Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0649 04:37:59
EUR 34.6087 04:37:59
USD 32.4761 04:37:59
ALTIN ONS $2324.0000 04:37:59

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevg ili dostlarım , günlük gümüş ons grafiğindeki bir benzerliğe dikkat çekmek için bu paylaşımı yapıyorum , tamamen hayal ürünü bir senaryo olduğu için bunu dikkate alarak lütfen işlem yapmayın , biz gördüğümüzü çizelim duygu katmaksızın , yine bir beyin fırtınası olasılığı üzerine. Teşvik paketi senatodan geçmiş herşey olumlu diyebilirsiniz , doğrudur fakat bunun fiyatlanmış olması da muhtemeldir. Lütfen olası kötü senaryo akıllarda kalsın...Saygı ve hürmetlerim ile

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Deme öyle avrupa bizi kıskanıyor

Püsük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Evet kardeşim, Powel yaptığı konuşma ile pişmiş aşa su kattı , beklentilerimizi 1 ay sonraya erteledik maalesef

Fincan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fincan ()

Hocam geçen hafta gümüş tl de 7 liraya doğru bir artış beklentiniz vardı. Sonrasında düşüş olacağından bahsetmiştiniz. Yazınızdan sonra artış gerçekleşmeden 6 lara doğru yol aldı. 7 için ya da 30usd için Nisanı mı düşünüyorsunuz ? @drtunahan

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Bu gece sabaha kadar uyanığım :)

0BeğenmedimŞikayet

HkmErs ()

Teşekkür ederim hocam, şuanki dolar kurunu baz aldığımızda 6,39 gibi bir rakama ulaşıyoruz, ama dediğiniz gibi gümüş ons değeri yükseldiğinde denklemde önemli bir değişken olan dolar kurunun ne olacağını kestirmek zor. Bekleyip görücez.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Son iki defa faiz attırmayarak döviz düşebildiyse, yine aynısını yapsınlar. Faiz arttır arttır kafalarına silahı koyup tetiği çekmeye doğru gidiyorlar. Bakalım sonu ne olacak bunun

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Şu anda nötr böyle kapatırsa GAP beklentisi olmaz

Kamanli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Batuhan27 ()

Bu hafta MB toplantısı Mi Var Ayın 18 i mi

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

TL gün içinde bile çok dengesiz değişiyor o yüzden TL bazlı söylemek yanıltıcı olur. Birde dip yaptığı ve tavan yaptığında dolar fiyatları çok farklı , ons fiyatını 31.1 e böler o anki dolar fiyatı ile çarparsanız gram degerini bulursunuz

HkmErs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Doların düştüğü oranla da gümüş onsun yükseldiği oranın aynı olduğunu düşünürsek. İyi kâr bırakır öyleyse.

0BeğenmedimŞikayet

HkmErs ()

Sayın hocam, bu ons değerini esas alır isek gümüşün TL bazlı olası değeri ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Mutlaka piyasa yapıcılar medyadan bile önce duyuyor hatta parmağı klavyenin üzerinde bekliyordur. Hiçbirinin tahminle iş yaptığını düşünmüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Evet siz de haklısınız, altın ons da 50 $ üstü artış olmazsa fake yükseliş deriz, ama altında düşüş bitmiş olması ihtimali de az değil , düşecekse de önce tepki yükselişi gelmeli , tarihte hep öyle olmuş

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Evet hocam doğrudur

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hocam piyasa zaten haberi satın aldı hafta sonu itibari ile, paralar dağıtılınca farkedecegini düşünmüyorum. tabi bu iki fikri de düşünmek gerek

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Onu da yaptım bir kardeşimiz için , profilimde bulabilirsiniz

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Para nekit olarak geleceğinden ben etkisinin kısa vadede yansıyacağını düşünmüyorum. Zaten elinde parası olan bir kesim yükseleceğini düşünerek girecektir. Geri kalan kesim de teşvik dağıtıldıktan sonra girecektir. Tamamen ytd

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Doğrudur hocam ama cuma günü bunu yapmış olsaydı buna tepki diyebilirdik. tamamen paketin etkisi olduğunu, bunun da geçici olacağını düşünüyorum. bakip göreceğiz, açılışın üzerine koyarak gidebilecek mı? Önemli olan bu nokta

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kırkharamiler58 ()

Ne var ne yok aldık hocam cumadan 6.30 görürse yarısını yollarım inşALLAH

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Bunu paket y0kseltmiyo zaten hocam tepki dediğiniz şey tepki alımlarıdır yani teşvikten elde edilen para emtialata akabilir manasındadır. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Hocam gümüş içinde birhesaplama yaparmisiniz size zahmet ons bazinda

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hocam, eğer gümüşte, onsta yükselişle açarsak, bu, tepki yükselişi sayılmaz bence. sadece paketin etkisi diyebiliriz. dediginiz gibi hala düşüş trendindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Coşkun_oğlu ()

Hocam ben bozdurmadigima hiç yanmam sonuçta mal hala benim ama ben bozdurduktan sonra çıkmaya devam edip arkasından baktirirsa işte ozaman ah vah:)))

1BeğenmedimŞikayet

Kamanli ()

Tel aviv'e göre gümüş gram şuan ne kadar hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum