Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 15:24:09
EUR 37.3969 15:24:09
USD 34.2832 15:24:09
ALTIN ONS $2656.5450 15:24:09

Grafiği gönderen: Kerembulut

Bitcoin de olası senaryom böyle olacağını tahmin ediyorum ama zaman olarak çok farklı işleyebilir.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

@Blacksin başkan aşağıda ki grafiği inceleyin hafife alınmaması gereken bir grafik tahminlerime göre.

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Evet bu gun bıraz sınır oldum da.. Ama satmam abi beklıycem beraber satacaz ıns. 100 olmadan satmıycam.. Söz :)

BRAVEHEART1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Saygı hürmet bizden ama bak herkes nasıl tanımış seni satar o diyor Allahtan iyi dayandın:) Bu kadar dayandın yapma etme sakın ben demiyorum sen de biliyorsun gelecek güzel günler amaç o zaten yıpratmak bıktırmak sevindirme başkalarını.. Yeğenlerim için sabret zarar düşünme arkana yaslan laf olarak yazmadım hiç bir zaman gitmedim bak hep geldim zarar yok at kafandan kar var güneşli güzel günler var :)

Serkan_21_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Vlaben iyiki tanımışım seni. Gburdakı herkes benım ıcın degerlı lakin senın yerin cok farklı abım
Cansın sen.. :)
Saygılar abım benım

1BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Sen de öylesin :) eksik olma kardeşim varlığın yeter ben şimdi toplantılar bütçeler hedefler ışıltılı bina vs ama aklım kalbim köy de bahçe de senin varlığın bile ben oradaymış gibi rahatlatıyor huzyrlu günler temiz hava deniz kokusu çimen kokusu için sabrediyorum işte şehrin göbeğin de iyiki tanımışım seni

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Çok teşekkür ederim öyle yapacağım 78 de sert bir direnç olduğu söyleniyor çok teşekkür ediyorum iyi geceler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Oturup dizine vuruyodur neden chz almadim diye :)

Gümüs_baligim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Biz de satarsak bitti neo:)))ha bi de 1 milyon dolarlik alim yapan balina ağamiz var:))(

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Allah razı olsun dusunmwn bıle yeter senın o guzel kalbin yeter.. Tabıkıde Beklıycem.
İlaki kazanacaz İnş.
Üzülmüyorum abi. Bunu duaunme sen
:) adamsın sen..

1BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Bence alınır 33 den alıp x2 çünkü görüyorsunuz bilemiyoruz ne olduğunu kar cep de güzel kaç defa karımız gitti beklemekten

Menekşe_3544 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

12 mart bozdu işi. Istiklal marsinin kabulu idi o tarih. Ayı ñin o zamanda gelmis olmasi kötü. Endiseye mahal yok diyorlar tabi. Ama gecmisi inceleyince her zaman icinde ufakta olsa korku olmasi lazim. Güven esas kontrol şart:)))

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

:) Sinirin ev de olman monoton iş başlasaydı kafan orada olsa takmazdın şimdi ev de kurup duruyoprsun çok doğal

2BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Yoo maalesef çok geç başladım ve bilgim yok

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

İlla düştüğü zamanlar olur nakit bulunsun yeterki

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Hepimiz neo dayız :)) sanrım 5 10 kısı kaldı:))

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Girince sana yazıyorum zaten biliyorsun. Keşke ben o zaman sana o seviyeden aldırmasaydım kaldık öyle gözüne far tutulmuş tavşan gibi daha şubat ayında 57.000 geldi düşüşü düşünmeliydik ve altlar görüyorsun şimdi o seviye de değil ne yapalım oldu artık ama sen üzülme sakın düzelecek Nisan ı bekle göreceksin iyi kötü gün de yanındayım

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

neo da var bisey.. Bende kiyamiyorum. Bunca zaman bekledim. sabah 50 den almak istemem.

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Üzülmüyorum :)) sadece sinirleniyorum. Pıskolojık bır durum :)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Endişeye mahal yok diyor ustalar :)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Sen bu sporu yapıyorsun :) maşallah

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Ya zatwn elimizdeki malin cogu neo. yukselmedi ki dussun:)))hadi dussun 35 e.. o da bi ihtimal.. Bende bilemedim:((

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

İyi ki geldin abi.. Bılıyorsun seninle sohbet edince pıskolojık olarak rahatlıyor. Nedense.. Sende olmasan belkı coktan zarar etmiştim.. Iyı kı varsın :)

1BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Neo ellemiyorum nakit olacak kadar karda olanlari %50 satıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Evet 45 bekliyorum 60 k da sonra 74 ön görüm o şekil de çok takıyorsun kafana ve buradan çok etkileniyorsun yapma üzme kendini

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

Önce 74 gelecek yani hadi inşallah rahat Bi uyku çekeyim o zaman :)

Kerembulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Bir düzeltme daha olacak yanı olamaya bılır de tabi.. 74 k görmeden bir dip daha yapıp ordan 74 bekliyorsun sanırım. Ins bıdaha dusmez :))

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_3544 ()

78 usd den yüzde 30 kar cebe alınır mı hocam neo da

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Büyük bir zaman dilimin de sonlanan diyagonel ihtimali var diyorum önce 74 seviyeleri belki daha da üstü ordan da aşağı salacak gibi sonra tekrar yoluna devam edecek :)

0BeğenmedimŞikayet

BRAVEHEART1 ()

Neo Kardeşim

Dadaş2521 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_21_ ()

Bazen sinirleniyorum ama yinede sabırla beklıyom
Ins 100 gelır herkes sevinir..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum