Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 15:31:10
EUR 34.7667 15:31:10
USD 32.3633 15:31:10
ALTIN ONS $2360.4100 15:31:10

Grafiği gönderen: super_conqueror

Ons sanırım tesadüfen durdu.

Yorumlar (91)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Halil abim o Fibonacci çağdaş'ım olsa gider Alnından öperdim Adam yaratıcının saat eserlerindeki altın oranı bulmuş. bulduğu oransal değerler sadece matematiksel Mühendislik alanında değil kitle davranış hareketlerinde bile kullanılabiliyor nasıl güvenmezsin:))

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dadaşşbey ()

Ama sabaha dogru 422 oldu

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tamam her yukselisin ve dususun bir düzeltmesi olur dadaaim fiyat herketleri dalga dalga duzletmelerle yurur gider

Dadaşşbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dadaşşbey ()

Akşam kuyumcuda bozdururken sayfada gram 418.63 tü :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Daha önce ons altının böyle çizgileri çok kolay kırdıgını hatırlıyorum. O yüzden çok kimseyi terste bırakmıştır. Fibo seviyelerine o yüzden daha çok güveniyorum. Bu çizgiler yeri gelir tuzak olur malesef.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ah dadasim ah ne deyim ben sana aksamdan bu yana 12 saatin kaldi bakalim nerden atlayacan trene

Dadaşşbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

41ahmet41 ()

kardesim kolay gelsin ons hakkinda bilgin nedir dolarada yukselis arkasi hafifte oksa cekilme yapti gram vaziyet ne durumda gozuyor yujari yol alabilirmiyiz onsta?

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Oyle olsa benim çiziklerim tutardı ta 1760 larda ki buralara kadar gelmezdi:))ayrica dolarin yaptığı dunku yükselişin duzeltmesinden istifade kafasını kaldırmış olabilir ons, cizgiyi yine deneyebilir gerci denemese benim icin daha iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

Dadaşşbey ()

Hocam duvara çöp sok akşamdan beri bir gram almadim noluyo bana böyle dibinde dibinde alacam :)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ben senin 3-4 yıldır burada salladıklarını yazsam kitap olur. Ama yazmıyorum neden biliyor musun?

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinan0101 ()

Kesin öyledir :))

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Basit bir çizim. Herkes yapabilir :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Her halukakarda tepki yükselişi olması gerekiyor. Ama şimdilik trend döndü diyemiyoruz.

Majestelerii99 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

İyi yapmışşsın :)

Katatess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Makara yapmıştım :)

Sinan0101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ayrıca biz buna teknik analiz diyoruz senin gibi dusunenlere inat bilakis bir sanat oldugunu dusunuyorum zira kişinin kendine has bakis açısını cizgilerle ortya koyuyor

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

benim favorilerim bankalar %100 getiri potansiyeli var bana göre.. sabırlı olana tabiki :) altının acelesi yok yani..

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinan0101 ()

2 gün öncesine kadar övüyordun grafiklerini fikir danışıyordun Halil abiye :))

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Tşk hocam birde hisse neler olabilir uzun vadede bir iki yıl ama karı güzel olan :))

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Boşuna ugrasma mahmutcugum halil abim bu isi biliyor :)))

5BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

onsda dip diyebiliriz 1683 altında ay sonu kapanışı yapmadıgımız sürece gram içinde 411,30 altında hafta kapanışı gelmezse burası güçlenir ve bir kademe alım düşünülür ful işlem yapmadıkdan sonra 4/1 3/1 gibi, fakat trend hala düşüş trendi bir al sinyali yoktur.

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hislerlemi ortada bir sürü grafik var çok komiksiniz

tolga06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Çizgi işi kolay istediğin gibi çekebilirsin istersen 1680 olan çizgiyi 1600 koyabilirsin boş iş bunlar bu arkadaş 2 ay önce onsa 1880 dip diyordu

-1BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam yani burası dipmi oluyor sürekli yatay halinde çünkü

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Cizgi tutmuş halil abim iyi cizmissin:)))

1BeğenmedimŞikayet

Majestelerii99 ()

Yani hocam şuan aslında olması gereken ons 1.800 müdür yanlışmı anladım

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

hocam zaten el atmanız sarttı, hos geldınız

Katatess için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

tolga06 ()

Bırak kim nasıl istiyorsa öyle alım satım yapsın. kuru kuruya hislerle yatırım işi yapılmaz. Hayırlı kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1440$ bana göre fakat bunu konuşmak için 1683 altında aylık kapanış gerek bu
olmadan bu rakamı konuşmak için çok erken.

karşıt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karşıt ()

grafige göre ons da dib 1480

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum