Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 17:56:07
EUR 34.8520 17:56:07
USD 32.3426 17:56:07
ALTIN ONS $2293.2450 17:56:07

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Onu boşverde demekki varmış öyle bir grafik degil mi?

Bilgi06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Torul29 ()

Bu grafik dahada düşer mi diyor.

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gram altın yavaş yavaş yükselecek. Ama asıl yükseliş dolar geri dönünce olacak. Doları takip edelim.

Bilgi06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

O nasıl al sana grafik öyle halil korktum valla :)

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bilgi06 ()

Hocam altın ne zaman yükselir bir tahmin belirtir misiniz lütfen grafiği açıklar mısınız biraz

5BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Al sana grafik

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ben zevkle bakiyorum öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim benim var kelebek formasyonum donus rakami 6.82 yi isaret ediyordu daha 7.30 lardayken bu formasyanun hedefi 9.63 yaz bunu kenara (grafik haftalıktır uzun vade)

1BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Bunlar boş iş kardeşim hangi grafik 8.58 gören dolar 6.80 düşcek diyordu :)

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Zevkli onu kabul ediyorum ama ugras emek gerektiriyor doğru sayimi yakalamak için kurallarini iyi bilmek ve uygulmak gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Elliotun güzelligide orada :)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Elyit beni aşıyor halil abim ona profesyonel bakis açısı lazim benimkisi basit teknik değerlendirme

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gerçekleşme ihtimali çok yuksek degil. Alternatif sayımlara bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Evet aynen kardesim

uozen34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uozen34 ()

7,24 ü kırması lazım

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline saglik halil abim boyle bir ihtimali be de görüyorum gragige gore tepeden 3 noktasidan gecen bir cizgi cizersek bu cizgi dolari tutmus görünüyor. yanliz suan ki rakamin altina sarkarsa 7.10 7.00 civaralarina girmet isteyebilir

0BeğenmedimŞikayet

ugurasilturk ()

3-5 gün bekleyin... bu düşüşler faiz artırımının hemen devamında zaten beklenir bir durum. şöyle düşünün gece ormanda kaldınız bir çakmak bir matarada su var yanınızda. üşüyorsunuz ateş yaktınız, ama ateş bir müddet sonra önlem almazsanız etrafa yayılma riski var ne yapacaksınız? biçare mataradaki suyu hemen ateşin etrafına döküp yayılmasını engellersiniz... işte durumumuz bu. bir matara su ile ateş dsöndürmeye çalışıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gramons35 ()

abi sen kötü biri asla değilsin sadece biraz fazla net konuşuyorsun buda tepki topluyor yani hangimiz bukadar net konuşabili, r geçenlerde dolar o rakama gelmez daha benden onay almadı dedin yani biraz daha alçak gönüllü konuşsan olcak ama sen asarım keserim yapıyon

-1BeğenmedimŞikayet

Sinay57 ()

Herkes herkesi eleştirebilir ama hakaret olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Bnce durust olman lazim ilk once o kadar selaleci var yine senin adin en onde neden acaba demekki biyerlde yanlis yapiyosun sitenin 100de90i boyle dusunuyor en azindan bigun demedinki ulke bu sekilde yanlislarla sknti yasayacak diye varsa yoksa dolarinn dusmesi seni ilgilendiriyor sorun sence bumu

1BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

sen ne havyalan 1 tip çıktın gelip gelip burada işi bilenlere çatıyyorsun senin yüzünden hani @tarbaz5101 ugruyormu buraya senin girdiğin vebalerin hadi hesabı yok utanmadan gelip bu insanlara sataşıyorsun; )))

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

İşte bana sürekli bunları yapıyorlar ama brn efendiliğimi hiç bozmuyom kardeşim

Sinay57 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Vayyy trakyalı engeli kaldırmışsın atyarışına devammı bi dıgıdık dıgıdık yapsana :)

trakyali2259 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

ustadım papatya kırmızı çizgimizdir dokunulmaz dokunulmazlıgı sorgulanamaz hatta hatta dokunulmazlıgı kaldırılma bahsi bile gecemez

trakyali2259 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinay57 ()

Biraz ağır olmuş eleştiriyi aşmış sanki

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

500 den gram aldırmadım 8.5dan dolar aldırmadım ondan dolayı kötü oldum galiba

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Allah heryerdedir. O mekandan munezzehtir. Ben 500 den altın aldırmadım. İftira atıyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

trakyali2259 ()

bos isi gucu olmayan asosyal. papatya

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Bu biraz ağır oldu böyle konuşamazsın kimseyle klavyede yazmak çok kolay

Lapitexh için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Ne yaptysan millete bak adam beler diyor sana sapkani onune koy tabi sapkan varsa dusun papatya

-1BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Senin adamın çoktur gerek yok ben yanlız takılan bi adamım kimsenin adamı değilim yada kimse benim adamım değil Allah yukarda herşeyi görüyor 500 den millete altın aldırdınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum