Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 16:22:04
EUR 34.7209 16:22:04
USD 32.3792 16:22:04
ALTIN ONS $2334.0450 16:22:04

Grafiği gönderen: DAHDr

⭐⭐DAHDr ()
Sterlin

sterlin Tl de Düz Flama FM: bayrak direği 82. 10.47 aşılması hali ile Hedefi 10.98 ytd.

Yorumlar (56)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

eslem2707 ()

S. a arkadaşlar öncelikle cümlemizin cuması mübarek olsun. hüzünbaz hocam gidişinizle hepimizi derinden üzdünüz. hocam lütfen biliyorum kendi adıma konuşuyorum sizi çok bunaltmış olabiliriz sorularımızla özür dileriz. hocam birazda siz bizi anlayınız lütfen. hayat hikayemizi anlatarak burayı Müge anlının proğramına çevirmek istemiyorum. ama kendimize göe ssıkıntılar vs bazan yazılanları anlamıyor grafikleri okuyamıyor olabiliriz. inanın bazan beyin almıyor neden mi çünkü beyin çok dolu. sizi bunalttık belki ama. anlayışınıza sığınarak dönmenizi rica ediyoruz. burada bulunan hocalarımızın hepsi bizim için çok değerli. söz bundan böyle sorularımızla sizi sıkmayacağız.

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Sen yoksun ama rosyoyu yukarı bırakmaya niyetlendin sanırım ytd x)

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Evet size katılıyorum... gelmenizi bekliyoruz Hüzünbaz Hocam, lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Şükür Sezginim iyiyim sen nasılsın?

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

İyiki sizde varsınız Yeşim Hanım çok teşekkür ederim sağolun varolun.

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sizde sağolun iyiki sizde varsınız.

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Gayret dualarınız duamdır her daim böyle bilesiniz. Amacımız bu zaten birlik beraberlik içinde yatırımlarımızı yönlendirmeyi, doğru şekilde karar almayı hedefliyoruz. Hepimiz kardeş sayılırız aynı düşünceler ile selam ediyorum her daim gönlünüze göre olmasını diliyorum Allah razı olsun çok teşekkür ederim.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

İzleyip bekliyelim hocam. Nasipten öte yok hacam, sağol

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Gonlunuze gore olur inş üstad

Kurtu16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Hocam hafta sonu teşvik onaylanabilir deniyor.

0BeğenmedimŞikayet

Kurtu16 ()

Hocam 1688 altı var mı? Hayırlı geceler.

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam .. simdi gorup ogrendim konuyu.. karariniza saygi duymakla birlikte, en azindan biraz dinlenip geri donmenizi isteriz, sizin bilginiz hepsini püskürtecek noktada. saygi ve selamlarimla..

3BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Seni bekliyorum bak 1688 altı rakam vermek için okuyosan gel yeniden hadi bekletme sevenlerini ytd x) sensiz şelale zevkli olmuyor izlemesi, 7. mum yaklaşıyor çabuk gel .P

0BeğenmedimŞikayet

Additive ()

Merhaba Üstat. Mesajınızı okuyunca üzüldüm. Sizi ilgi ile takip ediyordum. Eminim benim gibi yazan ve yazmayan arkadaşların hepsi üzülmüştür. Burada insanlara ciddi şekilde faydanız dokunuyordu. Sorulan her soruya cevap verip üşenmeden uzun uzun açıklıyordunuz. Çok da faydalı bilgiler veriyordunuz. Evet gereksiz soru soranlar çok olabilir ama cevap vermeme, engelleme, sayfamı inceleyin sorunuzun cevabı orada demek gibi ve hatta sadece belli aralıklarla fikirlerinizi paylaşmak gibi birçok çözüm mevcut. Engeli kaldırır mısınız diye ricada bulunan dostlara ise gereken açıklamayı zaten yaptınız. Onların da kimseyi incitmek ve baskı yapmak gibi bir niyetleri yok. Sizi tekrar burada görmeyi diliyorum. Burada sevenlerinizin çok olduğunu bilmenizi isterim.

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Ben yaklasıknsekiz aydır bu siteyi ve gümüş sitesini takibdeyim daha önce gbp diye bise duymadım desem yanlıs olmaz. Üyeligim yeni ama sekizaydır takibteyim önce Akif hocayı tanıdım ve saygı deger biri olarak bildim ardından Aytaç hocam yorumlarınızı gördüm aslında başta yorumlardan hiç anlayamıyordum ginede okuyordum bana çok sakin ve seviyeli geliyordu
Pariteyi ilk sizden ögrendim önçe çüzzi miktarlarda parite yapmaya ve tanımaya başladım. Sizler ve siterlin ailesi bana birçok sey kattınız emeginiz baştaçıdır Allah dünya ve ahiret mutlulugu versin inseallah.
Sadece yararınız oldugu için deyil insan görmedigi bi kardeşinin iyiligini isterya işte öyle bir duyguyla dua istegim selam ve selametle hocalarım

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Sağolun hocam iyi ki varsınız

2BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Aytaç_fb41 Sayın hocam
Son bir yıldır @Akif44 hocam ve size yapılan yorumlardan sonra Engin hoşgörünüze ve yüksek anlayışınıza hayran kalmamak mümkün değil.
Teşekkür ederim hocam.
İyi varsınız.
Size ve ailenize sevgiler.

1BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Hocam nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Anladım hocam :(

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Aynı durumları kesinlikle yaşıyoruz hocam sende biliyorsun analizlerimi daha nasıl açık ve anlaşılır yazabilirim bilmiyorum ama yuh dedirten sorular gelebiliyor... Maalesef bunları çok fazla yaşıyoruz. Üzüldüm açıkçası böyle emek veren değerli arkadaşların böyle sebeplerden gitmesi çok anlamlı değil.

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Anladım hocam :((

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Anladım sayın Serap inanın birçok kez çok ciddi bende düşünmüştüm ama içim rahat ne yaptığımı çok iyi biliyorum görmezden geldim bazen engel attım bazen ciddiye almadım bazen siz değerli dostların tepkileri ile devam ettik... Hüzünbaz hoca değerli bir arkadaşımızdı üzücü oldu gerçekten şurada bu şekilde emek veren insanlara gerçek anlamda doğru dürüst bilgi vermeye çalışan kaç kişi kaldı ki?

Serap34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Hocam, Hüzünbaz hoca Konyalım isimli üyeyi engellemiş. Konyalım da bir iki kişiye engeli kaldırması için mesaj yazdı. Saygı gördüğü insanlar üzerinden baskı hissedince kendini kötü hissetti sanırım. Tek sebep bu olmayabilir. Bu konu bardağı taşıran son damla oldu belki.
Umarım tekrar gelir. Sizler bizim baştacımız, yol gösterenimsiniz, değerli üyeleri kaybetmek istemiyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

@ResPectFuL hocamızın yazdığı gibi durum hocam..

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hüzünbaz hocam, umarım daha büyük sıkıntılar yoktur. Sizin görüşleriniz ve farklı bakış açısı bazı insanlar için önemliydi. Yatırımdan çok sohbet ve arkadaşlığınız gerekli olduğunu düşündüğümden en yakın zamanda sizi tekrar görmek isteriz...

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Aminn.. inşallah geldiğinde fark ederim.. ve takibe alırım...

2BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

belki başka sıkıntıları vardır gergin anına denk gelmiştir fevri davranmışta olabilir varsa bir sıkıntısı rabbim yardımcısı olsun

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Huzunbaz hocanın en yakın zamanda aramıza dönmesini diliyorum.. Bu sebepler basit geldi bana...

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

aynı zamanda uzun vade hedef verdiği beklediği rakkamlara göre hareket edeceğini yazmasına ve bunu doneleri ile göstermesine rağmen ısrarla hergün aynı soruların tekrar tekrar sorulmasıda bunaltmış olabilir

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

emekleriniz için teşekkürler hocam umarım biz öğrencileriniz için kararınızı değiştirirsiniz üstadım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum