Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:23:07
EUR 34.9839 22:23:07
USD 32.2051 22:23:07
ALTIN ONS $2414.8350 22:23:07

Konu: Bu çok önemli bir çalışmayı benim için.

Kriyt ()
Ons

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

ben sapıkmıyım neden zevk alayım.. ya hoşuma gıtmeyen uslup ıle hıtap edılmiştir sahdısıma yada ona benzer bir şey.. bazen yanlışlıklada olabılıyor.. soyleyen oldumu derhal açıyorum.. sıkıntı yok.. yeterki saygı sevgı varolsun...

mfsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Albatros79 ()

Eyvallah abim asıl sen kusura bakma öyle anlamsızca bi engel olunca anlam veremedim

Aziz7117 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

kaldırdım engelini.. ben kımseye kın gutmem.. sebebını şimdi bılemem.. belliki tersime geldin.. kusura bakma..

Albatros79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Albatros79 ()

Hayır acaba istemeden bi saygısızlık bi ayıp mı ettik diye yoksa keyfi bilir

mfsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mfsa ()

aziz7117 daha önce sebepsizce eski ismimle beni de engellemişti. Ben de anlam verememistim. Zevk alıyor olsa gerek. Takma sen de onu engelle kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

@Aziz7117 abi top sende

Kriyt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Tabiki sıkıntı yok benim için. kriyt at Hot diye gidiyor. Tam yazınca msj düşmüyor:)

ozdemirilhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Hmm anladım abi teşekkür ederim. Eş kenara bakacam. Dikkate alacam. Aşağıya derlerse işte o zaman çizmediğim senin 1160 dan gelen destek trendini oluşturmak zorunda kalırım. Ama onu pek çizmek istemiyorum. Onun zamanı 6 ay - 12 ay sonra oluşacak diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Onur_akkız ()

Mesaj yazdım kendisine

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

nasıl nasıl? kryt ın sayfasında maıl adresını göremıyorum.. ?

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

1572 ve bir kısmı o zaman kapanacak... yazarım..

Onur_akkız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Aynen abi bizde gormus oluruz hem @Kriyt

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

ha maılle tabii olur uyar..

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

nasıl olcak o?

0BeğenmedimŞikayet

Albatros79 ()

Bu aziz7117 isimli arkadaş beni engellemiş sanırım yorumlarını göremiyorum hayır aramızda bi sohbet muhabbet olmadı anlam veremedim bi sorarmısınız kendisine rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

Abj senin grafigi @Kriyt abiye atsan maille o paylassa bizimle olurmu tabi @Kriyt abi icinde sorun yoksa:):))

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

ihlallerı zaten dıkate almadığını yazmışsın.. onemli olan ardında ki tepeler.. ve bir kaç kez teyıt edılmiş ise o kanal doğrudur.. o yuzden ıhlal ıhlallıği ile kalır.. adınıda koyuyorlar boga tuzagı ayı tuzagı vs.. en buyuk etkenden bahsedeyım sana.. konjuktürde ki kgelişmeler kanalın alt ve ust çizgisini değiştirebılır.. buna kırdı dıyorlar ya.. ınebıldığı yere kadar ıner ve sonra o dıpten sağda solda eş kenar aranır.. ve yenı kanal oluşturulur. artık ya kanal buyumuştür yada degişmiştir.. buna dıkkat etmeni isterım.. kanala degdi ve tepki verdi şu an izliyoruz.. delicekmi yani aşağılara sarkarak kanal genişliğinimi arttıracak yoksa başka bir kanala doğru adım mı atıyoruz.. izlemedeyız..

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet__035 ()

Aziz abi ben seni 2020 yılının mart ayından beri biliyorum abi yeni değilsinki sen ve sen gerçekten çok iyi takip ediyorsun abi ben kefilim sana ve seni kasım ayından taaa şubat ayında olacak olanları tahmin ettin takip ettiğin kadarıyla ve hepsi de harfiyen geldi senin sayende 10 bin tl kazandım abi bence seni bilen biliyor kendini üzme bence :)))

0BeğenmedimŞikayet

Akhenaton2 ()

Abim bu çalışma çöp olur yazayım şahit site:) seviyorum abimi gızma ha:))gördüğümü yazarım emeğine sözüm yok buda burda kalsın not...

0BeğenmedimŞikayet

Onur_akkız ()

Nereye kadar bekliycen abi bu selleri kaça kadar

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

tabiki 16 da var.. 19 da.. ))

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

AYLIK GRAFIĞIM.. ( TUM ZAMANLAR)
grafık atamıyorum ama hayal et.. ellıot dalga teorıme göre..

0 noktam 270 dolar..1, dalga 270 ten 1921'e ilk tepe...
2 dalga düzeltme kanal dibi1166 (1921 den 1166' ya)
3 dalga 1166 dan 4580-4600 ' e varacak..
Burada keselim şu an 3 dalganın içindeyız.. ellıot dalga teorisinde 1-3-5 itki dalgalar kendi içinde yıne 5 dalga halinde yukselirler.. Şu an biz tum zamanlar grafığımızın 3 ncü dalgasının içindeyız.. beş dalga halinde oluşacak ve 1nci dalgayı 1166 dan 2075 e kadar yaptık... şimdi 2 dalgayı tamamlamaya gıdıyoruz... bu da hesaplamalarıma göre 1375-1390 aralığında son bulacak... şu an oraya gitmekteyız dıye düşünüyorum... devamını ılerleyen zamanlarda anlatırım.. )))

0BeğenmedimŞikayet

Onur_akkız ()

Aziz abi sell pozisyonun duruyormu 1718deb

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

@Aziz7117 abi sana yazmıştım.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Zaten ihlaller grafikle tepesini oluşmadan önce vermiyor bu yüzden bunları o zaman oluşturup not alıyorum ben. Oluştuktan sonra trend çizgisi üstünü sade haber tepkisi diye yok sayıyorum abi. Zaten dikkat edersen şu andaki 1717 trend aşağı düşüş kanalı da sadece bu çizgi ile oluşuyor. Ama genede bu yazdıklarımı okuduktan sonra yorumunu bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Abi ben 3 dip kesilmesinin anlamını öğrenmek isterim demiştim. Ama gene de teşekkür ederim. Şimdi 1960 tepesini neden es geçtim onu diyorsan abi o haber akışlı tamamen tepki yükselişiydi. Teşvik ile çıktı ve 2 günde yükseldi diyebiliriz. Bu durumları ihlal alıyorum ben. Çünkü genel izlenim ihlaller grafiği bozuyor ve teyit noktalarını d değiştiriyor. Dediğin gibi yaptığımızda ayrıca trend çizgisi mumlara az değiyor bu bile bende çok sağlıklı çalışma olmamış oluyor. :)

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

o zaman şöyle o tepelerden çizgiyi öyle değil 2075 1965 ve 1875 tepelerı var oradan paralel cahanel aparatı ıle çek aşağıya kanalı da oluştrusun.. aşağıdaki kanalın kenarı 1865 teki 2075 ten aşağı arkan dıp olucak şekılde bu kanalımız... buna bakıp gunluk saatlık dört saatlık beklentilerini veya formasyonlarını gulayabılırsın..

0BeğenmedimŞikayet

ozdemirilhan ()

1710 emir calismis asagida kaldim inmiyorsa vicdansiz

0BeğenmedimŞikayet

Aziz7117 ()

bezdırme başka bir şey demiyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Kriyt ()

Yok işte ama iddialı konuşmak yok. Daha dip istiyorsak ki o da var. @Aziz7117 abimizin trendi 1160 dan gelir o da 1540 ları destekler. Ama o aziz abinin çalışması:) ben oradan çekmiyorum desteği.

Parmaksz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum