Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 19:00:26
EUR 34.7667 19:00:26
USD 32.3633 19:00:26
ALTIN ONS $2360.4100 19:00:26

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons sanırım tesadüfen durdu.

Yorumlar (91)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aynen öylee kardeşim fiyat bir yere gidecekse onun tetiklicek bir haver veri konuşma gereklidirr

tolga06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Tekniksiz grafiksiz olmaz bu işler. Temel haber sadece süreci hızlandırır. o yüzden de hep derler ki teknik haber bekler. takılmayın kimin ne dediğine bence. Hayırlı kazançlar diliyorum

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teknik çizer temel uygular derler haber arkadan gelir çogu zaman..

Brewheart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Majestelerii99 ()

Hocam şuan için sizin düşünceleriniz nedir gram konusunda yükseliş olurmu

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

selamlar kardeşim, ya hiç bir fikri olmayanlar nasıl bu kanıya varıyor anlamıyorum teknik analiz işlemez deyip çıkıyorlar ya her koşulda teknik işler ama görecelidir bu işde biri bakar düşecek der digeri bakar ralli başlıyor der

Bybonusss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Brewheart ()

Piyasa Spekülasyon haberleriyle yürüyor bu ara piyasalar verilerden bı cacık olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Oraya kalırsa dostum ön görü iç değil duygular :)) takılma fazla biliosun burayı :) seviliosun keyifler iyidir umarım

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

neye göre işlem yapılmalı sizce ? grafikeri kapattık mesela nerden alıp sattıgımıza nasıl karar vericez

0BeğenmedimŞikayet

Brewheart ()

Ons 2000 lerdeyen demiş Ziyaaa

0BeğenmedimŞikayet

Brewheart ()

Bu dalgalı piyasada grafiklerle yola çıkılmaz nice yatırım danışmanı perişan oldu. usd/ons paritesi yapılmış sen ons düşecek diyosunya USD 8.50 dayanır o zaman

1BeğenmedimŞikayet

Katatess ()

Ben tuttum hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

sen kadar sacma bir yorum adam kahin mi insanların bir emgi var saygı duyman gerekli begenirsin yada beyenmezsin alırsın bilgiyi, yada almazsın grafik e gore yorumda bulunmuş bu altın işi bir habere bir olaya bakar normal sartlarda grafikler her daim işler

üstad54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ne duymak isdersin mesela?

üstad54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

üstad54 ()

Bu da yorum mu..!

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

demek ki günler önceden biz bu bölgeyi tesadüfen söylemişsiz. şimdi paylaştıgım grafiklere bak isdersen yada daha geriye gidip 2000$ da bu seviyeleri konuştuk ama o zaman bi çok kişiye inandırıcı gelmemişdi..

0BeğenmedimŞikayet

Brewheart ()

Grafik istatistik yapanlar inişi tesadüfen durdu demiş nerden kaldı bilimsellik yokmu bir açıklaması

0BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Aynen kardeş

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bitkoin ile hiç ilgilenmiyorum ama altın çıkılacak degil alınacak yerlerde gibi..

Tubikrb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hemen gidicek demiyorum zaten önce bir süre yatay dinlenme yada dip çalışması gibi birşey olup sonra belki senenin ikinci yarısı yada daha ilersi bir zamanda olabilir ama 1683 altında kapanışlar genel trend içinde işi çok uzatır ve çok aşıgıdaki bir yeri hedefler orta vadede.

Suskun0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tubikrb ()

Altından çıkıp bitkoin e geçmek mantıklımı

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

İhtimalde olsa buna inanasım var abim:) hayırlısı inşallah

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet. Risk alınabilecek bir noktadan döndü. Trend degişimi bile olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Böyle bir ihtimal yok degil. Ama emin degiliz.

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Alt tarafı basit bir çizgi. Destek hattı diyoruz. Fiyatı tutan ve trendi döndürebilen ...

Majestelerii99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Kâmil 1818 üstünde haftalık kapanış olursa dediğin olabilme şansı var lakin ben üstünü düşünmüyorum kendi acımdan sadece düşüncemi dile getirmek istedim saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Bunu duymayı özledik gerçekten, inşallah bitmiştir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

pek düşmesini beklemiyorum artık onsun, düşüşün bitmiş olma ihtimali yüksek

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

İnşallah hocam, 1683 altında kalmasın artık lütfen

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aynen tam gitmesi gereken yere kadar gelip düzeletmesi bitmiş olabilir bir süre yatay gidip 2000 dolar üstüne gidicek olan trendi başlatabilir 1683 altında kapanış yapmamak şartıyla..

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Burdan gidermi acaba halil abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum