Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:25:21
EUR 34.9839 04:25:21
USD 32.2051 04:25:21
ALTIN ONS $2414.8350 04:25:21

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , günlük gümüş ons grafiğimiz gann fanları eşliğinde görülmekte , uzun yorum yapınca siteye düşmediği için kısa özet yapacağım, dolunay etkisinin sonlanması ile yeni aya kadrt trendin artışa döneceğinin ilk sinyallerini 27.700 üzeri kapayarak yapmış oldu , grafikte siyahla belirginleştirdiğim fann dirençlerini kırdığı anda hikaye başlamış olacak , sağda 3 ayrı renkte belirttiğim yerlere kadar düzeltmenin olmaması gümüşün sağlam durduğunun kanıtı oldu , ne varki altın hala grafiklerde olumsuz görüntü arzediyor, her zamanki tezimi söylüyprum yine gümüş rallisi şimdiye karar altın en azından aynı istikamette yürürken oldu yine aynı şekilde olmalı , altını n biran önce 1750 sonrada 1765 üzerine kendisini atmalıdır , bu gerçekleşmez ise şartlar oluşmadığından altın ve gümüş ayrışamazlar , GÖZÜMÜZ AĞABEYİMİZ ALTIN , üzerinde olsun... Selam ve hürmetlerimle

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

atmetmuti ()

1750 demek istediniz sanırım

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ömer_gm ()

Ya bey amca profil fotoğraf nasıl birşey yahu öyle, değiştirseniz güzel olur.

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet bizim de ülkemiz adına altına endeksli digital para çalışmamız başladı

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Resmilesir ise olabilir.
Bundan ülkeler kendi kriptolwrini cikarmak icin altın topluyor , özellikle cin 2021 altın alım hedefi 2.000 ton.
Tabi bizde ilk 5 ülke içerisindeyiz altın toplayan.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

merak etmeyin yeni digital paralar da altın ve gümüşe endeksli olacak , çinin yueni geliştirdiği böyle en azından

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

beklicez artik alim icin yapacak bir sey yok

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam o zman 11 mart sonrasında 6.10 tekrar görülebilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Ama o zaman usd altın a endeksli idi

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

yıllar önce de 16 idi ama . bu yıl için beklentim rasyonun 55 e kadar inip gümüşün altından epey ayrışması

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

bütün teoremler genel hatları ile doğrudur, zaman zaman mutlaka ihlaller de olabilir, bu ihlalleri yakalayabilmek için önceden alım emirleri girilmeli yine de

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Kafam karıştı yıne

kaya_007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

mart sonu yukselis bekliyorlar ama

1BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Ama 130 idi gecen sene bu tarihte,
Ya gann analizinde terse döner ise?

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

ayrışmadılar henüz rasyo 60 altı olmadan imkansız

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Turhan bey gann analizi nedir arkadaşlarla bir paylaşalım ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

11 mart sonrası gann analiz teoremine göre negatig beklentinin olması muhtemel günler

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Artık kaç beklıyorsunuz kı

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

mevsimsel döngü etkisi ve 28 mart dolunay tesiri olmadan zor 6.10 rakamları

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Evet bende ondan dolayı cekınıyorum alım yapamıyorum

kaya_007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Gumusun artışını engelleyen altın mı sizce , bence çoktan ayrıstilar
Ya sizce daha ayrismadilar mi?

0BeğenmedimŞikayet

kaya_007 ()

anladim bende elimdekileri fuul gumusleri ciktim bu gun bende de biraz orta vade icin altinim var alimm bekliyorum tl de ama mart ayinda gecen sene gibi olursa dikkat etmek lazim kademeli ve full girmemek lazim

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Ozaman düşer 11 Mart sonrası bende o u beklıyorum dıye alım yapamadım bı türlü

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet , 1750 aşılmadıkça satış baskısı devam ettiğinden gümüşün de artışını engelliyor

0BeğenmedimŞikayet

Önce_Vatan1841 ()

Sayın hocam dirençleri en kısa zamanda asariz umut ediyorum.. çukur görmek istemiyorum artık:)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

11 martta 21 mart mevsimsel döngüsünün olumsuz tesirleri başlar, beklentimiz bu yönde

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Altın ons 1739 usd değil mi

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

altın onsta gözünümüz , Dursun hocam bir tanedir ama herkesin risk algısı ve birikimleri farklıdır , 26.200 sınırını göreyim yine alıma geçerim , altın ons 1750 üzerine çıkıp 4 saat kalırsa yine alım yaparım kendi adıma

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Aldal ()

Parçalı alacaktım hocam ilk parçayı 6.32 almıştım bu aralarda gezdi hep ons düştü ama dolar izin vermemişti alım fırsatına dün inşaatta il yoğunluğundan giremedim hiç kaçırdık alım fırsatını nasip deilmiş

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Bırdaha o fırsatlar gelırmı abım

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet kardeşim, hatta bende 1750 doğru rakam

Önce_Vatan1841 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum