Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:29:49
EUR 34.7748 08:29:49
USD 32.4684 08:29:49
ALTIN ONS $2337.9850 08:29:49

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım bu da kısa vadeli hafta açılışı beklenti yönümüz günlük grafik yorumumda da belirttiğim gibi hafta açılışı oluımlu ama ilerleyen günlerde beklentimiz çok iç açıcı değil , çok dikkat etmekte yarar var

Yorumlar (158)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

Ustad iyi haftasonlari, bende bu grafiklerden takibimi yapiyorum. Bu grafiklerden gümüs tepe ve dipte nereye kadar gider? trend cizgilerini nasil ciziyoruzla ilgili notlar veya sunum varmidir? ya da ogrenebilecegim biryer.. ben genellkkle 2saatlikte takibimi yapiyorum stoch rsi, macd ve bb de.. gecen cuma 6.23/21 bolgelerinden grafiklere gore alimlarimi yaptim. suanda satisi bekliyorum.. Buarada jön gibi cikmissiniz:)

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Evettt git gide tepe dip yükselecek ben de öyle düşünüyorum.

Hakkımızda hayırlısı olsun, çok teşekkür ederim

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ben teşekkür ederim zaten bu fırsatlar sonrası nisan ayının ortasından itibaren 6.00 altı rakamlar yerine tahminimce başlayan yükselişte o zamanlarda 6.30-6.40lardan trene binip 30-40kuruş kâr reaileze ederek devam edeceğimiz farklı seviyelerde olacağımızı düşünüyorum. Ytd

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Estafurullah o sizin güzelliğiniz kıymetiniz saygı değer kardeşim. bence kapanış gayet olumlu. sırası ile 6.45-6.50-6.55 noktalarını test etmesi durumda full tlye dönmeyi düşünüyorum.16-18 mart ve 21 mart dolunay döngülerinde güzel fırsatlar geleceğini düşünüyorum dip noktası alım yerim 5.75 emir ile giriş yapmayı planlıyorum bereketli bol kazançlar dilerim. ytd

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Çok sağ ol, teşekkür ederim.
Ben de oralarda çıkmayı planlıyorum gelirse nasip.
Bereketli olsun

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba emelll hanım bence kapanış gayet olumlu. sırası ile 6.45-6.50-6.55 noktalarını test etmesi durumda full tlye dönmeyi düşünüyorum.16-18 mart ve 21 mart dolunay döngülerinde güzel fırsatlar geleceğini düşünüyorum dip noktası alım yerim 5.75 emir ile giriş yapmayı planlıyorum bereketli bol kazançlar dilerim. ytd

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bol ve bereketli kazançlar dilerim kardeşim

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Tepki yükselişi bekliyorum,
şayet dolar kuru yuvarlak hesap 7.50 dersek ; tepe 30 dolar, dip 24.5 kabul edersek , şayet yarısını geri verirse 6.57 , 1/3 ünü geri verirse 6.35 olur. Yani 6.35-6.57 aralığı uygun satış aralığı olabilir , en tepeyi beklemek herzaman risklidir

Kamanli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Biraz önce yorumlarınızı okudum ve perşembeden önce bende çıkmayı düşünüyorum illaki bi düşüş olacak o zaman tekrar alttan alırım hocam
İnşallah verdiğiniz değerleri pazartesi salı görürüz hocam . emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Geçen hafta tepki yükseliş degerleri paylaşmıştım tekrarında yarar var ; düşüş degerinin 1/3-1/2 değerini geri verecekse , gümüş için bu degerler 6.35-6.57 aralığına tekabül ediyor TL bazında

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Hocam tahmini ne ile açar ve kaçı görür . Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kamanli ()

Üstadım 6.29 ortalama ile bekliyorum. Pazartesi veyahut salı satış öngörünüz nedir. Ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

bereketli olsun üstadım

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

7.70 ler gelince full bozdum kademeli olarak 7.64 e kadar dövizi, ve alımları dolarla yaparken , TL ye geçtim, TCMB faiz artırır ve dolar düşecek fikrine göre gardını aldım , tersi olursa zaten yeterince emptia var gene karlı çıkarım

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Aynen yuxde 30 bende de.

0BeğenmedimŞikayet

İkrime ()

Çok güzel oldu kısa vadede önümüzü aydınlattınız abim benim.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

%30 NAKİT, trade hesabının,

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Hiç nakit yok mu ?
Full emtia mi yani

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Ben ana parayı 3/1 döviz 3/2 gümüşü 4/3 gümüş 4/1 tl olarak çalıştrıyorum 3 aydan beri hiç zarar etmedim dolarlada gümüş alıp satıyorum ama dolar bulundurmamdaki amaç geçenyılki süper düşme 3,60 dan 2,25 gibi durumlarda doları bozup alım satım yapmak içindir.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

%70 emptia, bunun, %70 ü gümüş, %3 u altın

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

2 portföyğö var , evladiyelik ve trade için . Evladiyelik olanı satmıyorum , bu yıl 50 dolar düzeyine kadar ons bazında artış beklentim var , trade stratejimiz 30-35kutuş karı görünce satmak, bazen grafik desteği olursa 45-50 kuruş olabiliyor, şu anda trade portföyünün %70 ile emptia, bunun 2/3 ü gümüş, 1/3ü altın

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Full TL idim gümüşte düşüşü görünce kademeli alım yaptım %70 gümüş %30 TL deyim pazartesi salı full TL ye geçmeyi planlıyorum, f
Döviz hiç yok ,18 martta faiz artışı bekliyorum

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Portföyünüz nasıl biraz anlatirmisiniz yüzdeleri ile

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Açılış pozitif başlayacak gibi, ben bunu satış fırsatı olarak görüyorum ve yeni alımlar için bu seviyeleri riskli buluyorum , elindekilerin tamamını satarak Nisan başına kadar yeni alım fırsatı bekliyorum , bana göre 6.10 altı her seviye alım için uygun , ama 5.50 bekleyen çok kişi var sitede, o rakamlar bence hayal

dejavue_1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Önümüzdeki 3 gün içinde boşaltcam demiştiniz , şuan full tlde misiniz hocam... Değilseniz ne zaman full TL var aklınızda

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Önümüzdeki 3 gün içinde boşaltcam demiştiniz , şuan full tlde misiniz hocam... Değilseniz ne zaman full TL var aklınızda

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Sayın hocam şuan alım yapilabilir mi diyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Merhaba. Yükselirse dönüş yapma ihtimalini gördüğünüz yer neresi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Pazartesi biraz yukarı yönlü ivme ile gideceğimizi düşünüyorum orada 6.45-6.50-6.55 buraları yakarsa full tlye geçip bekleyeceğim sizede bol bereketli kazançlar dilerim sayın hocam. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymet li arkadaşım rahatsız ettim kusura bakma. dediginiz nokta ytd olmadan tl olarak değeri kaç yada ons olarak saygılarım la ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum