Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 03:52:36
EUR 34.6173 03:52:36
USD 32.4761 03:52:36
ALTIN ONS $2325.6450 03:52:36

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlatrım 4 saatlik gümüş ons grafiğinde yükselen üçgen formasyonu oluştu , formasyon çalışırsa hedef yukarıyı kırarak , geniş taban yüksekliği kadar fiyatı yükseeltmek , zaten üçgen tavanını kırdı kıracak , takip ediyoruz , herkesin canı sıkkınken olsun şöyle bir güzellik de şenlensşn ortalık , inşallah da olacaktır

Yorumlar (92)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Hayirlisi nasip.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Tebrik ederim sizi Hocam aynen faizden uzak kalarak kazanmak için aracımızı satıp ekim ayında gümüş aldık o günden beri uğraşıyoruz kıt kanaat

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Olsun en azından faiz den uzak kaliyoruz emtia da.

6 ay once tek alma sebebim faiz almamak idi.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı bereketli kazançlarınız olsun Hocam nasip için insan vesilelere sarılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Ben al sat yapmiyorum ama altın en azından dolar tl ile ayakta kalabiliyor , hareketleri sinirli oluyor dususlerde.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

bizim de altına yönelip gümüşü azaltma vaktimiz geldi Hocam artık gümüş al sat fırsatları bitmek üzere

0BeğenmedimŞikayet

AYDINLIEFE ()

Hocam hayırlı akşamlar. Onumuzdekı günlerde 6.10 6.15 seviyeleri alım için uygun mudur. Yoksa 21 mart ve sonrası beklemeli mi?

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Bravo ben portfoyde yuzde 30 altin % 20 gumus tutuyorum mesela.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

evet bu sene gümüş beklenilenden farklı tepkiler verdi Hocam piyasalara yön verenlerin derin hesapları olmalı ki altın üzerinde baskı kurdular

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Ama rasyo mesela geçen sene bu zaman 130 du simdi 65 , ayristi altin ve gumus elbette birbirini takip ediyor ama ayristi.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

evet gold grafiği bizde gram altın yok lakin gümüş altının kuyruğu olduğu için mecburen takip ediyoruz hem rasyoyu hem altın onsu hem dövizleri

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Yükselen üçgen mutlaka yukarı , düşen üçgen mutlaka aşagı , eşkenar üçgen her iki yöne kırılabilir , bu formasyon da yükselen üçgen ve yukarı kırılmal demek yanlış olmaz. teorik bilgi böyle ama en iyi formasyon dahi %7? çalışır, fakat hem gümüş hem de altın için de aynı olması da enteresan

1BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

O grafik altın ons grafiği gumus degil

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam siteyi geriye doğru tararken gördüm elinize sağlık takipteyiz bakalım ne tarafa gidecek

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Sizi anlıyorum ama ben kendi çocuklarımdan yola çıkarak ve genel bi bakıs olarak yanlıs yaptıgımızı düşünüyorum:(
Yinede anne baba böyle nedeyim

0BeğenmedimŞikayet

Karaçoban ()

Teşekkür ederim hocam inşallah güzel bir yerden satma imkanı bulurum. Hayırlı akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ediyorum kardeşim, aklın yolu bir

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Değerli kardeşim, mart ayının geri kalanı bütün pariteler için çok zor geçecek , 6 aylık, yıllık döngüler mart ayında buluşuyor, mart bitiminde de dolunay sonrası adeta yeni hayata başlar gibi onslarda trend yukarıya dönüyor , Nisan başında emptialara yeni ilaveler yapmayı düşünüyorum Allah kısmet ederse

Karaçoban için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Katiliyorum

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Aylık gtafiğe bir bakarsanız o tarihlerde 49 doları da görmüş , yani en geç seneye 49 dolar olur ve çanak tamamlanır , çanak tamamlanır ise çanak derinliği kadar da birkaç yılda yukarı çıkar , net görüntü, şüphe dahi yok , temel analiz de bunu destekler tarzda

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karaçoban ()

İyi akşamlar hocam 10 nisanda araba alacağım anlaştık. Geçen sene almış olduğum gümüş vardı. Nisan ilk haftası için tahmininiz nedir. Rica etsem yardımcı olur musunuz

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O zaman gece kapanışı satalım:)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Dolar kuru da önemli...

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hürmetli üstadım 57 dolardan JP MORGAN a satmak isterdim gümüşü , ama emin ol o fiyattan slırss piyasya en az 150 dolardan geri satar , biz de oturur ağlarız , ah krşkrm vah keşkem diye

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam peki 4 yıl sonra kar getirisi garanti mı, sayfada birileri paylaştı 2008 yılında gümüş ons 14 dolarken 2016 yılında tekrar gümüş ons 14 dolar görmüş

0BeğenmedimŞikayet

Hilbertuzayı ()

Abi teşekkür ederim sağol

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bazen herşey çok hızlı değişir, olumsuz bir haber akışı pimi çeker ve ne olduğunu anlamadan işler terse gidebilir, bazen de iyi nçbir haber gelir taban yapmış bir parite dakikalar içinde tavan yapar, işte bu yüzden herzaman tedbirli olmalıyı full işleme girmemeli elindeki portföyğn 1/4 kadarı nskitte durmalı . Ben 6.15 ile başlattım olası geri alım senaryomu

Hilbertuzayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Değerli görüşleriniz için teşekkürler Hocam @drtunahan

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kime satacağız acaba tuna doktorum, çinlilere satalım 57 dolardan:)sabahın ilk ışıkları ile :)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Bravo aynen benim mantik budur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum