Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0646 09:34:56
EUR 34.7297 09:34:56
USD 32.6005 09:34:56
ALTIN ONS $2379.5900 09:34:56

Konu: Celrbtc

Şükür sag saglim ilk hedefine ulaştırdık. Şimdi kulp mu yapacak ? Yoluna devam mi edecek. Bekleyelim gorelim. Beraber hareket eden herkes e bereketli olsun.
Herkes e bol kazanclar.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

Merhaba başkan , celr deki fincan da kulp oluşumu için haftalık kapanışı mı görmek gerekir. Kulpa giderse nerelere kadar salar ytd. olarak.118 den çıktım. tekrar girmek için, tşk.

0BeğenmedimŞikayet

M_c_yz_ ()

İyi akşamlar @Blacksin bey celr ne yapacağız tutmaya devam mı yükselme devam eder mi

Blacksin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

Teşekkürler başkan 118 den kalan%50 yi çıktım.
Şimdi düzeltme gelirse nereye kadar olur,

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

İnşallah beklemeye devam

Vonali_25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vonali_25 ()

Onlarida beklicez kardeşim , bende de Neo ve EOS var sırasıyla 24 ve 2.30 dan elimde bekliyoruz ki kazanalım , bekleyelim kazanalım:)

Mu_ka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Celr btc 120 de çıkış yaptım. Onda sorun yok sorun RVN ile eos ta

Vonali_25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Yo hayır genel anlamda sordum aslında. Bende fazla coin yok yeni olduğum için azar azar aldım dot neo ada ve tron var
Anlamadığım için bunları aldım btc türk kullanıyorum binance kullanamafım karışık geldi

0BeğenmedimŞikayet

qaswed ()

Hocam qkc salıyor pek tutunamayacak gibi satış şu an daha mı mantıklı olur?

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Sağolasın abi 250 dolarlık 0.218 den almıştım. chz yi 0.290 try ye sattıktan sonra artık böyle coinleri satmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

maho662 ()

Hocam geldin iyiki de geldin. En başta QKC için teşekkürler. Celr almayı düşünüyorum ama 0.61 demiştiniz dimi usdt bazlı destek için. Orayı aşarsa yukarı doğru sıçrama yapar mı?

0BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Sorunuz celr icin mi?

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Şimdi ne alemdeyiz düşüşmü yükşelişmi
Yeniyim hiç anlamıyorum
Şimdiden tşkler vereceğiniz cvp için

0BeğenmedimŞikayet

Vonali_25 ()

Celr i kaç aydır takibdeyim hatta , blacsin kardeşimi baya bir zorladım sora sora , 120 STS de direnç var geride düzeltme yapabilir yada kulpsuz devam edebilir dedi , bence ona göre hareket et kardeşim stoplu gitmede fayda var ytd

Mu_ka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Abi ilk defa inatla satmayacağım diye iki tane coin tuttum elimde ikisi de çamura yattı

0BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

Bereketli olsun kardeş.118 emir çalışmış. Düşrrse nereye alım emri koymak gerekir. ytd olarak. teşekkürler başkan emeklerin için.

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Hocam phb 25 i kırarsa başka şeyler konuşuruz demiştiniz şu an 28 ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Crypto_0 ()

Seni seviyorum like :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum