Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 03:55:19
EUR 34.8320 03:55:19
USD 32.2970 03:55:19
ALTIN ONS $2347.6500 03:55:19

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş
altın ons haftaya 1750 seviyesine çıkış yapabilir 1685 haftalık kapanışı yapmaz ise. Sadece tek9nik grafik öngörüsüdür. Gümüş rasyo 66,5 desteği üstünde haftalık kapanış yapmamalı. Orda da bir fincan oluşumu mevcut.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

İki haftadır 65,5 direncini aşmaya çalıştı , bir süre destek olarak da çalıştı, 66,5 desteğini bu sefer kontrol etmeye başvurdu. Bu hafta belli edecek kendisini bence. Dediğin gibi sanayi sektörü madeni olduğu için ben bu gümüşü elde tutuyorum. Yoksa altın alırdım.

Alparslan_6155 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan_6155 ()

usta 68 tamamlarsa düşüşmü olabilir yükşelişmi teşvik paketi çıkarsa yeşil enerji sanayi de gümüş çok kullanacak altından daha degerlenmesi gerekmezmi yani rasyo 60 lara gelmesi gerekmezmi

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

haftalık ve aylikta kötü kapanış oldu bende ters fincan kulp formasyonu var şuan kulp boyu 25.24 du kulp bölümü geldi si ra fincan boyuna kaldıkça 24.02 gösteriyor hafta ve günlük kapanışlar bide radyodaki çanak formasyonu benim düşüşümu destekliyor ben hedefi 4.5 gün öncesinden yazmistim teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

fedakar_hasan_ ()

evet bu :) yeni gördüm sizde

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@fedakar_hasan_ bu grafik mi bahsettiğiniz

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Gümüş performansınla da en iyi yabancı film özgün senaryo ile oscara adaysın bence : ). Bu sene en iyi oyuncu ödülünü pawıll dayı, jpmorgın, reddit boys, elin mask, teddy Bears, ve şikago bulls sence kim alır?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim en önemli yorum özelliğim haftalık ve aylık senaryo yazmaktı. Bu gümüş sayfasında köreldim iyice. Altın sayfasında senaryolarım altın Koza filmi ödülü alıyordu.

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

teşekkür ederim hocam.. hayırlı cumalar..

0BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Rica ederim ne demek sitedeki tüm arkadaşlara kısa bilgi oldu. Demokrat senatörlerde teşviğe değil teşviğin içindeki bir maddeye karşılar oda işsizlik maaşının 300den 400 d. lara çıkarılması mevzusu. Senin mizacını bazen çok gereksiz yargılayıp sorguluyor ve sataaşıyorlar sana ama sen boşver biz seviyoruz senin bu mizacını :) vızıltılarını ve bir de armutları :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hayırlısı olsun inşallah arkadaşım, bereketli olsun.

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

6.12 den girdim bi parça, şimdi biraz daha çekilirse 6.1 in altından gireceğim sonra kayıkları maviliklere süreceğiz :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok seçeneğin ortasından seçeceksin.

Lionnn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok teşekkür ederim. Ciddiye alıp açıklayıcı cevap yazdığın için. Soru sormaya çekiniyorum şu cetvel yüzünden.

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lionnn_ ()

tabakta bolluk vardı, içinden seçmek , birini diğerinden ayırmak zor oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Harika bir paylaşım sayın hocam deyim yerindeyse aynısını düşünüyorum keyifle izliyoruz isabetli paylaşımlarınızı teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Hocam durum nedir ons 26 üzerine atar mı

0BeğenmedimŞikayet

Time55 ()

Abi yıldızlar hayırlı olsun

4BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Senato oylaması bugün yapılacak abi. Son açıklanan haberlere göre Cumhuriyetciler tam kadro karşılar 50 oyla Demokratlar içinde pakete itiraz eden 1-2 senatör var fakat dün biden onlarla bir görüşme yaptı. Şimdilik karşı çıkacağını açıklayan senatör yok 48 oy 2 Bağımsız Senatörün desteğine sahipler. Oylamaya 100 senatörde katılırsa büyük ihtimal 50-50 çıkacak. O noktada iş başkan yardımcısına düşüyor onun oyu belirleyici senoto başkanı olarak. kaçan göçen saklanan senatör olmazsa son durum bu amerikada ytd

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben o armutları tabakta sundum dolar ve ons hesapları ile

Yagizh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yagizh ()

Hocam
Abd vix endeksi yükselişte 30
Abd 10 yıllık 1.54 biraz gerileme var
Ons çok düşük
Usd yüksek
Usd 7.70 görse
Ons 1650 gelir
Ons çıksa
Usd 7.30 geriler
Kararsız kaldım alim konusunda
Sanki şu anda terazide kaldı ne dersiniz alim konusunda biraz daha beklemelimiyiz

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tehlikeli sulara girmek üzere . Umarım bozulur haftaya. Senato oylaması ile ilgili bir bilgin var mı?

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

67.6 nin ustune ciktigin da 72 74 arasina kadar gidebilir rasyo ama burdam hedef 51 gibi ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum