Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 11:45:22
EUR 34.7471 11:45:22
USD 32.3863 11:45:22
ALTIN ONS $2339.5050 11:45:22

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Bu grafikte yazan rakamları nasıl kendinize göre kullanırsınız? Yatay mavi ince çizgi karşılığına denk gelen ons dolar fiyatları destek görevi görür bunlar üste doğru ilerledikçe direnç olarak karşımıza çıkar, mavi rakamların mumları kırmızıya döndüğü zaman parça alım yerleri olarak kullanılabilir, ortada sağa doğru bir kırmızı çizgi var ve ondan sonra da yatay yeşil çizgiler karşılığına denk gelen ons dolar fiyatları var, bu fiyatlara yeşil mumlar ile ilerlenip buralardan yeşil mumu yutan yeşil mumun sağında kırmızı mum oluşmaya başladığı zaman ise kâr satışları yapılabilir, baktınız ki bu yeşil çizgilere denk gelen yeşil mumlar 2 tane hacimli oluyor, dirençleri aşma ihtimali ve daha üst seviyelere çıkma ihtimali var ise bu ihtimali satın alarak yükseliş yönlü alım yapabilirsiniz amma bu alımlarınız daha öncesinde aldığınız miktardan yüksek olmaması şartı ile olmalı. Bu kadar açıklayıcı bir yoruma da emek karşılığı ne kadar olmalı? Ytd

Sabah şu grafikte belirttiğim rakamları nasıl takip edebilirsiniz ve kendinizi nasıl şelalecilerden koruyabilir ve kendi başınıza nasıl işlem açıp kapatabileceğinizi alt yorumda da yazmışım. Kaçtan geri dönmüş ben size söyleyeyim 26,37den. Peki şimdi altta hangi mavi rakam var? Durun siz bakmazsınız şimdi, ben yazayım. 25,78 ons . Peki bu ne onursal diye sormadan ben yazayım. Onsun destek bölgesi. Burada desteği bulur mu bulmaz mı takip edecek elinde TL olan kişi. Baktı geri dönüyor parça alımını yapacak, baktı aşağı gidiyor ,25,58e denk gelen mavi çizgiyi bekleyecek. O an dolara bakmayacak, ons yönlü geri yukarı dönme ihtimalini satın alacak. Ytd

Yorumlar (122)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yazık oldu beni bitirmeye çalışan arkadaşlara. Halbuki güzel bir fırsat vermiştim onlara bu alt yorum ile. Çok beklediler 24,7 seviyesini :)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Bu alt yorumlari okursaniz dün gms grm 6.41 gecemedigi an neyapilmaliydi kücük bir ayrintidir 5 defa kafa vurusu dedigimiz an.

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Hope12 alt grafikte yazanları inceler isen belki soruna sen cevap bulursun.

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

@Eren_Hercai bu yazıyı ve profil yazılarını oku lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Okuması var ise sorun yok. Bak ben anlamayana anlatmışım, Bilal anladı bence.

grafikte yazan rakamları nasıl kendinize göre kullanırsınız? Yatay mavi ince çizgi karşılığına denk gelen ons dolar fiyatları destek görevi görür bunlar üste doğru ilerledikçe direnç olarak karşımıza çıkar, mavi rakamların mumları kırmızıya döndüğü zaman parça alım yerleri olarak kullanılabilir, ortada sağa doğru bir kırmızı çizgi var ve ondan sonra da yatay yeşil çizgiler karşılığına denk gelen ons dolar fiyatları var, bu fiyatlara yeşil mumlar ile ilerlenip buralardan yeşil mumu yutan yeşil mumun sağında kırmızı mum oluşmaya başladığı zaman ise kâr satışları yapılabilir, baktınız ki bu yeşil çizgilere denk gelen yeşil mumlar 2 tane hacimli oluyor, dirençleri aşma ihtimali ve daha üst seviyelere çıkma ihtimali var ise bu ihtimali satın alarak yükseliş yönlü alım yapabilirsiniz amma bu alımlarınız daha öncesinde aldığınız miktardan yüksek olmaması şartı ile olmalı. Bu kadar açıklayıcı bir yoruma da emek karşılığı ne kadar olmalı? Ytd

Sabah şu grafikte belirttiğim rakamları nasıl takip edebilirsiniz ve kendinizi nasıl şelalecilerden koruyabilir ve kendi başınıza nasıl işlem açıp kapatabileceğinizi alt yorumda da yazmışım. Kaçtan geri dönmüş ben size söyleyeyim 26,37den. Peki şimdi altta hangi mavi rakam var? Durun siz bakmazsınız şimdi, ben yazayım. 25,78 ons . Peki bu ne onursal diye sormadan ben yazayım. Onsun destek bölgesi. Burada desteği bulur mu bulmaz mı takip edecek elinde TL olan kişi. Baktı geri dönüyor parça alımını yapacak, baktı aşağı gidiyor ,25,58e denk gelen mavi çizgiyi bekleyecek. O an dolara bakmayacak, ons yönlü geri yukarı dönme ihtimalini satın alacak. Ytd

https://yorum. altin.in/konu/25732267- bu- grafikte- yazan- rakamlari- nasil- kendin ize- gore- kullanirsiniz- yatay- mavi- ince- c izgi- karsiligina- den

Bir_yolcu52 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Atilla ile küsüm:)

Goldhunter_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Onur hocam kızma adama hiç anlamadığını söylüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Atilla mayda abi o:)

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hayda İsmail mayda. Bilen adama yazmıyorum zaten. Bilmeyen adam bilsin diye yazıyorum. Gümüş ons grafiğini takip edemiyor musunuz. Grafiğe ve yazıya baka baka , okurken görüp anlayıp yapacaksınız. Yazmışım oraya. İstersen hesap numaranı bana yolla ben komisyonla yapayım işlemlerini.

Eren_Hercai için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Orada acimaz satardim besinci vurusunda kesin geri donerdi drencten cünki dostum ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Daha ne yapılabilir ki onur abi. Hem paragrafı yazmışsın hemde ana düşüncesini çıkarmışsın :)) tebrikler.. Özellikle de ons ve doların eşitleneceği rakamı neredeyse 1 ay önce soyledin helal olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Soru güzel

Eren_Hercai için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Eren_Hercai ()

Onursal abi bana kızma lütfen ama şunu söylemek istiyorum. Peki benim gibi elinde bir miktar alinteri nakiti olupta grafikten hiç anlamayan nerde ne zaman ne yapacağını bilmeyip hata yapmaktan korkup bekleyen ama burdan kazanacağı bir miktar ile bir faturasını ödemeyi yada bir mutfak alış verişini çıkarmayı umut eden bu kardeşin ne yapacak.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hatırlamam mı hiç dostum. Nasıldı:)

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Dostum altin ons takip zamanimizi hatirlarsin badanaj eden ons ; ))

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Seni gönülden tebrik ederim.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bir kişi okuyup anlamaya çalışsa ve kendi takip edip kendi işlem yapsa , bana yeter.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi anlayana balık vermeyi değil de tutmayı öğretiyorsun. Anlayan ekmeğini yer :)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bana veya takip ettiğiniz ve usta, üstat hoca diye saygı çerçevesinde hitap ettiğiniz kişilere sorduğunuz, nerden alalım, nerden satalım acaba diye sorduğunuz sorulara tüm cevapları bulacağınız bir ons gümüş grafiği bu alt grafiktir. Grafiğin ana yorumunu lütfen okuyun. Sonra grafiğe bakın anlayın. Lütfen.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

5 gün önce şu grafiği atıp aşağısına da nasıl kullanılır , kullanma kılavuzunu yazdım. Merak eden arkadaş 26,32 ye değip 25,7lere kadar gelen ve desteği direnci nasıl çalıştırdığını görebilir.

0BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Aynen öyle abi en fazla Nisan sonuna kadar al sat yapılır son kez belki 5.9x ler gelir orda değerlendirme yapcam inşaallah bende altın var abi 192 Gr 459 ortalama ile bekliyorum İNŞAALLAH zaman sıkıntım yok gümüş için 5.9x bekliyorum gelirse şayet bu hafta alacağım 6.1x lerden almaya başladım artık takibimdesiniz abi bir kaç kişi ile birlikte sağolasın bilgilericin

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hiç olmazsa elle tutulan, gözle görülen, yer altındaki gerçek madenlerden çıkartılan, kişisel ve sanayi yönlü kullanılan , para olarak basılmış ve kabul görmüş bir maden. Ne olduğunu birçok kimsenin bilmediği sanal para değil.

BAFRALİ5516 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BAFRALİ5516 ()

Teşekkürler onur abi orta ve uzun vadede çok yüksek kazandıracak emtia bencede

0BeğenmedimŞikayet

dogu23 ()

kütükleri kesmeye devam:)) Allah yardımcın olsun...

10BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yükseliş benim bakış açımdan. Her grafiğe baktığım zaman yükseliş görüyorum, daralan zaman görüyorum, alt destekleri kademe kademe yükselten bir gümüş görüyorum, rasyoda dirençleri yoklayan bir oran görüyorum, gelecekte sanayi sektöründe gümüşün daha değerli olacağını görüyorum. Bunları ben görüyorum. Baktığım yer farklı olabilir.

Yukarıçakmaklı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yatırımın amacına aykırı. Maliyette satılması , eğer ki piyasada düşüşe yönelik genel beklenti yoksa yapılmamalı.

Yukarıçakmaklı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Madem sen akşama gelecek diye gözükmüyor 6,90 diyebiliyor ve bunu görebiliyorsun, bana neden 6,9 ne zaman gelir sizce diye soruyorsun. Cevabı alıyorsun, beğenmiyecek ve inanmayacaksan neden soruyorsun. Dünyanın ortası neresi hocam? İşte tam burası demiş. Nerden biliyorsun? İnanmazsan ölç demiş. Sırf beni birşekilde zora düşürecek soru soruyursunuz, bütün sorulara iyi niyetli sorulduğu düşüncesi var ya bende, bende aynı şekilde cevap veriyorum iyi niyetle. Gel gör ki sana verdiğim cevaba burada beni takip eden hiçkimse inanmaz.

fb3419 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum