Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:48:40
EUR 34.9839 11:48:40
USD 32.2051 11:48:40
ALTIN ONS $2414.8350 11:48:40

Konu: @Aziz7117 tüm zamanlar analizi dir.

Kriyt ()
Ons

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Bu ayı atlattıkmı önümüz açık bu ay 1800 lere giderse rahatlar

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

@isayk hocam ONS altın tahviller yüzünden perişan oldu ... Önümüz ne zaman açılacak ? 1950 ortalamam var

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

hee .. pardon krıyt a yazacaktım.. ))

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Müdür sen başkasıyla karıştırdın heralde

0BeğenmedimŞikayet

Albatros79 ()

Hayırlısı olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

obo tobo olan ..

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Tabiki etki eder ama 1800 lere attıkmı önü acık inşallah

Albatros79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Hoş bulduk kardesim nasılsın

PROFESÖR_ÇEVRİM_MAHMUT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Fikirlerin için sağolasın grafiğide attırdıgın iyi olmuş önümüzdeki dönemde inceleriz

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Hangi toboyu

0BeğenmedimŞikayet

Albatros79 ()

Eyvallah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Paritenin yükselmesini sağlar oda ons destek verir

Albatros79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

:))) şu tobo luyu atarmısın sana zahmet..

0BeğenmedimŞikayet

Albatros79 ()

Abi bu ABD 10 yıllık tahvil faizleri düşüyor o etki eder mi onsa

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Bu grafiye göre şunu anladim2036 yılında dolar TL nin altina dusuyor

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

her grfaık kişiyi bağlamaz mı herkesın bır öngörüsü olmaz mı ben tum zamanlarda böyle öngördum.. neresi yanlış sana göre.. burda ürkutucu olan etrafım dahıl herkesin altının düşmeyeceğine olan ınançtır. ve bunu pıyasa yapıcılar çok ıyı bılıyor.. ben buyuk bir varyasyon yaptım.. ve ırkıldım neredeyse 2 nolu duzeltme ellıot çekılmelerıne göre neredeyse bu yukselen trendın ılk zamanlarına yakın yerde bıtebılıyor.. ve ben bıu benı urkuten rakamı herkesle paylaşmak istedim. gelişen olaylar ve dunyadaki tum hareketlere bınaen bunun da gerçekleşebılme ihtımallaerının gıttıkçe arttığınaşahıt oluyorum ve sadece bu amaçla hayallerin ve aşırı klasık beklentilerin yıkılmasına ne kadar engel olabılrım veya ınsanları bu da var dıye uyrı yaparım gayrtei içindeyım... vesselam...

1BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Bence birazda fofmasyon calismalisin sadece eliot ile olmaz

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Ama bu grafikle bu gunden bu rakamlari telafuz etmen seni yanlis anlatiyor bu artik uzun uzun vade tabiri ve insanlari 1400 diye diye demorilize ediyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

ben yarın demedım ki farkıonda isen tarıhleri aşağıda kestım...

1BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Kusura bakacakta cokk ucuk bir analiz aylik grafikte bu olayin ilerleyisi 10 sene alir

0BeğenmedimŞikayet

06RFK46 ()

Aziz abi dalga 3 uzun olacak ama sende çok uzatmışsın abi

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

teşekkür ederımmm... elıne sağlık .. )))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum