkasından bakar diye yazdım, ons yönlü alım yapın diye yazdım. O yorumu en kritik zamanda tekrar yayınladım ki görmeyen unutan varsa görsün hatırlasın diye.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Estağfurullah kardeşim
Bende gözlerinden öperim
Cihan

Cihani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

geçmiş olsun hocam, çekemedi gene birileri heralde :(

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Gün içerisinde bende yaptım alt yorum olarak
Güzel çalıştı siyah kesik çizgiler
@Selma5377 nin emeğine sağlık

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Yorumu çıksın diye tam isabet yorum yapmış
Ondan cevap yazdım

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Eline sağlık kesene bereket usta
Ben Ankaradayım soğur gelene kadar
Yolumuz düşerse uğrarız inşallah bir gün nasip

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum